SOUTĚŽ: Nejoblíbenější čaj

lidka_hipp
17. pro 2014

Nevím, jak vy, ale já mám za sebou docela náročný den. Vyzvedávala jsem poslední dárky, řešila svoje bolavé zuby a přemýšlela, jak zvládnout (před)vánoční návštěvy. Jak teď sedím u počítače a mám tu hrníček s horkým čajem, napadlo mě, že bych vám mohla nabídnout soutěž o naše HiPP čaje slazené isomaltulosou. Co říkáte? 🙂 Napište mi, jaký čaj mají vaše děti a nejraději a proč. Máte se svým miláčkem stejné chutě? 🙂

Pět vybraných odpovědí se může těšit na balíček HiPP čajů. Naše čaje slazené isomaltusosou byly v Německu oceněny „Šťastným zoubkem“, což je mezinárodní symbol kvality, který získají výrobky šetrné k zubní sklovině a dokazuje, že výrobek byl vědecky testován nezávislou asociací „Aktion zahnfreundlich e.V.“ HiPP čaje s isomaltulosou jsou šetrné k zubní sklovině, protože ke štěpení isomaltulosy nedochází v ústní dutině, ale až v tenkém střevě. Vybírat můžete hned z pěti zajímavých příchutí. Více na: http://goo.gl/iiWrZQ

yvonneullmann
17. pro 2014

My mame od malička oblibeny vas fenyklový cajik ktery nam uz jako miminku pomahal pri potížích s prdiky a do ted nam moc chutna. Pak máme oblibenou sipkovou ruzenku a cajik pro dobrou noc...radi zkousime nove chute ale tyto 3 zatim vedou... Zkousime i sackove neslazene cajiky jablecno fenyklovy a bylinkovy... Ty vsak takovy uspech nemaji...

aneta15
17. pro 2014

Co jsme si pořídili domeček se zahrádkou a já se zbláznila do zahradničení tak pijeme bylinkové čaje rovnou ze zahrádky. Celý podzim jsme poctivě sušili a momentálně u nás vede šípkový čaj...jak říkají moje děti medíčkový, jen rozdrtím šípek a zaliju horkou vodu je sladoučký a plný vitamínů. U mě jasně vede mátový. Sáčkový nebo granulovaný čaj moje děti posuzují podle obalů, takže čím víc krtečků, hurvínků a já nevím čeho tím líp a je jedno jak to chutná 😀 My pijeme neslazený čaj a pokud jsou nemocní nebo nachlazení doslazujeme medem přímo od včel.

petracig
17. pro 2014

Táda v poslední době konečně přišel na chuť čajíkům a nejraději má ovocné.

ladulaaa
17. pro 2014

Určo heřmankový

assentra
17. pro 2014

Když pil Ondra jen trochu dávali jsme čaje instantní a z těch vedli Červená Karkulka a pak Šípková Růženka, ale všechny voněli krásně. Teď přecházíme na čaje sáčkové a tam je top ovocný čaj. Chutě máme s Ondrou podobné, co moc nemusím, ani on moc nechce a naopak - je to asi jediná podobnost, protože jinak je celý tatínek 😀

ladie
17. pro 2014

Tak náš syn si spolu s námi na letošní dovolené v Maroku zamiloval "marockou whiskey". Silný čaj Touareg - napůl zelený čaj a napůl marocká máta, všechno hoodně oslazené. Přivezli jsme si i klasickou konvičku na přípravu čaje, tak z toho máme malý rituál.
Mňam! No a musím si ho jít uvařit!! 🙂

klarabrno
17. pro 2014

Máme od Hippu fenyklový od ukončeného 1.měsíce
zatím chutná nejvíce. Krásně se rozpustí -v létě za studena, teď teplý.

ivetkamaminka007
17. pro 2014

(Fenyklový čajíček pomáha na prdíček),určitě fenyklový je náš nejoblíbenější,pak máme rádi návrat k přírodě,vše bylinkové,šípek a heřmánek.

somalicats
17. pro 2014

U nás se čajové chutě vyvíjejí postupem času. Starší dcera milovala Hipp Spokojené bříško (dnes se jmenuje Nápoj v prášku s bylinkami), pila ho skoro do 3 let, jiný čaj nechtěla. Pak měla období "bezčajové", dnes pije černý čaj značky Ahmad (stejně jako já), a když si doma chceme zahrát na čajovnu, uvařím náš oblíbený Yogi čaj. Mladší dcera je zatím na černé čaje příliš malá, pije Hipp Nápoj v prášku s bylinkami na střídačku s bylinkovými čaji od Megafytu. Jak se její čajové chutě vyvinou, se ještě uvidí, ale návštěvu čajovny již se mnou absolvovala a zatím jí tam chutnaly čajové sušenky 🙂.

brusinka.pusinka
17. pro 2014

Já sypany bílí a cesminu(mate),manžel zelený a černý sypany,dcerka matovy a materidouskovy a syn černý s mlékem 😀...peceny čaj doma delany je jen na zahřátí a nebo z něj děláme dětský punc 😀

snehurka845
17. pro 2014

u nas sipkova ruzenka a cervena karkulka

xcere100
17. pro 2014

Vendík miluje čajík "Šípková růženka", Anička má ráda "Fenyklový čaj" a maminka má ráda na čajíkách Hipp, že jsou hned hotové, dobré teplé i studené a navíc, nemusím vyhazovat pytlík po čaji 🙂))

loninkan
17. pro 2014

U nas se pije jedine fenykl a hermanek🙂

bobovci
17. pro 2014

Tak naša malá miluje ovocné čaje, bylinkové moc nemusí, len trochu odpije a potom už nechce. Top sú jahodový a malinový. 🙂

sedmiteckas
17. pro 2014

My čaj Lucce musíme spíše nutit, zatím čajíku nepřišla na chuť. Ale je pravda, že jsme jich moc nevyzkoušeli, jen dva druhy fenyklového. Od Hippu ale ne, třeba by chutnal 🙂

marssyy
17. pro 2014

Moje dcerka Laura miluje od Hippu Šípkovou Růženku a jablečný s meduňkou. Nové čaje jsme ještě nezkoušeli a rádi bychom zkusili 😉

barinkas
17. pro 2014

Malá od mala pije Teekanne dětské, ale asi to je tím, že tuhle značku pijeme i my a jiné čaje jsme nezkoušeli... Takže určitě by jsme rády vyzkoušeli něco nového 🙂

eliskaxox
17. pro 2014

Já jsem u malého řešila jak do něj dostat čajík,je na UM a teď už i na příkrmech a pít musí.Má totiž kvůli tomu že je nedonošený zvětšené ledvinové pánvičky a tak musí mít dostatečný přísun tekutin,aby se v nich neusazovali bakterie. Klasický sáčkový fenyklový mi nechtěl,vyzkoušeli jsme tedy od sunaru granulovaný fenyklový a ten už byl lepší. Teď jsem k němu přidala malinový a míchám mu to půl na půl. Konečně posledních cca 14 dní pije tak jak se má. Chtěla jsem vyzkoušet i hipp ale bohužel jsem zatím našla jen fenyklový a jeden ovocný ale máte je značené až od 8 měsíců takže si musí ještě necelý měsíc počkat :D Ale byli jsme na nákupech a vyzkoušela jsem již hotový čaj Hipp míchaný s jablečným džusem. Po naředění malému moc chutnal. Vypil 100 snad za 2 hodiny což je u nás obří úspěch

hojda
17. pro 2014

Náš zimní čaj: Dětem i nám chutná rooibos, tak ho máme jako základ. Uvaříme konvici rooibosu, do toho jednu celou skořici, 5 hřebíčků, lžičku kustovnice a citron- to je základní preventivní verze. Pokud vypukne nemoc tak přidáme trošku nastrouhaného zázvoru. Sladíme medem.

arte.p
17. pro 2014

Moje miminko je prozatím na mateřském mléku, ale už brzy zacnu čaj dávat - jen nevím jaký, s granulovanymi nemám žádnou zkušenost. Já miluju bylinkové - teď ujíždím na lipovém s příchutí medu 😵

barthia
17. pro 2014

U nás je jedno, jaký je to čaj, ale musí ho udělat dědeček, protože maminka to přeci nikdy neudělá tak dobře jako děda (dělám ho úplně stejně, ale prostě čaj ode mě má celý den v lahvičce a čaj od dědy chce JEEEEŠTĚ).
Člověk by se z ní zbláznil. 😀

elafonisi
17. pro 2014

U nás byly děti dlouho "na vodě". Ale teď, jak je chladno, tak už po příchodu z procházky samy hlásí, že chtějí "čajíka". Zatím dávám bylinkové, chutnají nám všem. Dávají si i napít navzájem a pak zodpovědně i panenkám a plyšákům, co mají v kočárku 🙂

lenkaatom
18. pro 2014

Tak u nás vládnou všechny čaje od fenyklového přes heřmánkový až po ovocné, ale teď mají kluci nejraději šípkový. 🙂

pavlikovarenata
18. pro 2014

U nás teda celkem bojujeme s pitím obecně...moc nám mrně pít nechce. Tak jsme rádi za každý mililitr vody, dřív čaje nechtěl vůbec, včera překvapil a vzal za vděk meduňce, tak uvidíme, jestli se konečně nerozpije...tak nejspíš vyzkoušíme i nějaký Váš 😉

mari90
18. pro 2014

Naše Terezka si v poslední době přišla na chuť fenyklovému, ale za to já, když kojila milovala jsem váš kojící granulovaný čajík, bohužel už přesně nevím příchuť, ale v porodnici jsme vždy chodily s holkami na čajové dýchánky...a všichni si ho strašně pochvalovaly 😉

svatkak
18. pro 2014

Moje princezna miluje všechny ovocné čajíky, když byla malinká používali jsme fenyklový,což je klasika,aby nebolelo bříško, pak jsme přešli na Bio ovocný čaj od hipuu a teď když roste jako z vody ji kupuji ovocné šťávičky..🙂

twoangels
18. pro 2014

Moji miláčci milujou od Hippu červenou karkulku a já miluju domácí pečený čaj 🙂

berusinecka
18. pro 2014

My milujeme bylinky, co jsme si sami nasbírali. Takže při nachlazení šípkový čaj, bezový,... a jen tak pijeme čaj s jahodových lístku, ostružinový,...Když nám dojdou nebe jedeme pryč,...rádi kupujeme dětské čaje ovocné. 🙂

dasara
18. pro 2014

U nás vede pomerančový sen (bohužel už není k sehnání, ale máme ještě pár v zásobě), červená karkulka, šípková růženka taky výborné. Dcerka trpěla jako miminko na prdíky, tak jsme neustále měli v zásobě fenyklový - moc nám chutnal, ale později už jej dcerka nepila - asi už jej byla přepitá. Chutě máme stejné jak v jídle, tak v pití.

duliinka
18. pro 2014

U nás vede šípková růženka. I mě samotné chutná. Netěším se, až se se mnou bude malá o tyto věci prát. Zatím se řehní, ale to za chvíli zkončí :D