Středeční SOUTĚŽ: Nejhezčí zasněžený obrázek

klara_kik
23. lis 2016

Přeji krásný den, a jelikož počasí naší předvánoční náladě moc nepřeje, tak bychom si ji mohly zpříjemnit dnešní soutěží o nejhezčí zasněžený obrázek. Můžete kreslit sněhuláky, malovat zasněženou krajinu, sdílet fotky, jak s dětmi dovádíte na sněhu, anebo třeba vystřihovat vločky. Tvořit můžete vy, vaše děti i celá rodina, prostě kdokoli, kdo má u vás sníh rád a přál by si letos bílé Vánoce tak jako já 🙂

Své příspěvky nám můžete posílat až do čtvrtka 9:00 a moc se na ně těším! 🙂 Na konci týdne odměním ten nejhezčí zasněžený obrázek či výtvor poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a vánočním dárečkem.

nefertiti20
23. lis 2016

miluji zasněženou přírodu, ještě více zasněžený les a v něm procházky.. dají se tam vidět nádherné věci 🙂 ještě že bydlím na Kokořínsku, kde je nádherně po celý rok

radyym
23. lis 2016

Dobrý večer, tahle fotka je pár let stará. Kluci v závěji Šimon a Edík, který je v psím nebíčku ☹

zimkova
23. lis 2016

Jaká by to byla zasněžená fotečka bez pořádného sněhuláka 🙂

pmikesova
23. lis 2016

Loňská fotka našeho syna, sníh nebyl, tak jsme použili umělý a jahody mražený nemohou chybět😀

kejny
23. lis 2016

první bobovačka a vlastně i první pořádné setkání se sněhem naší malé princezny 🙂

feedoo
23. lis 2016

Miluju lyžování a vždycky jsem slýchávala o nádherném lyžování v Alpách, chtěla jsem to aspoň jednou v životě zažít, tak se mi to splnilo v roce 2010, kdy jsem mohla na 3 dny to na vlastní kůži zažít - úžasné, ani jednu sjezdovku jsem nemusela sjet dvakrát! Od té doby moc ale nelyžuju, jelikož máme malé děti, ale časem se moc těším, až jim tento sport ukážu.

lucianapolis
23. lis 2016

První sněhuláček 🙂

yelowangel
23. lis 2016

Letos teda sníh nic moc ale aspoň pár fotek z minulých let ještě bez syna. Rok 2014 ledová zima a loňský sníh. Ta poslední je první letošní sníh a vlevo dole stojí soused 😀 . Měla jsem chvíli počkat za chvilku šel pošťák v podobným stylu.

jarcca
23. lis 2016

Moje oblíbená fotka z první zimní procházky s kočárkem! 🙂

mkrelo
23. lis 2016

Matějovo první jízda na bobech,když mu byl 1rok a 4měsíce. A zasněžené Vánoce a ozdobený strom má i pes,kterému dáváme na strom párky.. 🙂

magde
23. lis 2016

Tento zasněžený obrázek je pro nás jedinečný. Na fotce je zachycen první letošní sníh a zároveň první sníh naší Magdalenky 🙂

kkaatte
23. lis 2016

Já se už teď těším na sníh a hlavně na to, jak se na něj bude tvářit malá. Loni byla miminko a moc se jí nelíbilo, jak křupe pod kolama. Hlavně bych si přála, aby Vánoce byly na sněhu. Tato fotka je z roku 2010, byly to slušné závěje, ale jedno za čas je tu super 😀

crashboombang
23. lis 2016

U snímku vzpomínáme na jediný poctivý sníh v našich končinách v loňské sezóně. Jako zimní obutí Mariance tehdy výtečně posloužily gumáky.

sonisek
23. lis 2016

Zavzpominala jsem na lyžovačku na Šumavě na Pancíři v lednu 2012...

roxana1
23. lis 2016

To aby nezlobili 🙂

cajkma
23. lis 2016

Doufám, že i letos alespoň na pár dní sníh napadne. Loni byl syn malý a zimní procházky prospal. Doufám, že letos je prořádíme na saních, na kopci za barákem.

tichackova
23. lis 2016

Jeste na jednu jsem si vzpomnela - prave se chystame na pristani na ledovci na Aljasce (hora Mount McKinley)

princeznaj
23. lis 2016

Náš první kontakt 😀 se snížkem 😵 letos teprve netrpělivě čekáme 🙂

germaine
23. lis 2016

Moje oblíbená "sněhová" fotka s babí - důkaz, že ani v 68ti není nic problém ;)

lvicek2000
24. lis 2016

Na konci března, když začínalo jaro a vrcholily přípravy na Velikonoce, jsme vyrazili poprvé celá rodina na lyže do nejvyšších českých hor a užili si konečně pořádně sníh...

kropenatka
24. lis 2016

sníh?? co to je?? bydlíme v místě kde zrovna sníh často nenapadne.. ale i tak se na pár dní dočkáme sněhu... 😀

hohe
24. lis 2016

Letos už vyhlížíme sníh... ježíšek donese boby... fotky z minulé zimy a zasněžené přáníčko od nás pro blízké...

monika51
24. lis 2016

U nás si připomínáne sníh už pomalu jen z fotek... Touto dobou před 6 lety jsme se museli domu doklouzat a prohrabat. Přijde mi, že od tý doby snad pořádně sníh ani nebyl. Teda krom hor. No tak zůstává aspoň na těch fotkách... a nebo třeba konečně pořádně napadne... kdo ví...🙂

tria002
24. lis 2016

I kdyz puberta na obzoru, porad dětská radost.. 🙂
Vepředu je muj malej, dcera tahne, kamarad se veze..

joannah13
24. lis 2016

my si rádi připomínáme loňskou zimu,byli jsme tenkrát u sestry v horách a tam bylo sněhu fakt dost a to byl první sněžný zážitek našeho syna.. strašně se smál, pořád sníh ochutnával.. bylo krásné ho pozorovat.. škoda, že tady ve městě to asi moc nezažijeme

terdo
24. lis 2016

Dobrý den, tohle je náš výtvor z letošního prvního sněhu, ježka jsme dokonce museli vzít v plastové krabičce domů na balkon. Nadšení v dětských očích bylo veliké. <3

minonnka
24. lis 2016

První letošní radost ze sněhu...ale ta lednová, ten pravý snížek nás teprve doufám čeká 🙂

klara_kik
autor
24. lis 2016

Děkuji vám za všechny soutěžní příspěvky, krásné zasněžené fotky, sněhuláky a další bílé výtvory! Musím říct, že taky bych si takhle po dlouhé době zařádila ve sněhu 🙂 Tak snad to letos půjde…

V neděli vám prozradím, která z vás od nás získá poukázku na nákup v KiKu za 250 Kč s dárečkem. A pokud rády soutěžíte, můžete se s námi dnes podělit o svou nejmilejší vánoční píseň nebo si v naší týdenní soutěži zavzpomínat na své dětské Vánoce: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kikem-2/tydenni-soutez-o-velky-nakup-v-kiku-zpatky-v-case-vanoc/ Užijte si krásný den!