Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

lita
12. čer 2011

@werty - vzdyt uz jsi v krasnem 35tt!! 🙂 To se treba uz berou jednovajky, ty se dele nenechavaji. Plice uz urcite mate vyvinute a ted by miminka urcite byla v inkubosi jen chvilku a sla by potom rovnou k tobe 😉 Na to je treba ta Krc uplne nejlepsi diky velkemu a modernimu intermediaru.
Mne prijde, ze u Apolinare porad maluji, to bylo i za mne, kdyz jsem lezela na rizikovem. Ale pry se to musi delat kazdy pulrok nebo nejak podobne.

aknel1976
12. čer 2011

@sorini2 jojo, už jsem byla na záchodě a zatím o.k. 🙂 ...jsem hrozná, že mě to hned rozhodí, ale prostě mám strach,no 😝 ...neboj, ať praskne, kde koliv, tak hlavně, ať jste vpořádku a brzy v porodnici 😉 Kašli na jméno, chápu tě, ale paní si to nejspíš neuvědomila, řekni jí a určitě to přepíše 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 tak tu mám tři platíčka utroše a kousek k tomu...chceš teda? Kdyžtak mi písni adresu do IP a já ti to pošlu 🙂

aknel1976
12. čer 2011

@misanda budeš moc hodná, písnu ti 🙂

sorini2
12. čer 2011

@aknel1976 jojo ale naštvalo by mě kdyby se zničila plovoučka... a to fakt nejde nebýt naštvaná když to přepisovala podle starého kde bylo jméno v pořádku a tak mě přirovnávají k té........ 😠 😠 😠 no musím ji odchytit, doufám že ji nebudu týden nahánět

lita
12. čer 2011

@misanda
@karusta - holky, jestli si myslite, ze je to plodovka, tak alou k doktorovi a to myslim vazne! Pokud je to vytok, tak je to docela normalni a prirozene, rika se tomu fyziologicky vytok a zpusobuje ho roztahovani delohy. Muj opatrny gynekolog i toto hlidal a sem tam prelecoval kvuli dvojcecimu tehotenstvi, ale nebezpecne to urcite neni. U doktora vam muzou z vlozky udelat test, zda je to plodovka nebo vytok.

Ted nechci strasit a nevim, zda to sem vubec psat, ale pro jistotu sem ten pribeh soupnu. Zrovna vcera jsme byli na navsteve u kamaradky, co se ji stalo nasledujici. Ve 27 tt ji zacala po kouskach odtekat plodovka, coz netusila a myslela si, ze je to vytok, protoze presne tak to bylo behem posledniho trimestru jejiho predchazejiciho tehotenstvi, tudiz tomu neprikladala velkou pozornost. Kdyz sla pak na prohlidku ke gyn.dr., zminila to, on ji vysetril a hned poslal do nemocnice, protoze mela hodne zkraceny cipek. Cca tyden byla v porodce, plodovka se prirozene doplnuje, musela tedy hoooodne pit kvuli doplnovani. Pichali ji kortikoidy a potom ve 27+7 porodila chlapecka, dostala kontrakce a jelo se na sal. Pritom prvni dite donosila do krasneho 40tt. Chlapecek je kazdopadne zcela zdravy, veliky a prekrasny kluk, co hezky spinka i papa a vynahrazuje mamince ty stresy v porodce 🙂

Ale jsem si jista, ze ve vasem pripade je to urcite ten normalni vytok, protoze dvojcatky roztazena deloha dostava zabrat 😉 I ja to tak mela a nic moc se s tim delat neda, je to priroda.

aknel1976
12. čer 2011

@sorini2 to jo, ale snad by to plovoučka přežila 😉 ...dyžtak jí hoď té paní lístek do schránky, ať to přepíše, to by bylo asi nejrychlejší, co myslíš? 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@lita no, ale já byla na ko v pátek a všechno v pohodě...jinak já to měla podruhý, a myslím, že to bylo jenom z toho, jak jsem byla na záchodě. Jinak mívám klasika výtok, takový ten bělavý, ale taky ho moc neni, jak kdy prostě...já ani nenosim vložku...nosim trapný bavlněný kalhotky (jooo, kde jsou doby, kdy jsem nosila krajkovaný tanga 😀) ale jsou prý v těhu nejlepší...nedoporučuje se ani intimka na nošení - kvůli infekcím - já je stejně nemám moc v lásce, takže tak 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 nebooj, plovoučku nezničíš...to se jenom traduje 😀 kdybys viděla, co my na ní měli všechno rozlitýho atd...a drží 🙂

karusta
12. čer 2011

@lita díky za starostlivost a rady.. já jsem naštěstí kvůli té vodě hlídaná, tak proto se taky tolik nebojím. Bylo to párkrát a malinké množství. Spíš to ale asi byla moč, výtok to není... My to s tou plodovkou máme zapeklité, takže těžko říct, jestli někde tomu, co jí má málo, neprosakuje.. Uvidíme ve čtvrtek na kontrole.

sorini2
12. čer 2011

@aknel1976 uvidím, třeba večer budeme venčit společně🙂)

sorini2
12. čer 2011

tak jsem si po obědě lehla a ten sen ☹ taky jsme rodili.. doma... a bohužel nikdo nevíme co to bylo a jak miminka vypadala, protože Artík nechtěla nikohu k mrňousům pustit... jak je hlídal..

sorini2
12. čer 2011

@lita jo mě to postihuje jen večer, a kdyby to byla plodovka tak by to bylo po celý den, si teda myslím...holky oni mě těma stávkama už štvou, pořád to přesouvají a já pořád měním kdy pojedu k dr... abych vůbec dojela... snad to už nechají na čtvrtek jinak jsem v dupince...

aknel1976
12. čer 2011

tak snad se potkáte při venčení 🙂 ...to jsou sny, to ti povím 😀 😀

taky tu manžel na tu stávku nadával ☹ Nevěděl, jak vůbec pojede do práce, furt čekal co bude a nakonec to přesunou na čtvrtek...a bůh ví, co bude ve čtvrtek ☹

misanda
autor
12. čer 2011

jééé holky, tak my dneska jeli ještě do HMka do VArů, na otočku, nutně jsem se potřebovala mrknout, jestli mají moje vysněný bodýčka a měli..poslední dvě 56...akorát. Oni už je nemají ani v Pze a sestřence řekli, že ta kolekce se ruší, přitom po ní ženský úplně jdou a na mimibazaru to furt někdo shání 🙂. Tak mám radost..pak jsme ještě byli nakoupit a teď už ležím...dvakrát mi trošku ztvrdl pupík...to cestování autem fakt dělá hodně...naštěstí to nebylo nic hroznýho nebo silnýho...

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2
@aknel1976 ona už je stávka zase jindy, jo? Taky mě s tim štvou...odnesou to zas jenom obyčejný lidi 🤐

koubovka1
12. čer 2011

@misanda ty seš nakupovací maniak co? Hlavne, že si je sehnala.

misanda
autor
12. čer 2011

@koubovka1 já chci, aby v nich jeli domů, pokud jim to nebude mega veliký 😀 tak proto jsem je musela mít 🙂

aknel1976
12. čer 2011

@misanda ta jsi opravdu nakupovací maniak 😉 😀 ...koukej odpočívat 🙂
jojo, zítřejší stávka se ruší a přesunuli jí na čtvrtek 😝 ...ještě, že jdu k Dr. v úterý!!!!

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 a to k tomu ještě máme čepičky s tím I love 😀 😀 to budeme fešácíííí 😀
Už odpočívám, teď mám celej týden válecí, takže pohodička 😉. ono taky být celej týden doma se nedá, jeden den se prostě prdka vystrčit musí...zvlášť když není úplně důvod se válet...ale dělám to pro děti, abych měla klídek.
jo a dneska jsem se viděla v dálce v zrcadle v CA...děsný...jsem velryba 😲

aknel1976
12. čer 2011

@misanda no ty jsi blázínek 😀 😀 😀 To mi povídej o tom celý týden doma 😝 😝
Ale houby, jsi prostě těhulka a určitě ti to sluší 🙂 😉

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 no, ty to máš ale povinný, od Mudr.Mišandy...:-D takže klídeček, maximálně uvařit Savojskou bramborajdu 🙂.
No, jsem velrybka...včera přijela po 14ti dnech sestřenka z Prahy a když mě viděla, tak vyvalila oči 😕 no joooo, jsou tam dvě, ne? 😀

sorini2
12. čer 2011

@misanda jo prý zase ve čtvrtek... prvně měla být v pondělí pak někdy a tet snad ten čtvrtek... taky mě tím serou... taky nás čeká kontrola v útery tak snad se nějak dostaneme jinak voláme že nedojedeme..

sorini2
12. čer 2011

@misanda jestli ty jsi velryba tak já jsem tank.... 😀

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 a to se mi sakra líbí 😀 na ten tank máš nárok 😀 Já si musela dneska koupit dvě nový třičky v CA, dlouhý, pač mi je už všechno krátký a nechce se mi utrácet za ty těhu trička v HM, jsou tam drahýýýý ☹

sorini2
12. čer 2011

@misanda tak já mám naštěstí dost tunik, takže vynosím.... ale snad už se chýlíme ke konci...

aknel1976
12. čer 2011

@misanda oooo, od MUDr. Mišandy 😀 😀 😀 ...a savojskou bramborajdu si ráda uvařím 😀 ...to víš, rostete, taky tam máš dva pořádné macíky 😉 😀 😀

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 no vidíš, to máš super, já úplně tuniky nenávidim...připadám si v tom jak matrona...já mám ráda toho pupíka tak nějak obepnutýho, aby bylo vidět, že jsem těhotná a ne tlustá 😀 😀 😀

aknel1976
12. čer 2011

@sorini2 @misanda jojo, holky, jak jsem si včera kupovala ty kalhoty v CA, tak mě ty ceny za těhu trička a halenky totálně dostávaly, to jsou pálky 😝 😝 😝 ...jen na tom co nejvíc vydělat, jen proto, že je to těhotenské ☹

misanda
autor
12. čer 2011

holky, nevíte jak je to přesně s dovolenou, když jsem na nemocenský??? někdo mi říkal, že na ní mám normálně nárok..tudíž by mi jí měli proplatit než nastoupím na mateřskou, ne?