Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

kdyz on nechce 😝

sarlotta
21. črc 2009

tak nenápadně🙂 😎 😎

farmarska
21. črc 2009

mabe jak nechce..seš ženská ne 😉 😀 a ty vždycky dosáhnou toho svýho, jak říká můj manža
😀 😀 😀
tak šup šup a fotky sem a my budeme porovnávat, ..třetí měsíc těhu muže, pátý měsíc těhu muže, áá tady máme muže po porodu !
😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
21. črc 2009

farmarko, co to mas zase za foto 😀 Takhle ses nemocna!? 😀

Snad ho priste premluvim. Tedka sel na basketbal. Cetla jsem, ze v tomto tydnu roste mimisek o 1mm za den. To je mazec. Tedka jsem si udelala mrkev s jablickem a citronkem. 🙂

farmarska
21. črc 2009

mabe právě jako že mi už otrnulo 😀 😀

mabe
autor
21. črc 2009

je to videt 😀

mabe
autor
22. črc 2009

Dobre ranko devcata, 🙂

tak za chvilku jdu na endo. Jsem trosku nervozni, i kdyz o nic nejde. Kdybych mela spatny hodnoty, tak me nasadi vetsi davku. Zeptam se ji na vitaminy pro tehulky, protoze jsem se dozvedela, ze me to musi naordinovat endo kvuli stitnici. Takze pak si je koupim.

farmarska
22. črc 2009

ahoj mabe, tak se tam pěkně na všechno poptej, ať jsme tu zase o chlup chytřejší 😉

ellysa
22. črc 2009

ahojte, mabe držím palce
farmarska, tak super, že je ti už lepšie
Ja som dnes bola u doki a už mám v sebe prvý prednison, nie som z toho ktovie ako nadšená ale čo už... Povedala som si, že ak na sebe zbadám nejaké zlé vedľajšie príznaky vysadím ho, teraz sa budem určite sledovať 😀
Dnes chcem ísť večer na bazén, s prednisonom sa neodporúča slnenie, ale tak zasa si myslím, že slnko od 17-19 h. mi snáď nemôže až tak ublížiť. 😒

farmarska
22. črc 2009

ely i já mám stejné dilema, páč s antb. nesmím na slunce, ale já bych nejraději už ted hupsla na zahradu do bazénu 😝

mabe
autor
22. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Jedna hodnota ukazkova a druha spatna, takze sme zvysily davku z 50 na 75 6x tydne a 7. den nic. Na dalsi kontrolu jdu v zari. Dr. rikala, ze je to normal, ze se to bude v tehu postupne zvysovat. JInak vitaminy nejradeji bez jodu kvuli stitnici nebo do 100mg.Poradim se jeste s gyndarkou. Jinak jsem si koupila listovku s B6 a jitrocelovy sirup na krcek nachlazenej a nasivin - pry to tehotny muzou. Ja uz se citim ok,ale kdyby nahodou z te zasrate klimosky me to zase chytlo, tak at mam doma neco.

Elly, budu drzet palecky, at ti ten predison pomuze. Verim, ze se vse v dobre obrati.

Jinak tedka jsme si koupila spenat a udelam si ho se slaninkou a bramburkem. 😝

ellysa
22. črc 2009

mabe, tá štítna žľaza sa naozaj môže počas tehotenstva zhoršiť, ale dôležité je, že si sledovaná 🙂
No mám z oho také rozporuplné pocity, ale aj moja doktorka aj jeden primár, svokrov kamarát, mi povedali, že v takých dávkach sa ho nemám báť. Každopádne ak niečo, vysadím ho.
Ten bazén tiež skúsim, chcem si aspoň zaplávať, uterák si dám niekam do tieňa a uvidím, čo to spraví- metóda pokus-omyl.
Inak babule, ak bude všetko v poriadku v septembri sa môžeme začať snažiť 😉

mabe
autor
22. črc 2009

elly, tak paradni zprava se snazenickem. 😉 A uvidis, jak ti bude vyhovovat. Ja jsem rada, ze jsem sledovana a nemam zadny obavy ohledne tohoto. Naprosto dr. verim, rikala, ze sama ma ten zanet a ma deti. 😉 Ja jsem vubec rada, ze na to gyndarka dosla a pak me poslala na endo.

ellysa
22. črc 2009

mabe aj ja budem sledovaná na endo a ešte + pichanie si injekcií, mám pocit, že budem lietať od jedného lekára k druhému, ale nič to, len aby sme mali maličkých, to je podstatné. Inak mám pocit, že som po tom prednisone unavená, ale možno sa len sledujem. 🙂

a inak, čo nádcha, už je to lepšie? 😉

mabe
autor
22. črc 2009

elly, jo je to lepsi. Ja dneska vubec nesmrkam. jeste trosicku citim nachlazeni, ael koupla jsem si jitrocelovy sirup, tak me treba jeste pomuze.Ono ta klimatizace je svinstvo. Normalne mam tak divno v krku a to nejsem nachlazena. V zime se to v praci neda, je kosa jak svina. To uz tam taky nebudu. 😀

ellysa
22. črc 2009

mabe, a odporúčam ti kúpiť bambin kočík. práve som sledovala z okna jednu pani ako ho rve do takého prdi auta a v pohode 😀 a vypadala, akože je ľahký ako pierko, no normálne ma zaujal 😉

mabe
autor
22. črc 2009

tak to se musim mrknout jakej ma. 🙂 My mame totiz zatim dri dverak toyotu. 😀 Tedka jsem vyzehlila tri pracky, uff. Uz sem znavena. Manza jeste neni doma, napapkam se s nim a uz nic nedelam. Spenatu jsem snedla more, takze si dam parek. 😝

bambi7
22. črc 2009

cafte tak o kociku ja som maximalne spokojna ved ide sam 😀 a kazdy ze nema taky kosik na veci ale len taku plochu ale poviem vam ze aj kamoska povedala ze by neverila kolko sa mne zmesti tam a jej malo 😕 a okrem toho sa tam da dat aj ta taska ako kosik no som spokojna 😉

a ako ste sa dnes mali?my super mame tu uz sestru moju tak sme mali babsku jazdu 😀 je z malej unesena ze je krasna a tie ocka 😀 😀 😀 😀 a ako sa stale smeje no je to nasa princeznicka

a mabus oddychuj

bambi7
22. črc 2009

a elly nebojkaj sa vsetko zvladnes uvidis a tie injekcie neboj ja som pocas tehu mala vyse 240 a dobre 😀 vsetko sa da ked musis ale ta odmena za to vsetko bude uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a bude to skoro uvidis 😉

mabusiatko moje len sa drzkajjjj myslim na vas staleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

a prajem dobruuuu noccc babulky moje zlate 🙂

prdecek
23. črc 2009

ahojky holky,

tak jsme v úterý byli na tom Obilným trhu. Dostali jsme kupu žádanek na vyšetření - genetika, spermio, hormonální profil a nějáký choroby Torch, to nevím co je. Na genetiku nás objednali až na 5.10. docela mazec že? ale co naděláme.

a co je tu jinak nového???? já mám dovču v plném proudu, do práce du až 4.8. 😀

mabe
autor
23. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak jsem v praci, ale chce se me uz spat. Mela bych jit odpo na angilictinu,ale asi to nezvladnu. 😝 Jezisi, jak ja tu unavu zvladnu? JInak se mam ok. 🙂

Prdecku, vidis, budes mit vsechno prozkoumane a hura do toho. 🙂

ellysa
23. črc 2009

dobré ránko!
bambi pekný máte kočík, naozaj vyzeral spratne je aj veľmi pekný, tá pani ho mala červený.
prdecek no pekne si pochodíte po lekároch, ale aspoň budeš vedieť čo ti je, alebo , že vám nič nie je 🙂 torch, by malo byť vyšetrenie, či nemáš nejaké nfekčné ochorenie alebo zápal, ak si dobre pamatám, to ti len zoberú krv-mne to robila priamo gyndoška, spermiogam je za chvíľu-max 3 týždne, no na genetiku si asi počkáte, my už čakáme 9 tt a ešte manžela ani nezačali skúmať-kvôli dovolenkám 😠
mabuš, to je normáne, že si unavená, len pekne oddychuj a na anglinu sa vybodni, budeš sa učiť s malým 😉

bambi7
23. črc 2009

cafte babulky elly dakujeme aj mne sa velmi paci 😀 a hlavne ta manipulacia je skvelA

mabus ta unava je normalna neboj po 3 mes to bude lepsie 😉 a nezaspi v praci 😀

ako sa dnes mate?

nefertitka
23. črc 2009

ahojte;)

bambi7
23. črc 2009

caf nef co nove?

bambi7
23. črc 2009

mam chvilku tak som tu 😀 sestra sla daco vybavit mala papa pri mne a ja rychlo pisem a sledujem ako sa dari mab 😉

a co nikolka?

nefertitka
23. črc 2009

nove nic moc.len nam ide zubok...a ma hnacky,vraj to moze byt spojene s tym, no neviem,no a bola som si dat predpisat lieky na zastavenie mlieka,tak ich zacnem brat v sobotu,boze ale tolko to ma vedlajsich ucinkov, a hlavne napinanie na vracanie a vracanie...
a vy sa mate ako?nieco nove?

nefertitka
23. črc 2009

a mam si aj podviazat prsia na 15 dni...no jezis,a to som mu vravela,ze nemam uz tak moc mlieka,no uvidim

nefertitka
23. črc 2009

a nejake nove fotos nemas? 😉

bambi7
23. črc 2009

my sa mame superrrrr nic nove mam tu sestru vcera sme boli v auparku pokupilis sme veci 😀 sestra mala 😀 30 r tak sme jej s MM kupili hodinky take krasne 😀

a MM ma 9.8 30rokov tak bude oslava 😀 v sobotu ideme z nasim a sestrou rozdelili sme to inac mala byt jedna oslava toho 9 ale sestra tu uz nebude tak budu dve 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru