Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
xoriska
8. dub 2016
@nita1984 nebudeš, já jsem byla už v září a povedlo se na 1. pokus, jen to čekání poté je hrozné 🙂
valeri10
8. dub 2016
@xoriska
@nita1984 holky super.tak ať nam to vyjde 🙂
valeri10
8. dub 2016
Holky treti den mam housera nemate nejakou babskou radu co na to?
nita1984
8. dub 2016
@xoriska počkej, byla si v září a teď jdeš znova? Nevyšlo to?
xoriska
8. dub 2016
@nita1984 V 15 tt mi ukončili těhotenství, chlapeček měl těžkou genetickou vadu kostí.... Takže ted jdu znovu...
nita1984
8. dub 2016
@xoriska ahaaa, to je mi líto 😞 ale.je fajn, ze nás bude víc, alespoň si to můžeme navzájem užívat. Mě čekají ještě 2DC odběry a pak 10DC UTZ
xoriska
8. dub 2016
@nita1984 Bohužel se to stává, jen doufám, že nás nepotá nic podobné , teda pokud se to hlavně povede... Já ž mám tohle vše za sebou, ale na UZ chodím až 13 DC , tak uvidím, jak by to bylo ted. Na konci května mám ještě přijít na UZ a kontrolní stěry, jelikož jsem ted měla masivsně kvasinky a doktor mi říkal, že i když nemám žádn problémy, tak se s tím několikrát setkal, že to muže být problém v otěhotnění... no a pak se uvidí, doufám, že to klapne 🙂
valeri10
8. dub 2016
@xoriska
@nita1984 me taky ted delali stery a krev brali na imunologii plus jsem byla na kontrole rok po konizaci.všechny výsledky budu mit za dva tydny.pak 13dc ultrazvuk tak snad to klapne
xoriska
8. dub 2016
@valeri10 A kdy máte holky jít ? Já teda budu brát zase Clostilbegyt a pak se uvidí, ale hlavně musí být vše ok 🙂
nita1984
8. dub 2016
@xoriska Taky mám clostilbegyt. Teď jsem 16DC, takže na krev půjdu asi 22.4. A na UTZ o týden později
xoriska
8. dub 2016
Tak to já pujdu tak o 2 týdny později, to už budete mít třeba jasno 🙂
valeri10
8. dub 2016
@xoriska
@nita1984 me vychází zacatkem května ta iui.presne budu vědět az to dostanu.mela jsem ted kvůli kontryhelu ty cykly ruzne a minuly jsem mela i zpozdeni.ms ma byt nekdy příští tyden
xoriska
8. dub 2016
@valeri10 Tak to jste hodně napřed, já jsem dnes 4 DC . Taj třeba to ještě výjde přirozeně i když o tom už opravdu pochybuju...
nita1984
8. dub 2016
@xoriska
@valeri10 Tak tohle je optimistická představa. Záleží jak dopadnou krve, ster z čípku a tak. Zatím nemáme žádné výsledky.
nina8888
9. dub 2016
@smetanovak ahoj u mna to vypadalo nadejne ale dneska sli vsechny nádeje do kytek takze cekam MS.... Skoda druhy a posledny cyklus s clostibegyt nevysel co nadelam skoda... Akurat som mala aspon nadeji na tehu ale ked mi ten clostik dela spatne... Co uz no som rada za to jedno stesti co tu u mne este spinka🙂 ❤
nina8888
9. dub 2016
nina8888
9. dub 2016
Muj graf
juliemichal
9. dub 2016
ahojky holky tak vypadá můj graf 😃 pokud ms nedojde do pondělí tak si v pondělí udělám testík 🙂 🙂 je fakt hodně moc zajímavý 😃 😃
smetanovak
9. dub 2016
@nina8888 no ja teď budu čekat a pak mužů ještě jeden cyklus s clostikem. A pak by se řešilo dal.
dasa.77
9. dub 2016
@juliemichal no,opravdu zvláštní...... dnes máš 13DPO,takže co když se Ti srovnal cyklus a zase budeš mít LF 15 dní?.... lepší varianta by byla to těhotenství
Prostě to jaro má nějaký divný vliv 😉
juliemichal
9. dub 2016
@dasa.77 no tak to by bylo super kdyby se i ten cyklus srovnal,ale jak píšeš lepší varianta fakt bude to těhotenství 🙂 🙂 a ano to jaro je jakési divné 😃 a ten můj graf je taky celý divný 😃 😃 místo toho aby dnes klesla tak se zvedla 😃 😃 já jsem s toho jelen a jak to u tebe pokračuje ? 🙂 🙂
nina8888
9. dub 2016
@smetanovak no to ja uz resit nebudu pujdu len na konzultaci k jednemu gyndarovi v brne dobremu a uvidime co rekne ci ma nejake ibe napady a reseni krome CAR alebo nehakych hormonálnych sracek...tak ti drzim palceky
smetanovak
9. dub 2016
@nina8888 děkuji moc taky ti držím palečky 🙂
juliemichal
10. dub 2016
Dnešní tt negativní,ale nevadí,aspoň vím,že se mi LF po potratu dala do normálu 🙂 🙂 takže zítra BT klesne a dojde ms 🙂
valeri10
10. dub 2016
@juliemichal tak pujdes v květnu na iui?uz jsme tady asi čtyři na květen
juliemichal
10. dub 2016
@valeri10 dobře děvčata tak já půjdu s Vámi v květnu 🙂 sice jsem chtěla teď v dubnu,ale půjdeme teda v květnu 🙂 🙂
aguaverde
10. dub 2016
zdravím ženy, mám takový "problém" ..... měřím Bt tento měsíc po dvou letech a mám už 5 den stále stejnou teplotu (36.6
aguaverde
10. dub 2016
Kurna se mi to odeslalo dřív 😃 ...... značí to něco? Sem po SP tak zda to patří k tomu.... asi i ovu se posune dle negativních ovu testu
xoriska
10. dub 2016
@juliemichal Tobě taky ten test od Maxe ukázal pozitivní jako mě a pak nic, že ? No mě z toho klepne ! Tak ted nevím kterým testum už věřit... Jinak v květnu nás půjde teda opravdu hodně , no máj lásky čas.... 😃
juliemichal
10. dub 2016
@xoriska ano přesně tak mi vyšel pozitivní dr max,i má mamka tam viděla krásného dušíka 😃 😃 no a už na dr maxech nic 😃 😃 já jsem s toho fakt jelen 😃 a taky by mě zajímalo kterým testům se dá věřit,asi fakt už žádným 😞 😞
přesně tak máj lásky čas tak to určitě bude muset vyjít 🙂 🙂