• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

28. července 2017 
@nita1984 nebudeš, já jsem byla už v září a povedlo se na 1. pokus, jen to čekání poté je hrozné :slight_smile:
8. dub 2016 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska
@nita1984 holky super.tak ať nam to vyjde :slight_smile:
8. dub 2016 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky treti den mam housera nemate nejakou babskou radu co na to?
8. dub 2016 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska počkej, byla si v září a teď jdeš znova? Nevyšlo to?
8. dub 2016 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 V 15 tt mi ukončili těhotenství, chlapeček měl těžkou genetickou vadu kostí.... Takže ted jdu znovu...
8. dub 2016 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska ahaaa, to je mi líto :frowning2: ale.je fajn, ze nás bude víc, alespoň si to můžeme navzájem užívat. Mě čekají ještě 2DC odběry a pak 10DC UTZ
8. dub 2016 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Bohužel se to stává, jen doufám, že nás nepotá nic podobné , teda pokud se to hlavně povede... Já ž mám tohle vše za sebou, ale na UZ chodím až 13 DC , tak uvidím, jak by to bylo ted. Na konci května mám ještě přijít na UZ a kontrolní stěry, jelikož jsem ted měla masivsně kvasinky a doktor mi říkal, že i když nemám žádn problémy, tak se s tím několikrát setkal, že to muže být problém v otěhotnění... no a pak se uvidí, doufám, že to klapne :slight_smile:
8. dub 2016 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska
@nita1984 me taky ted delali stery a krev brali na imunologii plus jsem byla na kontrole rok po konizaci.všechny výsledky budu mit za dva tydny.pak 13dc ultrazvuk tak snad to klapne
8. dub 2016 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 A kdy máte holky jít ? Já teda budu brát zase Clostilbegyt a pak se uvidí, ale hlavně musí být vše ok :slight_smile:
8. dub 2016 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska Taky mám clostilbegyt. Teď jsem 16DC, takže na krev půjdu asi 22.4. A na UTZ o týden později
8. dub 2016 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to já pujdu tak o 2 týdny později, to už budete mít třeba jasno :slight_smile:
8. dub 2016 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska
@nita1984 me vychází zacatkem května ta iui.presne budu vědět az to dostanu.mela jsem ted kvůli kontryhelu ty cykly ruzne a minuly jsem mela i zpozdeni.ms ma byt nekdy příští tyden
8. dub 2016 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Tak to jste hodně napřed, já jsem dnes 4 DC . Taj třeba to ještě výjde přirozeně i když o tom už opravdu pochybuju...
8. dub 2016 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska
@valeri10 Tak tohle je optimistická představa. Záleží jak dopadnou krve, ster z čípku a tak. Zatím nemáme žádné výsledky.
8. dub 2016 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetanovak ahoj u mna to vypadalo nadejne ale dneska sli vsechny nádeje do kytek takze cekam MS.... Skoda druhy a posledny cyklus s clostibegyt nevysel co nadelam skoda... Akurat som mala aspon nadeji na tehu ale ked mi ten clostik dela spatne... Co uz no som rada za to jedno stesti co tu u mne este spinka:slight_smile: <3
9. dub 2016 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2016 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj graf
9. dub 2016 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak vypadá můj graf :grinning: pokud ms nedojde do pondělí tak si v pondělí udělám testík :slight_smile: :slight_smile: je fakt hodně moc zajímavý :grinning: :grinning:
9. dub 2016 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nina8888 no ja teď budu čekat a pak mužů ještě jeden cyklus s clostikem. A pak by se řešilo dal.
9. dub 2016 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no,opravdu zvláštní...... dnes máš 13DPO,takže co když se Ti srovnal cyklus a zase budeš mít LF 15 dní?.... lepší varianta by byla to těhotenství
Prostě to jaro má nějaký divný vliv :wink:
9. dub 2016 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasa.77 no tak to by bylo super kdyby se i ten cyklus srovnal,ale jak píšeš lepší varianta fakt bude to těhotenství :slight_smile: :slight_smile: a ano to jaro je jakési divné :grinning: a ten můj graf je taky celý divný :grinning: :grinning: místo toho aby dnes klesla tak se zvedla :grinning: :grinning: já jsem s toho jelen a jak to u tebe pokračuje ? :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2016 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetanovak no to ja uz resit nebudu pujdu len na konzultaci k jednemu gyndarovi v brne dobremu a uvidime co rekne ci ma nejake ibe napady a reseni krome CAR alebo nehakych hormonálnych sracek...tak ti drzim palceky
9. dub 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nina8888 děkuji moc taky ti držím palečky :slight_smile:
9. dub 2016 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnešní tt negativní,ale nevadí,aspoň vím,že se mi LF po potratu dala do normálu :slight_smile: :slight_smile: takže zítra BT klesne a dojde ms :slight_smile:
10. dub 2016 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak pujdes v květnu na iui?uz jsme tady asi čtyři na květen
10. dub 2016 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 dobře děvčata tak já půjdu s Vámi v květnu :slight_smile: sice jsem chtěla teď v dubnu,ale půjdeme teda v květnu :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2016 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím ženy, mám takový "problém" ..... měřím Bt tento měsíc po dvou letech a mám už 5 den stále stejnou teplotu (36.6
10. dub 2016 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurna se mi to odeslalo dřív :smiley: ...... značí to něco? Sem po SP tak zda to patří k tomu.... asi i ovu se posune dle negativních ovu testu
10. dub 2016 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Tobě taky ten test od Maxe ukázal pozitivní jako mě a pak nic, že ? No mě z toho klepne ! Tak ted nevím kterým testum už věřit... Jinak v květnu nás půjde teda opravdu hodně , no máj lásky čas.... :grinning:
10. dub 2016 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xoriska ano přesně tak mi vyšel pozitivní dr max,i má mamka tam viděla krásného dušíka :grinning: :grinning: no a už na dr maxech nic :grinning: :grinning: já jsem s toho fakt jelen :grinning: a taky by mě zajímalo kterým testům se dá věřit,asi fakt už žádným :frowning2: :frowning2:
přesně tak máj lásky čas tak to určitě bude muset vyjít :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2016 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek