• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

7. prosince 2016 
@milujicimamina aha :frowning2: :frowning2: já být tebou a bolelo by mě stále břicho tak bych asi šla na gynekologii aby se podíval zda je všechno v pořádku :frowning2:
25. dub ve 20:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal je tak to je škoda :frowning2: ale tak snad to vyjde další měsíc :wink:
25. dub ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martina16horysek taky doufám,že ano :slight_smile: teď jsem si přečetla to,že díky toho,že jsem si neléčila astma jsem mohla v tom lednu potratit a taky díky toho jsem měla tolik let problém s otěhotněním :frowning2: ach jo já jsem tak blbá,že jsem si to astma neléčila a nechávala to tak :frowning2: ale necítila jsem to na sobě tak jsem nic nebrala a nikde nechodila a teď jsem začala chodit tak snad nám to teď vyjde jak se léčím :slight_smile: :slight_smile: 2.5 jdu na folikumetrii tak uvidíme kdy půjdeme na IUI :slight_smile: :slight_smile:
25. dub ve 20:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal myslis ze mam jit?zavolam tam zítra
25. dub ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina pro jistotu bych tam šla :frowning2: :frowning2: aby jsi měla jistotu zda je vše v pořádku.
25. dub ve 21:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal napsala jsi toto."juliemichal @matysikovad nene vyfotit mi to nešlo , no ve čtvrtek mi dr říkala,že jsem na začátku těhu,ale může stále dojít ms... mno tak uvidíme je to 50 na 50 ať už je pondělí ať vím co a jak "

takže sice podle Tvých slov nepotvrdila,že jsi po ovulaci, (ale ani přímo neřekla,že nejsi) ovšem řekla, že jsi těhotná........
tak hlavně aby vše dobře dopadlo
25. dub ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
M/s nikde a teplota jako na horské draze kde je problém :frowning2:(
26. dub v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko holky
Dnes mam 6dni pred MS a teplota pěkně vyskočila..ani u ovulace jsem takovou neměla..je mozne..ze se mi ovulace tak posunula??MS mam pravidelne přesně na den každý měsíc..
26. dub v 07:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak po druhý mám LF jenom 9 dní. Není to málo? co s tím? pít kortyhelový čaj? brát permanentně pyridoxin? kapat zase gynex? co vám pomohlo?
26. dub v 08:50  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 ano ano přesně tak nepotvrdila,že jsem po ovulaci ani před ovulaci :slight_smile: :slight_smile: ale je to jedno po 12-13 dnech zpoždění jsem dostala ms dnes jsem 3DC a 2.5 jdu na folikumetrii před IUI :slight_smile: a jak jsi na tom ty? :slight_smile:
26. dub v 09:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@xoriska Protože womenzone vyznačuje ovulaci až po třech vyšších teplotách než šest předchozích, což zatím nesplňuješ. Vydrž :slight_smile:
26. dub v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal je mozny mit hned po ms ovulaci?
26. dub v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@xivet to jsem nevěděla, no dnes teplota stoupla, tak uvidím co bude...
26. dub v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@xoriska Já myslím, že ještě den, max dva a už ti ji vyznačí.
26. dub v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina no já si myslím,že to možné je :slight_smile: :slight_smile: já měla kdysi ovulaci i 9DC.
26. dub ve 12:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal to je zvlastni otevreny cipek bolesti
26. dub ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky prosím, kdysi sem už na fertilityfriend.com měla registraci, bohužel se mi nejde přihlásit....tak sem se chtěla registrovat a ani to mi nejde :sweat_smile:

poradíte některá? když se chci registrovat tak mi nepřijde meil....když dám obnovit heslo taky nepřijde :rolling_eyes:
26. dub ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aguaverde spam, nebo zkusit jiny mail? :slight_smile:
26. dub ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@myjusiatko meily sem právě zkusila už tři, ani ve spamu není :sweat_smile: vlastně když se chci zovu registrovat tak vše vyplním kliknu a naskočí bílá obrazovka a nic dál :confused:
26. dub ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aguaverde tak jeste jiny prohlizec/ pocitac?
26. dub ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@myjusiatko :confused: :confused: :confused: zkusím prohlížeč a uvidíme....
26. dub ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@myjusiatko tak sem se tam nějak dostala :grinning: nevím naprosto jak :grinning: ale snad už to pude :grinning:
26. dub ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina tak to máš možná ovu,kdo ví.ale je to fakt zvláštní
26. dub ve 14:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky je normalni ze kdyz jsem nasadila clostil 3DC na 5 dni a 6DC byl test ovulacni silnejsi carka ale ne jeste pozitivni ale silil a dnes 10 DC zitra jdu na ultrazvuk a picha me vajecnik levy a poboliva podbrisek a ovulacni test skoro bili, slaba carka tam je ale miniaturni, jak je to mozne? :/
jeste doplnim z tady mam graf BT http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Kajunka/grafy
a pregnyl mi dr nepichne pry ho pichaji v caru, a jdu jen na ultrazvuk a folikulometrii

tady je ten graf BT
26. dub v 19:03  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajunka01 jestli je to ormální nevím, ale já barala stejně, včera poslední tableta a deska ovu test úplně bílý
26. dub v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsembrala naposled v sobotu :/ dnes jsem uplne K.O. :( unavena boli me levy vajecnik ,takovy jakoby tlak tam citim v podbrisku,a jsem celkove slaba ale test ovulacni skoro nic ,6DC jsem mela vetsi carku o dost silnejsi ted nic ja se desim toho ze zase anovulak
@nita1984
26. dub v 19:07  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajunka01 já jsem taky úplně vyřízená břicho mě bolí celou dobu, nálady totálně pod psa, všechno mě rozbrečí, vśechno je špatně... a jak jsem psala dnes an testu ani duch jsem 7DC. Uvidíme co bude ve čtvrtek na UTZ, mívám ovu brzy deset dvanáct DC....
26. dub v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 aha :( ja ovu nemela vubec :/ a proto mi dala clostil tak jsem zvedava jdu zitra na folikulometrii,,preju at se brzy zadari! :slight_smile: a co si myslis o tech mojich teplotach??
26. dub v 19:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajunka01 že je ještě na ovu brzy teploty na ní zatímneukazují
26. dub ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak po minulém vynechaném měsíci jsme se opět začali snažit.Poctivě druhý měsíc beru gynex a listovku a přítel renol a selzink.Co mě ale nejvíc trápí je to,že od včerejška jsem nemocná.Mám angínu a dostala jsem na ní penicilin.Dr. mi sice říkal,že by to případně nevadilo,navíc jsem ještě ovu neměla,tak třeba se posune na později...ale mám z toho divný pocit.Snažily byste se dál,nebo zase vynechaly?
I ten graf mi to pokazilo :angry:
27. dub v 08:05  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek