Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

suzzikk
8. led 2018

@fanunka cca 30-35 dnů 🙂 Teď bych to měla dostat nejdéle 15.1 ( po ovulaci MS vždy dorazí 14-15 den

suzzikk
10. led 2018

Tak dnes 9DPO a na TT ani ťuk :( ještě ale mám doufám naději,že něco vykoukne 🍀.. Bazální teplota ještě neklesla,tak uvidíme

svaska
10. led 2018

@suzzikk Zatím to vypadá furt moc dobře 😉

svaska
10. led 2018

AHoj holky tak zítra letím na gyndu. Bolí mě krutě záda na levé straně a vystřeluje mi to až dopředu k vaječníkům, navíc jsem už 50 DC a nic se neděje, tak držte pěsti ať je vše ok.

fanunka
10. led 2018

@svaska jednej plného to je doba

janickazabicka
10. led 2018

@svaska teda tak to je mazec. Mě tenkrát prodloužila cyklus cysta. Ale pak se sama vstřebála a ms přišla.

janickazabicka
10. led 2018

Ahojky holky Já jsem dnes docela v rozpacích. Mám ms už 3 den. Byla jsem dnes v práci a najednou cítí že že mě něco vyjelo. Jako žblunknutí a pořád něco teklo. Utíkala jsem na wc a tam koukám a na vložce úplně obří kusy, nikdy že mě tak hodně nevyteklo jen kousíčky, a teď takové kusy. A pak asi za 2 nebo 3 hod znovu. Nevite holky co to může být? Jestli sliznice tak po čem mi mohla takhle nárůst? Nebo mohlo to způsobit i červené víno co jsem měla večer předtím s kamarádkou?
Pardon za ten popis 😁

dasa.77
10. led 2018

@janickazabicka to víno to jen podpořilo žabičko 😀 ..jinak prostě vysoká sliznice

fanunka
11. led 2018

@dasa.77
@janickazabicka týjooo to jsou věci to se mi nikdy nestalo :(

fanunka
11. led 2018

@suzzikk tak co teplota drží se? 🙂

janickazabicka
11. led 2018

@dasa.77
@fanunka fakt myslíš?? Byl to jde strik 😁 a po čem mi mohla takhle stoupnout. Neměla jsem žádné vitamíny. Myslis ze to mohl udělat i čaj Mojžíšove?
Fany mě předtím ještě taky ne.

svaska
11. led 2018

@janickazabicka No cysta mně taky napadla, ale já ty cykly mívám dlouhé často, poslední dobou teda pořád, ale na to jsem nikdy netrpěla. A jak mně berou ty záda tak to je peklo, tak nevím zda ty bolesti nemám od toho, sotva se ohnu, no uvidíme dnes co mi řekne, nejvíce se netěším na tu protivnou sestru 🙂

janickazabicka
11. led 2018

@svaska tak snad to bude v pohode 😊

vendelinka08
11. led 2018

Holky, měla bych takový dotaz.... cykly mám 32dnů. Dnes jsem 14DC a mám čílené bolesti vaječníků... jakoby ovulační...ale vím, že ovulku mám až kolem 19DC, můžu mít takové bolesti a v začátcích plodných dnů? Na omak strašně citlivý podbřišek, mám to tak každý měsíc, minulý jsem myslela, že mám ovulku dříve... tedy v půlce cyklu a že MS dorazí 28DC, LF mám 14 dní, tak jsem už kolem 19DC myslela že mám neplodné dny a měli jsme nechráněný sex. Těhu test pozitivní ale bylo to jen biochemický... MS normálně dorazila. Prostě me takto moje tělo klame. Nechci už se stresovat měřením bazálky atd.... to už jsem dělala dříve, kvůli tomu, abych věděla kdy mám plodné a neplodné dny. Máte také takové bolesti i před ovulkou?

suzzikk
11. led 2018

@fanunka dneska takhle 🙂 Ale na TT ani dusík 😔

fanunka
11. led 2018

@suzzikk Teda ta teplota si s tebou pěkně zahráva a pěkně tě napína co?

dasa.77
11. led 2018

@suzzikk ještě máš čas 😉

janickazabicka
11. led 2018

@vendelinka08 tak tohle jsem až takhle neměla. A ty chce mimčo nebo nechceš?? Trochu mi to z toho vyznělo že nechceš teď miminko

dasa.77
11. led 2018

@janickazabicka ... Vendula nechce.... to už je po3 během "krátké" doby, co píše podobný příspěvek a chápu,že tady mezi snažilkama to není zrovna nej. Plodné a neplodné dny využívá jako antikoncepci.
Sice ani já už sem nepatřím,ale spíš se Vás snažím povzbudit a občas sleduji,které další se zadařilo 😉 Vím,že jsou tady holky,které mě tu nerady vidí,ale i já patřila mezi dlouhočekatelky a rozhodně jsem nezáviděla ostatním.Pro mě to bylo naopak povzbuzení......že taky už budu na řadě

vendelinka08
11. led 2018

@janickazabicka v srpnu jsem mela zamlkle tehu a ted na stedry den biochemicky...tak si rikam ze na to telo asi neni pripravene. A chci se na to pripravit..hlavne tedy fyzicky. Jsem hodne hubena. Nemuzu pribrat...ale mimco bychom jeste chteli. Tedy uz treti

vendelinka08
11. led 2018

@dasa.77 Tak to se tedy pletes na plné čáře. Mimčo chceme, ale bohužel se ted stalo, že se zadařilo a nedopadlo. Jen nejsem klasická snažilka, nikdy jsem nebyla. Bohužel 3 roky jsem kvůli zdravotním problémům otěhotnět nemohla. Tady je téma ohledně Grafů bazální teploty a já jsem dala příspěvěk ohledně ovulky, že mám vyloženě bolesti ted jakoby ovulační, ale vím, že ovulka bude později, ale bolesti mám každý měsíc strašné. Tak jsem se ptala, jestli tady někdo má plodné dny a s velkými bolestmi. Nevím, kde jsi přišla na to, že tady vypisuju stejné věci, přispívám tam, kde se o tom píše. Pokud jsi zahlédla mé příspěvky, tak ano, v tématu k tomu daném. Třeba naposledy jsem psala, že jsem měla pozitivní test a bohužel to nedopadlo.... Takže bych byla ráda, kdybys neodpovídala za mne, díky....

vendelinka08
11. led 2018

A ještě k tomu chránění.... po porodech nechci brát antikoncepci, tudíž se s manželem už 6 let chráníme metodou plodných a neplodných dnů... ale teď se mi stalo, že mi tělo dávalo úplně jiné signály a já z toho otěhotněla... neplánovaně, ale v podstatě chtěně. Vidím, že tělo na to asi připravené není, takže teď se na to opravdu chci připravit, abych znovu o mimčo nepřišla, není mi 20.... věk u mě už hraje také nějakou roli.

vendelinka08
11. led 2018

@suzzikk graf vypadá slibně, jak dlouhé máš cykly? a 10DPO ještě na testu opravdu nemusí být nic vidět

svaska
11. led 2018

Ahoj holky, tak mně doktor prokoukl a nic nenašel, cystu, nic..... fakt se mi ulevilo. Tak nabral krve a v pondělí na výsledky, tak mi ani nedával vyvolávačku když jsem 53 DC až co výsledky. Jo a začala jsem opět jako před lety brát jeřáb ptačí a co ho beru tak teplota přestala lítat na grafech, ale řeknu vám to je peklo tyhle starosti, ženský co na to vlítnou a jsou těhu neví co mají 😉

dasa.77
11. led 2018

@vendelinka08 Ahoj, v tom případě bys své příspěvky asi měla trošku líp formulovat. Očividně nejsem jediná,kdo z nich má ten dojem,že miminko nechcete a taky si vzpomínám právě na to,že jsi psala o nechráněném styku ve dnech,kdy jsi si myslela,že už máš dávno po ovulaci.
K bolestem před plodnými dny: mívala jsem to taky. Ne vždy,ale stávalo se. Ale tím,že jsem si myslela,že už je to příchozí MS (dlouhé cykly a ovulace často dost pozdě),tak jsem to moc neřešila. Pobolívání v podbřišku ještě víc podpořil kontryhelový čaj,ten mi opravdu nesedl a i jsem po něm občas špinila během cyklu. Na zmírnění bolestí jsem zkusila pupálkový olej. Není to jen dobrá kosmetika,ale dá se i vnitřně. Ovšem ta chuť....brrr... Jednu dobu jsem ho brala i v době MS a opravdu na mě dobře fungoval...
Ještě bych měla asi dodat,že jsem dlouhodobě měla cystu. Nejspíš to mělo taky vliv na bolest.Folikuly dozrávaly a díky cystě na vaječníku tam bylo asi moc těsno. Pak to přešlo

fanunka
11. led 2018

@svaska přesně ja to říkám pořád kdo nezazije nepozna....

suzzikk
11. led 2018

@dasa.77
@fanunka
@vendelinka08

Holky je to v háji,už začínám špinit ☹ A zase 10DPO.. Po té laparoskopii mám jinou délku,vždycky jsem začala špinit až 14DPO a dostala jsem to 15DPO a od té laparoskopie špiním už 10DPO a MS dostanu 14DPO...

vendelinka08
11. led 2018

@dasa.77 ten pupalkovy olej zkusim...protoze bolesti jsou opravdu neprijemne...vetsi nez pred MS.

dasa.77
11. led 2018

@vendelinka08 Stačí čajová lžička ráno.... pokud nezabere,tak i jednu večer.... a dobrou chuť 🙂)
Měla jsem od firmy Saloos. Dala si lžičku a zajedla to třeba kouskem okurky,ale i tak mě kolikrát otřepalo. Zkusila jsem později kapsle,ale to nějak nefungovalo

janickazabicka
11. led 2018

@vendelinka08 aha tak to me mrzi. Já měla před rokem také biochemické v září. A od té doby nic moc teda. Nevím čím bychom to více podpořili. Manžel basti vitamíny co mu dal doktor a já fertipronu. Ted mi kamarádka poradila že se jim podařilo otěhotnět když po styku ležela na břiše chvilku. Tak to teď zkusíme 😁