Jak počít holku/kluka?

bluecate85
1. lis 2017

Holky, rádi bychom počali holku. Podle babských rad se říká, že holka se počne tak 3-4 dny před ovulací. Když bychom měli sex tedy 3-4 dny před a pak ještě třeba v den ovulace, jak to pak je, aneb "co se počítá"? Díky 🙂

verusky
2. lis 2017

u sebe vim, proc mam tri holky a jednoho kluka... a je to tak i dle me babicky, ktera porodila deti deset... holka se povedla, kdyz jsem byla muzi oddana (takze si to plne uzil on), chlapec, kdyz jsem si to zase uzila ja.....

odula
2. lis 2017

@bluecate85 hele,holky se prej povedou z vydrznejch spermii,kluci z tech rychlejch. Takze holky jako ze kdyz "jednou za cas", kluci kdyz "kazdej den a nejlip 2x" 😀 Takze my mame prvniho kluka a pak uz jenom holky 😀 😀

normalnimatka
2. lis 2017

@odula tak to dává smysl... rodičovská frekvence je krapet jiná:DDD

odula
2. lis 2017

@normalnimatka no ja znam rodiny ,kde maj 5 kluku 😨 😀

normalnimatka
2. lis 2017

@odula tak maj asi hodně hodný kluky, že maj večer ještě energii:D

aviho
3. lis 2017

@podaji
@odula
@verusky
Tak mně nevychází ani stáří krve, ani jednou za čas, ani muž si to plně užil 😅 fakt mi vyšel jen ten čínský kalendář.
Podle výše uvedených rad by ten poslední chlapeček měl být holčička 😝
a moje ženská doktorka zase přišla s tím, že starší rodiče mívají holčičky. No, nepovedlo se 😉 ale je to náš miláček 😘 holt se uměl narodit

bluecate85
autor
3. lis 2017

A pry kdyz ma zena orgasmus, je to kluk:D

aviho
3. lis 2017

@bluecate85 😀DDDDDD to na nás taky nesedí

tehulkamaminka
17. lis 2019

@bluecate85 holku jsme počali 2 dny před ovulací, vím podle měření bazální teploty. Kluka nevím, to jsem se těhotenství dozvěděla v 3 měsíci a nevěděla kdy byla poslední menstruace a už vůbec který den početí