Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

11+5 utz - je to holka. Mám s tím počítat?

monii007
10. čer 2021

Holky, vcera mi dr rekl, ze to bude holka, můžu s tim počítat nebo mam radeji jeste pockat? 😊😄 Zacala jsem tridit veci po synovi, tak abych si je pak nemusela brat zpet 🤷‍♀️

sylvka
10. čer 2021

Ahoj,to koukám,že ti to řekl takhle brzy,já myslela že ve 12 týdnů se to teprve tvoří...mě vždycky řekli pohlaví až ve 20 týdnů.

veronka_123
10. čer 2021

@monii007 Ja bych radeji jeste pockala, u nas to byla holka jeste na konci 14tt a v 18tt byl z holcicky kluk 😀

lachtanice86
10. čer 2021

@monii007 ve 12tt mi 2x řekli že to budou holky, 1 už mám a druha se narodi snad do 6tydnu, ale porad holka podle utz

whoknows
10. čer 2021

Vzhledem k tomu, že v tomto období se pohlaví teprve dotváří, tak bych to spíš viděla jako věštění ze skleněné koule 🙂 Ale přání otcem myšlenky...

leilinka1234
10. čer 2021

Obě dcerky nám v KV odhadli už na prvním screeningu ve 12tt 😊 a co vím od kamarádek, tak se nepletou 👍😊 pokud si někdy nejsou jistí, vyčkávají. Ale z 90% řeknou a nemýlí se. Toť má zkušenost 😊

madamas
10. čer 2021

Jsem 29tt a včera mě už po druhé Dr. řekl že stále nevidí nic co by náleželo chlapci, že ZATÍM je to tam holčičí 😆 On celkově nerad ,,slibuje" co se týče pohlaví. Takže sice jsem pár oblečků pro holčičku nakoupila ale jinak se snažím držet v neutrálu. Taky už mám syna a řeším to tak že si chystám po něm neutrály, dokupuji sem tam holčičí a klučičí zůstane v krabici při ruce na půdě - kdyby náhodou 😀

andelka
10. čer 2021

Mně řekl Dr v 11+2 jistého kluka. Byl si jistý, jinak by mi to neříkal. Já to vědět nechtěla,neptala jsem se, netušila jsem,že by mi to na běžné kontrole mohl říct.
Holku nepoznali ani na NT screeningu ve 14tt, to bylo vyloženě 50:50, chvíli to vypadalo tak, chvíli tak. Já bych počkala.

nikishkaaaa
10. čer 2021

@monii007 vyčkala bych minimálně do druhého screeningu. Nám takhle v 14tt řekli kluka a je to jistě holka, podstoupila jsem geneticke vyšetření a to je 100%. Na druhém screeningu v 23tt potvrzena holčička.

biciklissie
10. čer 2021

Nám na prvním screeningu doktorka řekla, že je to holčička. Podle toho pohlavního hrbolku. Byla jsem taky cca 12. tt. Zněla dost jistě, tak jsem to tak brala. Pak jsme to tedy měli potvrzené i z genetiky.

jako_mala_holka
10. čer 2021

Ještě bych počkala, nám řekli ve 14tt, že to vypadá asi na holku, ale potvrdili nám to až ve 20tt

monii007
autor
10. čer 2021

Dekuji vsem za zkušenosti a postrehy 😊🙏
Tak ja tedy jeste počkám a pak to preberu poradne. Zatim jsem vytahla ty neutralni oblecky a chlapecky davam bokem. Ale nechcam si je tedy, kdyby nahodou 😄 jsem zvedava, jestli se to potvrdi. Screening mam 21.6. Tak tam to snad potvrdi...

luccyy1987
10. čer 2021

Já bych ještě počkala taky..mě říkali že budeme mít holčičku, utrhla jsem se a dokonce začala trochu ladit do růžova oblečení.. I přes předsevzetí že ze začátku vše radši neutrální.. No a ve 30tt (když jsem ještě jednou škemrala, ať se radši podívá) mi paní doktorka řekla že je to kluk jak buk.. Ale to byla prý vyjímka..