• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou máte zkušenost s bylinkami na podporu otěhotnění?

14. října 2016 
já rok menstruovala po 3-4 měsíci a těhotenství se nekonalo, pak jsem začala pít kontryhel a kakost (ten pil i manžel) , okamžitě se mi srovnal cyklus a třetí měsíc pití už jsem byla těhotná :slight_smile: takže já bylinkám 100% věřím :slight_smile:
17. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Holky, mě asi odvezou tak jsem si naordinovala tinkturu černý rybíz-maliník, jeřáb ptačí + kapsle Maca a taky čaj Kontryhel. Místo toho, aby mi to rozhozený cyklus spravilo, tak dneska zase špiním a to jsem dneska 9DC :unamused:
19. dub 2014 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
snažíme se o mimco první mesic. doktorka mi doporučila inofolic. tak uvidíme :slight_smile:)
20. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Bylinky určitě a je vhodné doplnit o kyselinu listovou a také upravit životosprávu trošku ;)
23. dub 2014 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem tu nová a také jsem zkoušela kontryhel a macu jsem našla od firmy Iswari...na zdravysvet.eu
27. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vás zeptat jestli máte i nějaký tip na podporu tvorby spermií. Dívala jsem se, že se tu řeší jen pokud mají problém ženský. Nevím u koho je problém u nás, snažíme se skoro rok, ale ještě jsme to s doktory neřešili. Já piju nějaký bylinkový čaj a kopila jsem i nějaký pro manžela, ale chtěla bych pro něho i něco jiného co by ty mršky povzbudilo :o). Díky za tipy.
7. črc 2014 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hapovab Ahoj, paní doktorka mi doporučovala Fertilan na podporu tvorby spermií. Ale nemám osobní zkušenost, zatím nepoužíváme.
11. črc 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hapovab ja som kupila mm Selzink, ktory je celkovo prospesny pre muza...nedarilo sa nam 2 roky, po nasadeni vitaminov som otehotnela do mesiaca...ale asi to nimi nebude, tak rychlo zabrat nemohli :wink:
11. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@amabilis
Ahojky, a můžu se zeptat, myslíšk, že je lepší mám vyměnit Chytré miminko za Femibion?
Jsme teprve v začátcích, HA neberu od ledna 2014, ale snažíme se teprve od června. Cyklus mám už třetí měsíc 28 dní (předtím mírně rozházený). Šestý měsíc už beru Chytré miminko (800), ale přemýšlím, že ho vyměním za Femibion 800), pač má ten Metafolin na štěpení kys.listové. Co myslíte? Moc děkuji. A. :slight_smile:
24. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hapovab Nedávno som čítala, že na tvorbu spermíí je dobrý selén a zinok.
24. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlajka1 wooow, tak to jsi teda toho hodně brala na podporu početi, divam se, že diskuze je stará od října, tak se chci zeptat, jestli se ti podařilo otěhotnět?byla jsem před pár dny u bylinkařky a namichala mi nějaké bylinky.
16. srp 2014 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já užívám femibiom už asi 4 roky a nic z toho, Až umělé oplodnění pomohlo. Podstoupila jsem už tři IVF, 3 KETY, a jedno IVF s minimální stimulací.
přirozeně mimoděložní těhotenství, po IVf 1x zamklý potrat v 9 týdnu, 2014 porod zdravého chlapečka. 3 IVF a KET nic, MIVF teď v říjnu a zase nic. V listopadu mě čeká KET máme tři sněhuláky
Ještě mi dr. na klinice doporučil sáčky FERTIPRONA je z řady Chytré miminko, je na dozrávání vajíček
14. říj v 09:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek