Jeden vejcovod a endometrióza. Za jak dlouho jste otěhotněly?

nikinu
13. říj 2018

Ahojte chci se zeptat mám jen pravý vejcovod levý mi museli odebrat zkrz mimoděložní těhotenství (před 3roky)a letos mi našli endometriozu.Mate to některá taky a za jak dlouho jste otehotneli?😊🤰
Děkuji za odpovědi 😊

betysch
13. říj 2018

Ahoj.U nas za 9mesicu.Vejcovody mam teda oba ale jeden nepruchodny a od nej vajecnik docela od endometriozy poniceny,po laparoskopii serezany ale vajicka mel produkovat.Druha strana mela byt dobra.

nikinu
autor
13. říj 2018

@betysch my se snažíme už přes rok a nic.ted sme byly na IVF klinice a zatím mi budou hlídat ovulku a když to nepůjde ani tak,tak inseminace a když ani tak,tak IVF

lachtanice86
13. říj 2018

Já endo 4.stupne. vaječníky i vejcovody oba a í tak to trvalo necelé 3roky

betysch
13. říj 2018

Ja uz jsem ani nedoufala.V praci jsem sla ze smenneho do ranniho provozu.Hodila se do klidu a prislo to samo.U me byl asi vek v dobe otehotneni mi bylo 33 a dost stresova prace.Drive jsem se snazila s expritelem a s nim nic.

nikinu
autor
13. říj 2018

Taky chodím jen na jednosměnný provoz,práce není vůbec stresující a doma taky vše ok tak nevím kde je chyba...taky přestávám pomalu doufat,tak snad se to nějak povede 😊

neria55
13. říj 2018

@nikinu ségra, endoška 3.st., oba vejcovody, ale jeden prý pomalý nebo nějaký špatný prý. Půl roku snažení, pak kývla na laparoskopii, kde vlastně udělali "profuky" něco udělali ještě k tomu, pak odjela do Františkových Lázní, a jak přijela tak hned druhý cyklus otěhotněla přirozeně, dokonce dvojky! Gynekolog nevěřil svým očím, prý zázrak! Nicméně teď je z dvojek " jen" 16denni Honzíček 🖤. Přeju hodně štěstí, nevzdávej se!

betysch
13. říj 2018

Hlavne se nevzdavej.Ja jsem zarnym prikladem ze to jde.Budu drzet pesti.

nikinu
autor
13. říj 2018

Děkuji za podporu 😊 snad se to povede přirozeně 😊