Kartářka a těhotenství. Co si myslítě a jakou máte zkušenost?

6. říj 2020

Hezký den,
udělala jsem něco, čeho moc lituju, jak to se mnou zamávalo - nechala jsem si udělat výklad ohledně těhotenství. S manželem se snažíme (teprve krátce) o druhé dítě, za rok má jít dcera do školky a já, pokud se nám nepodaří, budu muset řešit novou práci, protože ve stávající zůstat nemůžu skrz stěhování a celkově to bude komplikované, nemluvě o tom, že druhé si moc přejeme a chceme děti blízko u sebe, proto jsem zkusila kartářku. Kartářka mi naznačila, že v cca roce tam těhotenství nevidí, ale že mám brát čas s rezervou, že duše dítěte se ukáže, až jsou rodiče připraveni a že časem můžeme pochopit některé lekce dříve a tím budoucnost změnit. Co si myslíte a jakou máte zkušenost? Mně to upřímně položilo a začala jsem přemýšlet o nové práci, kam nastoupím atd. Prosím, vynechte urážky a soudy, jsme jen lidi a někdy děláme zoufale věci 😟.

zdenda9
6. říj 2020

Kartarkam nevěřím, jsou to lži.

michaela_2
6. říj 2020

Osobní zkušenost nemám, ale z velmi blízkého okolí ano, kdy dotyčná byla osobně nekolikrat u zname kartářky v Praze, dostala poměrně jasnou odpověď.
Nakonec vše dopadlo úplně ale úplně jinak (bohužel v tomto případě hodně zle).

Já takové ty hodně dobré kartářky beru jako alternativu psychologa, kdy pomohou člověku poté co jej trochu odhadnou, nasměrovat se na určitou cestu, určitým směrem .... Ale konkrétní otázky bych nepokladala 🙂

Drzim moc moc ✊ at maličké přijde brzy. 🍀

autor
6. říj 2020

@michaela_2 Moc děkuji za zprávu a podporu ♥️. Já se určitě s podobnou otázkou na kartáře už neobrátím (a kdo ví, jestli vůbec)

lucca35
6. říj 2020

Na kartářka jsem přišla úplně náhodou a nevědomky v praci. Paní jsem pomohla vyřešit její situaci a ona následně nabídla výklad již v osobním čase. Úplně cizí osoba,která o mně nic nevěděla a ani já o ní,bylo to cca v březnu. Viděla 3deti,2dcera a syna. Mám 2dcery a syna viděla do konce roku. Jsem 20tt a je to kluk. Viděla věci o kterých nikdo nevěděl,dědictví,práce,rodiče,co se stalo a co se stane. Výklad po telefonu nezištně.

autor
6. říj 2020

@lucca35 Mně se taky před x lety splnilo u jedné vše, ale byl to obecný výklad v horizontu dvou let, tady jsem se zeptala na dvě otázky. No dopadne to, jak má, důležitý je žít naplno a nechat věci plynout.

baarus21
6. říj 2020

Ahoj, tak asi záleží na kartarce....taky jsem byla u divnych kartarek az jsem narazila na tu pravou. Kdyz jsem byla tehotna poprve, tak rekla, ze jak rychle to prislo, tak rychle to i odejde.... opravdu jsem o to prisla v 6tt. Pak jsem otěhotněla podruhe...byla jsem v 10tt kdyz jsem k ni sla (letosni leden), ona o tom nevedela. Vylozila karty a rika...vy jste těhotná!! Tak jsem ji to potvrdila....nicmene mi rekla, ze to tentokrát taky nedopadne....asi tyden na to jsem potratila. Ale rekla mi at nemam strach, ze na jaře zase otehotnim, porodim jeste letos a bude to kluk. Na jaře jsem fakt otěhotněla, jsem 29tt, termin mam v prosinci a cekame chlapecka 💙 takže karty to asi ukazat umi...ale musi to umet i ta kartarka....napojit se na karty a na tebe 😊👍 tak preji hodne štěstí

mamio
6. říj 2020

@mourovatakocka kočko, ona je z Mikulova.

mourovatakocka
6. říj 2020

@mamio stejně pro nás předaleko, děkuju 🙂

lennus
6. říj 2020

Podle vlastních zkušeností je lepší neplánovat. Taky jsem chtěla děti věkové k sobě, dvakrát to nedopadlo a nakonec jsou o 4,5 a taky to jde, jsme po všech zkušenostech šťastní za zdravé děti. Taky jsem měla v plánu vrátit se chvíli do práce, ale dala jsem pak výpověď, stálo to tam za houby, otěhotněla a nevlezla jsem se do ochranné lhůty, tím pádem jsem byla bez mateřské, ale opravdu to vidím tak, že ty naše plány ne vždy vyjdou tak, jak chceme a nám i to vše těžké a smutné hodně dalo!

nazka
6. říj 2020

Kartárka řekla, že budu mít dítě dřív než moje sestra. Díky bohu se netrefila, mám ségru o 6 let starší a první měla ve 22 😁

starbucks
7. říj 2020

Já teda osobně s kartarkou zkušenost nemám. Ale byla jsem.v podobné situaci. Nedařilo se otěhotnět , syn měl mít 3 roky v září, takže hned nástup do školky... Když už jsem teda na jaře přijala možnost nástupu do práce, tak jsem.otehotnela.
Když si to tak beru zpětně, možná to blokovala moje hlava. Už to tu zaznělo. Chtěla jsem holčičku , ale pak jsem přijela i možnost druhého kluka a bylo vymalováno 🙂 na nějaký výklad a ještě po netu bych se neupinala. držím palce ať se zadaří.

bonavoxa
7. říj 2020

Ach jo, nezahravejte si s okultními praktikami, nepřinese to nikdy nic dobrého a pravého. Ani pravou naději. Ani pokoj.

autor
7. říj 2020

@bonavoxa Jak mám vašemu příspěvku rozumět? Jinak jsem psala výše, že toho lituju, ale bohužel už to zpět nevezmu. Teď makám na tom, abych se dala do pořádku, protože mě to semlelo.

klokanka31
7. říj 2020

Prostě tomu nevěř... Tyhle kartářky většinou nic neumí... Jo já se jednou setkala s jedním chlapem z Indie, nevím jak ho nazvat... No prostě uměl číst budoucnost z dlaně. A podle toho jak se ke mně choval asi i číst myšlenky. To byl panečku jiný level...

carolineg1
7. říj 2020

Mi kartářka řekla že od nás odejde brzy chlap a už je to pulroku, odejít sice chtěl ale ustálí jsme to a nikam se nechystá, takže si myslím že budoucnost si člověk tvoří sám....dítě chodí jak má....nemá smysl nic dělat na sílu

lenatko91
7. říj 2020

Mně kartářka dělala dlouhodobý výklad, kdy řekla, že 4.rok budu mít dceru, což by vycházelo na letošek. Malá se narodila v listopadu 2019, tak se moc nesekla 😃 ale i jiné věci se mi od ní splnily, tak jsem letos v červnu byla znova. Do konce roku prý otěhotním a bude to kluk. Což o to, bylo by to super, ale pořád ještě nemám ms a manžel si své manželské povinnosti taky moc neplní.. 😃 tak jsem sama zvědavá, jestli synáček přijde 😃 jinak s tím článkem co tu je, souhlasím. Ani jednou jsem se na těhotenství neptala a v kartách bylo 👍

levandulka_fialova
7. říj 2020

Ve 38 mi kartářka předpověděla, že dítě bude až v mých 42... Je mi 41 a dítě zatím není... Tehdy jsem jí řekla, že to je za dlouho... A teď doufám, že měla pravdu a opravdu to přijde.

marticcelli
7. říj 2020

Nevěrte kartářkám ;)

lenka1997
8. říj 2020
Uživatel lenka1997 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenka1997.

Ahoj,poznam jednu super stranku, vestkyne24.cz. Maju 10 minutove vestenie zadarmo, vyskusaj ich, urcite ze najdes tam nejaku odbornicku, ktora ti vie poradit!!! Lenka

lenka1997
8. říj 2020
Uživatel lenka1997 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenka1997.

@nagojka ked veris kartarkam tak kukni sa na stranku vestkyne24.cz Tu su super odbornicky, vyskusaj ich. Mne vyslo vsetko. Maju 10 minutove vestenie zadarmo. Lenka

bonavoxa
8. říj 2020

Prostě, tudy cesta nevede. Už si s tím prosím nezavdávejte.

zdenda9
9. říj 2020

@carolineg1 přesně tak, jsem ráda, že jste to ustaly. Bohužel někdo věří kartám a rozejde se.

zdenda9
9. říj 2020

@bonavoxa přesně tak, akorát to rozhodi vztahy a přinese zlo do rodin. S okultismem není dobré si zahrávat.

autor
9. říj 2020

@zdenda9 A myslíte si, že je tedy správné, že jsem zaujala přístup pozitivní, že jsem stejně svého štěstí strůjcem jen já (my)? Udělalo se mi mnohem líp a stále pokračujeme ve snažení nehledě na nějakou věštbu 😉

zdenda9
9. říj 2020

Ano, určitě je to správné, zapomeňte na to, co řekli karty. Je na vás jak se rozhodnete.

michaela_2
Autor odpověď smazal
Zobraz
carolineg1
13. říj 2020

@lenatko91 kartářka by neměla rikat pohlaví dítěte a takhle vás ovlivňovat

lenatko91
13. říj 2020

@carolineg1 upřímně já jsem si sama od začátku myslela, že to tak bude. Ona jen “potvrdila” moji domněnku. Ale chápu jak to myslíte 🙂 Ale podle mě kdybych měla mít samé kluky a ona prorokovala holku, tak na tom stejně nic nezmění nebo jo?

lenka1997
15. pro 2020
Uživatel lenka1997 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenka1997.

Ahojte, kto si chce dat zadarmo vyvestit? vestkyne24.cz- 10 minutove vestenie maju ZADARMO!!! A su tam super kartarky!!!

lenka1997
Odpověď byla odstraněná
Zobraz