Kdo se plánujete snažit o mimi od srpna-září? Pojďte sem 😉

clear301
10. čer 2017

Zdravím všechny. Je tu někdo, kdo již plánuje začít se snažit tak od srpna/září? Já to aktuálně mám tak, že přelom června/srpna jedem na dovču a na konci srpna bych měla podepsat smlouvu na další rok/nebo na neurčito v práci a pak se začneme pokoušet... Beru HA, vysadím asi hned po dovolené, ale snažit se budeme asi až po tom podepsání smlouvy, bylo by mi to vůči zaměstnavateli blbé, abych podepisovala smlouvu a již byla v tom :-/ Kdo plánujete nějaký doplňky na podporu? Já určitě kys.listovou a zaujal mě i Ra-vit. Pro chlapa plánuju Selzink 🙂 Jen doufám, že nebudeme čekat dlouho 🙂

nicol244
1. črc 2017

Ahoj děvčata 🙂
s přítelem se chceme začít snažit o první mimi v září. Dnes jsem si vzala první tabletku FEMIBION 1, máte s nima některá zkušenosti?
A jak jste se vůbec na těhotenství připravovali vy? 🙂 🙂

ter_much
1. črc 2017

Ahojky, beru taky a k tomu Gynex kapky a můžu říct že jsem poprvé cítila ovulaci 😊@nicol244

linee
1. črc 2017

@nicol244 jj,ja brala v prvnim tehu.Osobne si myslim,ze jako priprava staci klasicka kyselina listova a az v tehu tehotenske. Ale Femibion je dobry.

clear301
autor
2. črc 2017

tak u nás to nakonec nevyjde letos, ale vrhneme se na to až za rok... důvodů je více, je to složitější....

verunka11221
15. črc 2017

Tak holky jak se pripravujete na snazeni?

ter_much
15. črc 2017

Já už jsem tehu 😊

anetka9
15. črc 2017

@ter_much Gratuluju🙂 to se někdo má🙂 My první měsíc nic, teď druhej, jsem 9DC, takže si ještě počkám co a jak:D

kacasa
15. črc 2017

MY jeste nezacli.. ted mam MS tak cekam na ovu.. tak za cca 10 dni.. ale nevim jestli jeste mesic nepockat🙊 Potrebuju vedet, zda stihnem do konce roku dostavet dum🙈

verunka11221
15. črc 2017

@ter_much Gratuluji
@anetka9 Vy uz jste zacli?Tak at se brzo zadari 🙂
@kacasa My taky ne.Cekame na srpen.Jsem po revizi muj dr. rikal ze nejdrive za 4 mesice a v nemocnici zas za 3 mesice.Takze v tom srpnu to vychazi tak na stred 🙂
Holky me jen tak napadlo ze kdyby jste chtely ze by jsme si zalozily skupinku.

linee
15. črc 2017

@ter_much super, gratuluji, nekdo se nemohl dockat🙂) At je vse v poradku!

@kacasa to bych pockala kvuli stresum. A nebo uvidite🙂My chceme jeste neco udelat na zahradce, tak tento mesic urcite ne.

@verunka11221 skupina je dobry napad, jsem za, ale nevim, jak se to dela:( Ale na druhou stranu jsou diskuze citelnejsi tady v diskuzich, nez ve skupine.
Ja jsem take po revizi, ale uplne mi rozhodila cykly. Jsou hrozne kratke a ms trva docela dlouho:( Ale nechci brat hormony, tak jsem zacala pit kontryhel, tak uvidim. Ale bojim se, ze to tak rychle nebude. Kazdopadne urcite pockam na srpen nejdrive.

majkylove
15. črc 2017

Ahoj holky,my už se tento měsíc začali snažit o druhatko,teď to neklaplo tak uvidíme kdy se zadari, doufám že všem co nejdříve 😉

anetka9
15. črc 2017

@verunka11221 Pro skupinku jsem pro, jeslti mě tam vezmete, když už se snažíme🙂 Jinak právě po státnicích jsem ukecala manžela a začali🙂 akorát jak potřebuju mít všechno hned, tak mě pěkně rozčiluje, že to nebylo na poprvý:D

linee
15. črc 2017

@anetka9 taaak to se neboj, prcek nauci trpelivosti🙂 Hlavne se neboj, ze to nebylo na poprvy, urcite to vyjde a gratuluji ke statnicim.

anetka9
15. črc 2017

@linee já vím no..hlavně si furt říkám, že sem magor, když mě to rozčiluje..ale jedno pozitivium to mělo:D manžel souhlasil s vysazením,ale chtěl, aby se povedlo až v září a jak jsem mu řekla, že mám MS, tak byl smutnej a sám si vyžádal, ať mu koupím vitamíny:D Jinak děkuju, zatím mám půlku, tak snad v září i tu druhou:D🙂 Je to hnus ty státnice:D

verunka11221
15. črc 2017

@linee Me se to zas srovnalo. Ms mam na den presne a testy na ovulaci uz mivam pozitivni coz sem nemivala a dokonce na den psesne. Ale zas jak ms tak ovulace jsou bolestivejsi.
@anetka9 Ja zakusim skupinu udelat a dam vedet

verunka11221
15. črc 2017

Holky kdo chce do skupiny? Uz je vytvorena

anetka9
15. črc 2017

@verunka11221 Já prosím🙂

linee
15. črc 2017

@verunka11221 ja take prosim

majkylove
15. črc 2017

@verunka11221 i ja, děkuji 😊

ter_much
15. črc 2017

@anetka9 děkuji, nám se to kupodivu povedlo hned za měsíc, jsem nečekala vůbec

ter_much
15. črc 2017

@linee Děkuji, no dočkat a ani jsem nečekala že to půjde tak rychle 😄

ter_much
15. črc 2017

Děkuji ❤️@verunka11221

barca90
15. črc 2017

Ja bych se take chtela pridat do skupiny

kacasa
15. črc 2017

Tez prosim☺️

verunka11221
16. črc 2017

Holky kdo chce do skupiny tak mi napiste🙂

jitulka23
16. črc 2017

i já prosím 🙂

ad9
17. črc 2017

@verunka11221 Taky se hlásím 🙂

verunka11221
17. črc 2017

@jitulka23
@ad9 pozvanky poslane 🙂

miskamed
18. črc 2017

@verunka11221taky se hlásím do skupiny 🙂

My jsme minulý cyklus nechali bez ochrany, ale nijak jsme se nesnažili, tak mě moc nepřekvapuje, že MS dorazila 🙂 I když maličké naděje jsem tomu dávala, tak snad se zadaří příště 😉

petrasipkova1
18. črc 2017

Prosím můžu se také přidat do skupinky ? 😊