Kdy byste testovaly?

andycr
17. říj 2020

Holky poraďte kdy byste testovaly? Dnes jsem 29 DC, ovulaci nepoznám, takže si nejsem jistá zda proběhla. Plodný hlen byl cca před 15 dni. Je to teprve druhý cyklus od vysazení antikoncepce, takže ani nevím jak dlouhé mám cykly. S antikoncepcí byl 28 dní, když jsme se snažili prvně, tak byly cca 32 dní. Můj poslední cyklus trval 41 dní, ale to bylo jakési rozházené protože jsem ještě přebirala platíčko.
No tak jen kdy byste testly vy? Já už jsem nedočkavá, ale ještě bych vydržela alespoň do pondělí.

kachna001
17. říj 2020

Tak klidně v pondělí 😏✊

klokanka31
17. říj 2020

@andycr Já si dělala testy namátkově, když jsem neměla ms. Takže pokud nelituješ peníze, zkus test třeba dnes, a v pondělí...

andycr
autor
17. říj 2020

@klokanka31 testů mám až až. Manžel je strašně nedočkavý a nakoupil mamtesty 🤣 prý že psali na netu že je nejspolehlivější 🤣🙈🙈🙈

klokanka31
17. říj 2020

@andycr Jéé to máš super chlapa 😉 tak si zkus testík udělat...

31nika31
17. říj 2020

@andycr já jsem zase četla, že mamatesty byly nejlepší kdysi a poslední dobou jsou na houby... Ale každej má špatnou nebo dobrou zkusenost, takže těžko říct 😃

31nika31
17. říj 2020

@andycr jinak bych nevydrzela a testovala hned 😃 kolik zbytecnych testu jsem už udělala, peněz v tom nechala (jako asi vsechny z nás☺)😃

palja
17. říj 2020

Taky bych testovala hned, pokud máš dost testů ✊🍀

veronika9595
18. říj 2020

Klidně bych už začala testovat 🙂 ale nediv se pokud tam skoro nic nebude, nebo to bude jenom nějaký duch 🙂 ty malé proužkové testy se mi vždy ukazovaly až později. Obzvlášť dr Max testy dost zklamaly navzdory pozitivním recenzním 🤔Pokud by jsi byla opravdu hodně nedočkavá a nevadilo by ti připlatit si, tak zkus ClearBlue za cca 115,-. Pokud jsi těhotná tak ti to touhle dobou stopro ukáže 🙂 já měla dostat menstruaci někdy kolem 14.10. A ukázalo se mi to už 9.10. ☺️

andycr
autor
18. říj 2020

Děkuji všem za reakce. Dnes ráno jsem teda zkusila ten mamatest a je negativní. Nicméně jsme na něm viděli slabého ducha. I manžel ho viděl. Na fotce vidět není, tak jí sem dávat ani nebudu. Zkusím testovat zase za 2 dny. Jinak mi je od poledne divně,motala se mi hlava, takové slabo a lehce se mi navaluje. To jsem měla i párkrát v týdnu. Bradavky citlivé. V podbřišku mě bolelo v týdnu, teď o víkendu nic. Já moc PSN nemám kromě návalu chutí a vyžírání lednice 🙈 Tak uvidíme co v úterý.

andycr
autor
19. říj 2020

Tak mi to nedalo a hodím vám sem tu fotku. Snad něco uvidíte i vy. 😊

klokanka31
19. říj 2020

@andycr slabý duch tam je 🙂

jaja01k
19. říj 2020

@andycr Jako pozitivní výsledek bych to nebrala, ale nějaký náznak tam je. Držím palce, ať sílí 🙂

andycr
autor
20. říj 2020

Tak dnešní ☺️ v reálu je ještě znatelnější. Za dva dny krásně zesílil.

31nika31
20. říj 2020

@andycr ❤ gratuluju 👏👏

rickym
20. říj 2020

@andycr hezky zesílil🍀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru