Kolik z vás má chlapečka počatého před ovulací?

mirgule
1. srp 2017

Ahoj, chci se zeptat kolik z vás má chlapečka počatého před ovulací? V mnoha diskuzích píší, že měli sex v den ovulace nebo po ovulaci a mají holčičku. Tady bych až tak problém neviděla, protože kdo je rychlejší a silnější vyhrává. Ale před ovulací jsou kluci víc v oslabení, ne? V době ovulace to vidím 50/50 , ale jak je to před ovulací? Máme dvouletou holčičku a rádi bychom zkusili pomoci bratříčkovi. Myslíte, že je blbost zkoušet to jen v den ovulace a po ní? Prosím bez rýpání. Chceme to jen zkusit, samozřejmě budeme rádi i za holčičku jen aby to bylo zdravé. Děkuji.

makky1310
1. srp 2017

@mirgule my jsme pocali kluka pred ovulaci. A myslim ze na tom opravdu tak nesejde, proste je to 50/50. Ale proc to aspon nezkusit, ze jo?😉

j.a.n.i
1. srp 2017

@mirgule Myslím, že je to blbost, přestože věřím, že tam ten rozdíl v pravděpodobnosti je, tak to bude něco ve smyslu 49:51 a to je stejně náhoda, jak před ovulací, tak během ní, tak po ní. A jinak mám obě děti před a jedno je kluk a druhé holka 😀

rebe
1. srp 2017

Říká se, že klučičí spermie jsou rychlejší, ale míň vydrží, takže zkoušet v den ovulace nebo těsně po. Ale nemám kolem sebe moc lidí, jejichž zkušenost by to potvrzovala. Přiznám se, že já bych zase moc chtěla holčičku. A protože mi obě děti vycházejí podle tabulky čínského lunárního kalendáře, tak přemýšlím, jestli to zkusit podle něj (a ještě měsíc počkat), nebo jestli je to už moc velká blbost a riskneme to. Akorát že holčičku chceme tak moc, že kluk by asi znamenal nutnost čtvrtého dítěte 😀

ferrari
1. srp 2017

A neni to jedno?

andelka
1. srp 2017

1 den před ovulací - kluk
3 dny před ovulací - kluk
Tos tak. Podle mě se to takhle nedá brát. Člověk může být rád že vůbec otěhotní a všechno je v pořádku.

simone5
1. srp 2017

Taky jsme důkaz toho, že tato teorie neplatí. 🙂

lucka662006
1. srp 2017

2 dny před ovulací - holka, den ovulace - kluk

normalnimatka
1. srp 2017

takovejch teorií je víc...někdo říká, že děti počatý n a lince jsou víc kluci:D

jinak podle pár případů z okolí seděla jonášova metoda početí

mirgule
autor
2. srp 2017

Ano, je to jedno. Ale proc to nezkusit. Nic nas to nestoji a nikomu neublizujeme. V nasi rodine jsou same holky, tak bychom chteli zkusit chlapecka. Navic ja mam prave v okoli dost pripadu ze jim to at uz planovane nebo jen nahodou vyslo. Z ostatnich metod mi tahle prijde nejsmyslnejsi. A kdyz se zamyslim nad lidma co znam a meli s pocetim problemy, ze si to museli planovat, tak jsou to vsichni kluci.

ladyhacek
2. srp 2017

nejsme si jistá syn byl asi před ovulucí či v ovulaci (já jsem věděla ovulaci jen přibližně a opravdu nevím kdy přesně byl počat 🙂

lennus
2. srp 2017

Je to naopak a u nás to sedlo, při ovulaci mám i větší chuť a máme kluka a druhého chlapečka jsme čekali, u prvního to určitě sedělo, to si pamatuju, kdy jsme ho počali. Moje mamka i babička prý ví, že otěhotněly po ms, takže to sedí na holku. I kamarádům to tak vyšlo - holka a pak kluk.

kacasa
2. srp 2017

v den ovulace kluk, 5 dni pred ovu holka..mne to vyslo..ale taky nevim no..uvidime ted..bude dalsi moznost 🙂

lucka662006
2. srp 2017

Ze snažení (tj. sexu raději i včas před ovulací) je podle mě holka. Ze sexu při ovulaci, nebo spíše nahodilého, je spíše kluk.🙂

petronilkaa
2. srp 2017

Nám to taky vyšlo. 5 dní po ovu holka a druhý jsme chtěli taky spíš kluka, tak jsme zkusili v den ovulace a máme kluka 🙂

jitulka89
2. srp 2017

sex 3 dny před ovu a bude z toho holčička 🙂

monik111
2. srp 2017

Taky 3dny pred ovu a bude to holka😍

uzivatelkapetra
2. srp 2017

Poptala bych se na statistiky u holek po IUI, tam je to vždy na čas a kdo ví kolik kluků z toho je

billynka
2. srp 2017

Já si teda taky myslím,že jsme počali v den ovulace a máme teda kluka. Podle kalendáře to mohlo být i dva dny před a nebo 3 dny po :D ale pokud tohle teda sedí, tak v den ovulace kluk.