Mám si udělat test?

junykessy
4. srp 2022

Ahoj zeny, zhruba pred mesicem mi vychazel duch na tt ale pouze večer a rano nic... Tak jsem sla k dr., nic nevidel tak mi pichl agolutin. Za 5dni jsem dostala velice slabou ms. Presne na den za 14dni jsem dostala opet ms. Ale krvaceni jeden den, potom slabe spineni. Pokud to tak bude, ms by mela prijit za 9dni..jenze se poslední dobou necitim,unavena jim kokosove veci ktere bych jindy nesnedla. Lehce me boli prsa zboku a dnes se pridalo obcasne pichnuti v podbrisku. Kamaradka videla me fotky z vyletu a zeptala se me, jestli nejsem tehotna. Podotykam, ze byl videt pouze muj oblicej. Nechci na to myslet, ale nrda mi to... Mam si udelat test nebo na to dlabat?

susmevem
4. srp 2022

@junykessy ... s největší pravděpodobností těhotná nejsi, ale udělej si test a uvidíš

junykessy
autor
4. srp 2022

@susmevem ja si to myslim taky.. Spasa by to byla, uz rok cekam na duhatko

jjasmina
4. srp 2022

@junykessy 9 dní před ms je test opravdu zbytečný, tehu priznaky= pozit test

junykessy
autor
4. srp 2022

@jjasmina oukej, me jen zarazilo ze po vyvolavaci injekci jsem to dostala tak jak to znam. Ale zarazilo me, ze za 14dni znovu. To neznam a to jsem dostavala casto vyvolavaci injekci

jjasmina
4. srp 2022

@junykessy ja s vyvolávací injekci to měla taky tak

zlaticko22
4. srp 2022

@junykessy za zkoušku testu nic nedáš, stejně na to budeš pořád myslet, tak si ho bez udělat a hned budeš vedet😍 přeji hodně stesti🤗

izzylka
4. srp 2022

Udělej si test pro jistotu 👍 akorát bys na to furt myslela 😊

junykessy
autor
4. srp 2022

@zlaticko22 to mas pravdu, pac krome nafoukleho bricha na, sobe zadnou zmenu nevidim🙈

ivetkafek18
4. srp 2022

Ja bych si test udelala at se ti to porad nehoni hlavou a mas jistotu ze vis na cem jsi. Nic za to nedas 🙂

junykessy
autor
4. srp 2022

@ivetkafek18 dekuji, rano pro nej vlitnu. Ale ted uz vim, ze budu zklamana. Touha byt mamou je silna tak se chytam kazde blbiny😔

zlaticko22
5. srp 2022

@junykessy aspon budeš vědět na čem jsi.. třeba budeš prekvapená ❤ a když ne tak nevadí, můžeš jít s čistou hlavou do dalšího měsíce a zkusit to ❤

ivetkafek18
5. srp 2022

@junykessy kdo vi mozna ne. Neves hlavu nesmis na to porad myslet. Zamestnej hlavu protoze pak to dela sarapatu a muzes i kdyz jsi zdrava s tim dlouho bojovat, psychika dela neskutecne veci z telem. Taky si ni dokazes zablokovat ovulaci a to nechceme 🙂

lilian2111
5. srp 2022

To těhotenství nebude, spíš rozhozený hormony. 🙂

berushe14
5. srp 2022

Jak to asi dopadlo?