Test i krev pozitivní a špinění po Agolutinu

janina419
2. lis 2017

Ahoj potrebuju radu z testu a z krve jsem tehotna vcera na utz nic videt nebylo pichl mi agolutin ze to tehu nebude a dnes slabe spineni mate s tim nekdo zkusenost?

vendelinka08
3. lis 2017

A jak muze vedet ze to tehu nebude kdyz mas vse pozitivni. Co tohle je za doktory? A jak dlouho mas zpozdeni?atd. Neco se mu nezda? Co tady holky psaly tak agolutin v tehu nevadi. A kdy mas jit zase na kontrolu.

janina419
autor
3. lis 2017

@vendelinka08 ja menses nemela jen spineni 20.9 on to bral jako menses jeho pristup se mi nelibi i na krev jsem si musela zajit sama a na kontrolu mam prijit za 14 dni nevim vse je pozitivni tak fakt nevim

vendelinka08
4. lis 2017

Zkus vydrzet ty dva tydny do kontroly a pak uvidis. Treba bylo jeste brzy a na dalsi kontrole uz bude neco videt. Ale jeho pristup mi prijde divny...az arogantni. Me dr.udelal krevni testy hned a byly pozitivni..takze si me pak pozval za dva tydny az bylo uz neco videt. Ale ja mam doktora prijemneho.

janina419
autor
5. lis 2017

@vendelinka08 dekuji pockam je dost v tomto neprijemny zvazuji zmenu akorat me trapi to spineni ale to bezne

astyna
5. lis 2017

Pokud jsi v začátku, na uzv nic vidět nebude, krev můžeš mít pozitivní, ale třeba jde jen o biochemické těhotenství. Ale pokud jsi měla naposledy menzes 20.9., tak už by mělo být vidět minim. "něco". Takže to také nechápu...Naopak, pokud bys měla poslední menzes třeba v srpnu, když 20.9. to bylo jen špinění, už by byl vidět plod. Který ovšem není...

špinění no...v ranném stádiu to může být cokoliv, může se to rozjet do menzesu, může to být z prasknutí cévky pro zvětšující se dělohu, pokles hormonů...Nepíšeš hodnotu HCG z krve. Zkus si koupit klasický těhotenský test a za pár dní si udělej další, zda čárka sílí.

janina419
autor
5. lis 2017

@astyna no ja mela mirenu a to spineni bylo po tom jinak hcg jsem mela naposled z krve 407 a carky na testu sili hcg z krve by stoupalo kdyz by slo o biochemicke tehu taky si myslite ze tehotna nejsem

janina419
autor
7. lis 2017

Ahoj vcera hcg z krve 3340 a zacala krvacet jela k dr jenze ten ba utz videl jen tecku a cystu pry potrat dnes hcg a pokud nebude rust tak revize ja tomu neverim bojim se

astyna
7. lis 2017

Ahoj, bohužel v tomhle stádiu s tím nic neuděláš...je mi líto, když to odejde, nech to, mělo to důvod.

janina419
autor
7. lis 2017

@astyna ja vim taky me to mrzi ale co uz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru