Mamatest pozitivní, zbytek negativni. Co myslíte?

bobinka989
6. zář 2022

Zdravím.

Poprosim o radu. Vcera tj 27dc jsem si delala tt. (Vysel mi viz obrazek) Mamatest delany odpo. Poté jsem zkusila test od Dr. Maxe a na nem bilo. Je mozno nejaka sance ze by to mohlo byt uz konecne vyjit? Test mi nikdy predtim pred ocekavanou ms nikdy nic takoveho neukazal 🙂 dekuji moc za odpovedi 🙂

kackabis
6. zář 2022

@bobinka989 tohle mi mamatest taky udělal a těhotná jsem nebyla. Zkus počkat dva dny a zkusit jiný test

tasimia
6. zář 2022

@bobinka989 mamatest se teď všude řeší, ma nějakou špatnou šarží. Dělá duchy i z vody.

bobinka989
autor
6. zář 2022

@tasimia no tak to je ovsem parada. Ja uz mam vyzkousene snad vsechny znacky, a nikdy se mi nic neukazalo, a vcera tohle. Clovek uz doufa ze se konecne docka a takove prekvapko

tasimia
6. zář 2022

@bobinka989 to verim. Znám ten pocit. Tak držím ať to dopadne co nejlépe.

lencaa11
7. zář 2022

@bobinka989 mamatesty jsou teď hodně neoblíbené dělají si čárky jak chtějí 🙈

jjasmina
7. zář 2022

Mamtesty jsou prej ted na prd, osobně bych s testem ještě počkala a zkusila bych digitální, za mě topovka

nikol125
7. zář 2022

No mamatesty delaj obcas i falesne duchy, ale zase mam zkusenost ze kdyz jsem byla tehotna tak me mamatest a clearblue vysel a ze stejne moci udelane dva dr max a jeden z toho byl pozitivni a druhy spis negativni byl tam uplne slaby duch😃 takze nevim jak to maji, a to nebylo poprve
Asi nezbyva nic nez jeste zkusit nejaky jiny 🙂

pro89
8. zář 2022

@bobinka989 nevím jaké jsou dneska mamatesty , ale vím ze Dr.Max má hodně málo barviva. Měla jsem na mamatestu už hodně pěknou čárku a na Dr.Max sotva viditelnou 👍 každopádně jestli to je pozitivní tak to podle mě ještě clear blue nechyti ten je citlivost 25

miskaa31
10. zář 2022

Tohle udělal mě mamatest a těhotná jsem nebyla, ale doufala jsem že ano.

sarkasplichalova
12. zář 2022

Dobry den ,během pár dní jsem udělala asi 20 testu vždycky během dne aspoň 4 krát vždy tohle můžete mi prosím říct je to duch jen ,v během toho jsem začala krátce krvat / přesto test duch a dneska jeden negativní 🙂

lencaa11
12. zář 2022

@sarkasplichalova může to bejt že tělo lehce zvedlo HCG a nebo to bylo biochemické

sarkasplichalova
12. zář 2022

@lencaa11 mohlo to byt i před ms/ která má dojit až za týden ale začala jsem v pátek 9.9. jen krátce v sobotu více teď už skoro nic ? Od 2.9 jsme se mohli začít snažit , první test / proběhl 7.9 vyšlo to dvě druhá duch 👻 pak i přesto takový víkend dneska taky dvě