Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

betka20
10. lis 2011

tak asi budeme muset zase neco rozbourat v baraku, abych se na to prestala soustredit 😀
@hanulik88

hanulik88
11. lis 2011

@betka20 jj řekla bych že je to nejlepší terapie na otěhotnění....mě totiž moje dnes už bývalá doktorka řekla, že nejhorší je psychická sterilita 😉

petulkkab
13. lis 2011

Ahoj nevím jestli se k vám mohu přidat, ale mně je teď 24 a příteli 23 a po naší svatbě, kterou budem mít v červnu bychom se chtěli pokusit o miminko. Ale mně to přijde jako věčnost, takže stále otravuji, že bych ho chtěla už teď :D ale musím si holt ještě počkat 🙂

eficenka
13. lis 2011

ahoj 🙂 také se k Vám přidávám... V srpnu mi bylo 23, v září jsme měli svatbu a zrovna dnes jsem vysadila HAK... a začínáme se snažit o mimi 😉

petulkkab
13. lis 2011

@eficenka tak moc přeju aby se vám to brzy povedlo 🙂

betka20
15. lis 2011

Ahoj holky jak dlouho po ovulaci ma cenu delat si tehotesky test? Delala jsem si ovu test minule pondeli a byl pozitivni. Ted je jeste asi brzy na TT ze?

jetynka
17. lis 2011

@betka20 Záleží kdy máš termín předpokládané menstr. Teoreticky by pozitivní byt mohl ale záleží kdy ovulace proběhla a kdy se popř.oplodnilo vajíčko, dneska ho můžeš mít negativní ten test a za dva dny nebo i za týden klidně pozitivní.

betka20
17. lis 2011

@jetynka no mam to rozhazeny, takze opravdu nevim, minuly cyklus trval 44 dni, takze tezko se dopocitat 😀 uvidime no....

betka20
17. lis 2011

@eficenka tak vitej 🙂 at se brzy zadari 🙂

betka20
19. lis 2011

ahoj holky muze neco znamenat zvysena teplota? 🙂 krom toho ze by na me lezla chripka? 🙂

betka20
21. lis 2011

Holky jen tak orientacne, kdy ma cenu jit doktorovi po zjisteni pozitivniho vysledku? 🙂 diky

janina83
23. lis 2012

Ahoj holky omlouvam se vam ze vam jsem takhle lezu ale chtela bych se zeptat jestly nemate nektera skusenost ze sanatorium helios v brne .Ja hledam dobry centrum ohledne IVF tohle mi pripada ze vsech nejlepsi mam posledni pokus dekuji za vasi odpoved

kackaku
24. lis 2012

Docela bych to tu oživila, co vy na to, holky? 🙂

janinha
24. lis 2012

@kackaku tak pojďme na to 🙂 Nějaký nápad? 😎

kackaku
24. lis 2012

@janinha Mohlo by se nás tu shromáždit víc a navzájem se podpořit...začni Jani a napiš něco o sobě..🙂jak dlouho se snažíte?

janinha
25. lis 2012

@kackaku Tak já teprve vysadila HA po svatbě. Teď měřím teplotu,abych zjistila co a jak, jak mi tělíčko funguje 🙂 Je to ale náročné,když mám denní a noční a chlap vlastně taky, nojo, zdravotní sestra a policista 🙂 Jinak já ještě musela začít dělat kvuli práci další specializační vzdělávání, takže se na mimi moc nesoustředím.. Za to manžílek ano. Už min.rok bylo pozdě. On chce moc a mrzí mě, že si myslí, že já nechci mimčo. Ale na druhou stranu on je chlap,má práci a bude pracovat dál. Vždy je to ta žena, která musí něco "objetovat". Asi jsem trošku sobec, zase na druhou stranu jsem chtěla být chvíli po svatbě s manžou "sama"... Dětičky miluji, navíc jsem i dětská sestra, jen mám pocit, že se moc necítím na mimčo. Asi není nikdy ten pravý čas,kdy se cítit 🙂 Cítila jsem se min.rok,ale dělej školu prezenčně při práci a s bříškem 🙂 😖

kackaku
25. lis 2012

@janinha A pracujete na miminku, nebo ne? Nějak jsem to z příspěvku nepochopila, když píšeš, že se ještě na mimi necítíš🙂

janinha
25. lis 2012

@kackaku necháváme tomu volný průběh 🙂

kackaku
26. lis 2012

@janinha Tomu já říkám snažení..🙂..prostě pokud se přestanete chránit, už je to snaženíčko🙂...taky to tak máme🙂

janinha
27. lis 2012

@kackaku dneska mi napsala sestřenka mojého, že nechápe, proč si měřím BT, když ještě mimi uplně nechci, že je to zbytečné, že se na tohle nemá tlačit a že nejde si říct, teď chci miminko, tak jdu na to 😨 Tak jsem z toho uplně špatná. Snažila jsem se jí vysvětlit, že zatím zkoumám ovulku a jak mi tělo funguje po vysazení HA ☹ Ale mrzí to. Ahaaa, takže podle tebe už se snažíme, to je hezké,ale asi máš pravdu 🙂

beandy
27. lis 2012

Ahojky holky, můžu se k vám přidat do konverzace? Něco o mě: je mi 26 a se snoubencem se snažíme o mimi od konce července, kdy jsem vysadila HA. Doktorka mi doporučila kyselinu listovou, tak snad se brzy zadaří. 😲 Je fajn, že si tu můžeme vyměňovat zkušenosti a rady. 🙂

ivanatl
27. lis 2012

@janinha Ahoj, nevidím na tom nic špatného když si měříš BT. Já taky měřím hlavně z důvodu, že chci poznat jak funguje mé tělo. Ono se není čemu divit, že po 13letech braní HA nemusí všechno fungovat. A taky to zatím vypadá, že nefunguje 🙂 .Neříkám, že budu měřit pořád, je to dost otravné, ale aspoň 3 měsíce to chci vydržet, abych zjistila jestli se budou projevovat nějaké změny. Když ne půjdu na gyndu a budu mít aspoň něco v ruce do začátku. Není to tak, že bych to nějak prožívala, ale příjde mi zbytečný čekat rok, když budu vědět, že u mně neprobíhá ovulka. Přece jenom je mi 29let a roky utíkají 🙂.

janinha
28. lis 2012

@ivanatl ahojky,já to beru stejně. Měřím bt abych zjistila,jak mi tělo funguje.Ale reakce sestřenky mě dostalo. Je fakt,že dělám služby a ne vždy mám čas si ji měřit,ale k něčemu to je. Uvidím,jak dlouho vydržim v měření 🙂

kackaku
28. lis 2012

@janinha Jani, nic si z toho nedělej...já to raději nikomu neříkám, to by byly asi podobné řeči...a to hlavně na to, že se už nechráníme;)..podle mnohých jsem ještě moooc mladá.)

kackaku
28. lis 2012

@beandy Ahoj, vítej 🙂..Jak tělo reagovalo na vysazení??

beandy
29. lis 2012

@kackaku Děkuji za přivítání 🙂 První měsíc po vysazení HA mi cyklus trval 38 dní, teď po 4 měsících jen 29 což je super. 🙂 Jinak první dva měsíce mi natekly a bolely mě prsa a vypadala sem jak kojná, i podbříšek mě bolel. Myslela jsem si že jsem těhotná, ale bohužel. 😖 Takže teď 5 dní se budem snažit a pak uvidíme. 🙂

zuzkazuzu88
29. lis 2012

ahojky holky,taky se přidám jestli můžu 🙂 .Je mi 24 a máme za sebou 2 měsíce snažení po vysazení HA. Tento měsíc zkouším měřit BT tak uvidíme. Po vysazení HA mám pravidelnou ms po 30-ti dnech,tak doufám,že to brzo dopadne.I když ta co mi přišla teď tak byla spíš jako hodně silné špiňení,tak doufám že to nebude nějaký problém.Už se těším až uvidím na testu //,nemůžu se dočkat.Všem snažilkám držím moc moc palečky 😉

janinha
29. lis 2012

@kackaku aha, moc mladá? Některé lidi nezajímá, že můžeš být mladá,ale můžeš se už na miminko cítit. Asi máš pravdu, nic neříkat a když se to stane, tak se pak budou všichni divit 🙂

janinha
29. lis 2012

@zuzkazuzu88 ahojenky 🙂 Já taky vysadila HA před dvěmi měsíci 🙂 A taky měřím BT dva měsíce 🙂 zatím mi teploty skáčou a MS mám nepravidelou a bez ovulky ☹ snad se to brzy spraví. 🙂 Tak přeji hodně štěstíčka při snažílkování. 😉

zuzkazuzu88
29. lis 2012

@janinha ahojky já uvidím jak na tom budu s teplotama,doufám že to půjde rychle do normálu. neboj budem doufat spolu.taky držím palečky a pochytej hodně mimi bacílků 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru