• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
tak asi budeme muset zase neco rozbourat v baraku, abych se na to prestala soustredit :grinning:
@hanulik88
10. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betka20 jj řekla bych že je to nejlepší terapie na otěhotnění....mě totiž moje dnes už bývalá doktorka řekla, že nejhorší je psychická sterilita :wink:
11. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj nevím jestli se k vám mohu přidat, ale mně je teď 24 a příteli 23 a po naší svatbě, kterou budem mít v červnu bychom se chtěli pokusit o miminko. Ale mně to přijde jako věčnost, takže stále otravuji, že bych ho chtěla už teď :D ale musím si holt ještě počkat :slight_smile:
13. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: také se k Vám přidávám... V srpnu mi bylo 23, v září jsme měli svatbu a zrovna dnes jsem vysadila HAK... a začínáme se snažit o mimi :wink:
13. lis 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka tak moc přeju aby se vám to brzy povedlo :slight_smile:
13. lis 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jak dlouho po ovulaci ma cenu delat si tehotesky test? Delala jsem si ovu test minule pondeli a byl pozitivni. Ted je jeste asi brzy na TT ze?
15. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 Záleží kdy máš termín předpokládané menstr. Teoreticky by pozitivní byt mohl ale záleží kdy ovulace proběhla a kdy se popř.oplodnilo vajíčko, dneska ho můžeš mít negativní ten test a za dva dny nebo i za týden klidně pozitivní.
17. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka no mam to rozhazeny, takze opravdu nevim, minuly cyklus trval 44 dni, takze tezko se dopocitat :grinning: uvidime no....
17. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka tak vitej :slight_smile: at se brzy zadari :slight_smile:
17. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky muze neco znamenat zvysena teplota? :slight_smile: krom toho ze by na me lezla chripka? :slight_smile:
19. lis 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen tak orientacne, kdy ma cenu jit doktorovi po zjisteni pozitivniho vysledku? :slight_smile: diky
21. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvam se vam ze vam jsem takhle lezu ale chtela bych se zeptat jestly nemate nektera skusenost ze sanatorium helios v brne .Ja hledam dobry centrum ohledne IVF tohle mi pripada ze vsech nejlepsi mam posledni pokus dekuji za vasi odpoved
23. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela bych to tu oživila, co vy na to, holky? :slight_smile:
24. lis 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku tak pojďme na to :slight_smile: Nějaký nápad? :sunglasses:
24. lis 2012 ve 22:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Mohlo by se nás tu shromáždit víc a navzájem se podpořit...začni Jani a napiš něco o sobě..:slight_smile:jak dlouho se snažíte?
24. lis 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Tak já teprve vysadila HA po svatbě. Teď měřím teplotu,abych zjistila co a jak, jak mi tělíčko funguje :slight_smile: Je to ale náročné,když mám denní a noční a chlap vlastně taky, nojo, zdravotní sestra a policista :slight_smile: Jinak já ještě musela začít dělat kvuli práci další specializační vzdělávání, takže se na mimi moc nesoustředím.. Za to manžílek ano. Už min.rok bylo pozdě. On chce moc a mrzí mě, že si myslí, že já nechci mimčo. Ale na druhou stranu on je chlap,má práci a bude pracovat dál. Vždy je to ta žena, která musí něco "objetovat". Asi jsem trošku sobec, zase na druhou stranu jsem chtěla být chvíli po svatbě s manžou "sama"... Dětičky miluji, navíc jsem i dětská sestra, jen mám pocit, že se moc necítím na mimčo. Asi není nikdy ten pravý čas,kdy se cítit :slight_smile: Cítila jsem se min.rok,ale dělej školu prezenčně při práci a s bříškem :slight_smile: :confounded:
25. lis 2012 v 01:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha A pracujete na miminku, nebo ne? Nějak jsem to z příspěvku nepochopila, když píšeš, že se ještě na mimi necítíš:slight_smile:
25. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku necháváme tomu volný průběh :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Tomu já říkám snažení..:slight_smile:..prostě pokud se přestanete chránit, už je to snaženíčko:slight_smile:...taky to tak máme:slight_smile:
26. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku dneska mi napsala sestřenka mojého, že nechápe, proč si měřím BT, když ještě mimi uplně nechci, že je to zbytečné, že se na tohle nemá tlačit a že nejde si říct, teď chci miminko, tak jdu na to :fearful: Tak jsem z toho uplně špatná. Snažila jsem se jí vysvětlit, že zatím zkoumám ovulku a jak mi tělo funguje po vysazení HA :frowning2: Ale mrzí to. Ahaaa, takže podle tebe už se snažíme, to je hezké,ale asi máš pravdu :slight_smile:
27. lis 2012 v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k vám přidat do konverzace? Něco o mě: je mi 26 a se snoubencem se snažíme o mimi od konce července, kdy jsem vysadila HA. Doktorka mi doporučila kyselinu listovou, tak snad se brzy zadaří. :astonished: Je fajn, že si tu můžeme vyměňovat zkušenosti a rady. :slight_smile:
27. lis 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Ahoj, nevidím na tom nic špatného když si měříš BT. Já taky měřím hlavně z důvodu, že chci poznat jak funguje mé tělo. Ono se není čemu divit, že po 13letech braní HA nemusí všechno fungovat. A taky to zatím vypadá, že nefunguje :slight_smile: .Neříkám, že budu měřit pořád, je to dost otravné, ale aspoň 3 měsíce to chci vydržet, abych zjistila jestli se budou projevovat nějaké změny. Když ne půjdu na gyndu a budu mít aspoň něco v ruce do začátku. Není to tak, že bych to nějak prožívala, ale příjde mi zbytečný čekat rok, když budu vědět, že u mně neprobíhá ovulka. Přece jenom je mi 29let a roky utíkají :slight_smile:.
27. lis 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanatl ahojky,já to beru stejně. Měřím bt abych zjistila,jak mi tělo funguje.Ale reakce sestřenky mě dostalo. Je fakt,že dělám služby a ne vždy mám čas si ji měřit,ale k něčemu to je. Uvidím,jak dlouho vydržim v měření :slight_smile:
28. lis 2012 v 08:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha Jani, nic si z toho nedělej...já to raději nikomu neříkám, to by byly asi podobné řeči...a to hlavně na to, že se už nechráníme;)..podle mnohých jsem ještě moooc mladá.)
28. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Ahoj, vítej :slight_smile:..Jak tělo reagovalo na vysazení??
28. lis 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Děkuji za přivítání :slight_smile: První měsíc po vysazení HA mi cyklus trval 38 dní, teď po 4 měsících jen 29 což je super. :slight_smile: Jinak první dva měsíce mi natekly a bolely mě prsa a vypadala sem jak kojná, i podbříšek mě bolel. Myslela jsem si že jsem těhotná, ale bohužel. :confounded: Takže teď 5 dní se budem snažit a pak uvidíme. :slight_smile:
29. lis 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,taky se přidám jestli můžu :slight_smile: .Je mi 24 a máme za sebou 2 měsíce snažení po vysazení HA. Tento měsíc zkouším měřit BT tak uvidíme. Po vysazení HA mám pravidelnou ms po 30-ti dnech,tak doufám,že to brzo dopadne.I když ta co mi přišla teď tak byla spíš jako hodně silné špiňení,tak doufám že to nebude nějaký problém.Už se těším až uvidím na testu //,nemůžu se dočkat.Všem snažilkám držím moc moc palečky :wink:
29. lis 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku aha, moc mladá? Některé lidi nezajímá, že můžeš být mladá,ale můžeš se už na miminko cítit. Asi máš pravdu, nic neříkat a když se to stane, tak se pak budou všichni divit :slight_smile:
29. lis 2012 v 18:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ahojenky :slight_smile: Já taky vysadila HA před dvěmi měsíci :slight_smile: A taky měřím BT dva měsíce :slight_smile: zatím mi teploty skáčou a MS mám nepravidelou a bez ovulky :frowning2: snad se to brzy spraví. :slight_smile: Tak přeji hodně štěstíčka při snažílkování. :wink:
29. lis 2012 v 18:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha ahojky já uvidím jak na tom budu s teplotama,doufám že to půjde rychle do normálu. neboj budem doufat spolu.taky držím palečky a pochytej hodně mimi bacílků :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek