Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

pajulinkka
27. říj 2009

Toto téma je věnované všem těm komu se nedaří otěhotnět...jak už půl roku rok nebo po umělém oplodnění...Budu ráda když se přidáte

misanda
29. říj 2009

PAji, vy máte králíčka???? 😵 miluju ušáky!!!!! taky jsem jednoho měla 🙂 teď mám tři kočky 😀

a nám taky kočky česaj stromek 🙂 vždycky se ráno vzbudim, jdu do obýváku a půlka stromu se válí po podlaze 🙂 tak to bych je vždycky zabila 😅

Leni, papaááááááá!!!!!

pajulinkka
autor
29. říj 2009

Jo máme králíčka a psa...takové moje dvě miminka 😉

pajulinkka
autor
29. říj 2009

mno ale radši bych to opravdový miminko

vejirka
29. říj 2009

Leni, úplně mi mluvíš z duše, ty starosti s případnou novou prací, hypotékou, chozením po doktorech a tak 🙂 .

V lednu to budou tři měsíce po konizaci, kdy zase budeme moct v CARu to nějak řešit. Do té doby můžeme akorát tak doma pokoušet osud, protože mi v nemocnici řekli, že tři měsíce po konizaci se nesmí otěhotnět. Proto je mi jasné, že si to ani žádný doktor nelízne, takže se ani nehodlám doprošovat, ať nám udělají IVF dříve.

Ale třeba do ledna otěhotním sama od sebe, to by bylo super 😀

petra123
29. říj 2009

ahojky my se snažíme 20 měsíců a bez vysledku ted chodíme do centra mam za sebou neuspěšné IUI a v listopodu jdeme pro vysledky jak krve tak genetiky a uvidíme co snama je proč se nedaří ☹

misanda
29. říj 2009

Péťo, kde já tě všude nepotkám 😀

dablikolik
29. říj 2009

Ahoj holky tak já taky věřím, že se někdy dočkáme. Musíme, přece osud nebude tak nespravedlivý. My máme po třech letech snažení za sebou 3xIUI bez výsledku. 1.IVF v dubnu 2009 těhotenství ukončeno v 11tt pro zamlklý těhot., v červenci 2009 neplánované těhotenství - skončeno v září por samovolný potrat. Někdy přemýšlím kolik toho člověk vydrží, ale vždy se musím zvednout ze dna a bojovat dál.

pajulinkka
autor
29. říj 2009

dablikolik: mno je toho hodně co mi ženský musíme skusit abychom otěhotněli 😉

pajulinkka
autor
29. říj 2009

Anketa 😀
Veříte na pověry typu že by se kočárek neměl kupovat dřív než se mimi narodí..nebo teda spíš koupit ho kdykoliv ale nesmí být doma?

janana
29. říj 2009

Ahoj holky! Právě sem se vrátila od doktora. Clostil opět nějak nezabral, teda zabral, ale blbě, takže už mi zbývá jen IVF. Nějak sem pořád doufala, že to vyjde přirozeně, jako to první, ale jak vidím, tak ne. Sem z toho taková nějaká rozladěná.

paju - já tomu věřím. My kočárek kupovali, když sem byla tak v 7 měsíci a měli sme ho u tchánovců a pak sme ho přivezli až když už sem byla doma z porodnice.

pajulinkka
autor
29. říj 2009

janana: nebuď rozladěná 😉 když to nejde přirozeně tak to půjde na IVF...co i tak bude mimi ne????
já sice na pověry moc nevěřím..ale tady na toto jo a jako klepu aji všechno na dřevo 😀 teda na sebe 😀 😀 😀 😀

lucikbx
29. říj 2009

ahojky taky sem nova snazilka.. teda uz par let ale tu sem nova.. mozna to zni hloupe ale co to je to IUI? 😕

pajulinkka
autor
29. říj 2009

lucikbx: neboj ja jsem to taky nevedela ale tady je to napsane http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/z... je to prakticky umele oplodneni co jsem ja pochopila...
jinak tady nejde o to zda jsi nova nebo ne tady toto forum je otevrene kazdemu....a jak dlouho se snazis???A co mas vsechno za sebou?

alienka24
29. říj 2009

ahoj holky, tak se k vám taky připojím, věřím že se dočkáme 😀 😉 at už to bude jakoukoli cestou 😉

pajulinkka
autor
29. říj 2009

alienka24: vítám tě a myslím si že aji holky co tu jsou 😉 mno jako já myslím že aji já nakonec postoupím UIU nebo IVF...jen mám všechno daleko 😉 Dočkáme se já to mu věřím i když mám občas černé myšlenky

pajulinkka
autor
29. říj 2009

alienka24: ale mi jsme se už tady na stránce viděli ne? 😉

alienka24
29. říj 2009

tady na téhle stránce nebo na koníkovi obecně? 🙂 😀

lucikbx
29. říj 2009

pajulinkka: aha ja mela za umele oplodneni IVF tak ja sem vazne zmatena.. no takhle ja neberu prasku 10 let... a ted s mym nastavajicim spolu spime 3 roky a nic a tak loni sme zacali litat po doktorech... mam za sebou krevni testy pry vse ok... ultrazvuk.. taky ok... ale mela sem bolesti v podbrisku.. z minulosti vim ze kdyz sem prodelala laparo tak mi nasli srusty ted ziji v anglii a na jare sem mela dalsi laparo a tam pry vse v poradku nic nenasli... pritel sel na spermiogram a taky ok... no tak nevim jen mam zahnutou delohu na druhou stranu ... no tak nevim... vyradili nas a pry se mame rok snazit naplno a to jako ze 4x tydne spolu spat.. .a pak dojit kdyz stale nic.. no copak sme roboti? kde na to mam vzit cas a hlavne silu..

pajulinkka
autor
29. říj 2009

pockej jako v Anglii chodis k dr.a tak vam rekli ze se mate jeste rok snazit normalne a pak vas nekam poslou? 😕

lucikbx
29. říj 2009

no jako u obvodaka to vse zacalo a pak sme pokracovali normalne na gynde.. jako u odborniku no ale pry pokud spolu spavame tak 1-2x tydne to je hrozne malo... takze nas jakoby vyradili a rekli prijdte za rok pokud se nic nezmeni... jako silenost..

pajulinkka
autor
29. říj 2009

ty jo jak nezmeni????Ja treba tak moc nespim s pritelem 😉 mozna tak pred ovulkou a kdyz ji mam tu ovulku 😉 je to des jinej kraj jinej mrav

lucikbx
29. říj 2009

no jako ja taky cumela.. je fakt ze my ted planujeme svatbu takze pritel stejne chce poradne zamakat az v lete... jenze ja si rikam... tak co.. kdyby se povedlo zmenime datum... no je to divne.. je fakt ze na hormony by me nasadili hned kdybych chtela no.... ale pritel si proste mysli ze to pujde az se zacnem poradne snazit.. rikal mi jednou neboj az ti zacnu drzet ty nohy nahore tak to pujde 😉 tak me to trosku rozesmalo... pac nejaky nohy to asi nezmeni.. 😀

alamala
29. říj 2009

Ahojky, zdravím všechny,které mají stejný nebo podobný problém s otěhotněním.Už přes dva roky se snažíme o mimi a nedaří se.Mám jen pocit,že jsem žrout hormonů a nic z toho ☹

lucikbx
29. říj 2009

alamala: jako asi vim jak se citis.. ja bych mimco brala hned a chtela sem ho uz od svych 20 let... mela sem par dlouholetych vztahu jenze nikdy z toho nic nebylo a pak konec.. no tak doufam ze to tentokrat vyjde...

alamala
29. říj 2009

já si myslím,že jsem toho pravého už našla a proto jsem si ho i před měsícem po čtyř a půl leté známosti vzala 🙂 .Je mi za měsíc 25 let a to jsem si přála mít za sebou už první mimčo,ale bohužel se nám nedaří,jsem na clostibegitu a utrogestanu.Brala jsem od 15 let pitomou antikoncepci a kyž jsem ji před skoro třemi lety vysadila menstruace nikde. Od té doby samé hormony,je to šílené ☹

lucikbx
29. říj 2009

no ja mam ty hormony asi taky dost rozhazene... ja vlastne nikdy zadnou antinu nebrala... tekutina z bradavek mi tece uz 3 roky ale pry doktor zda to chci zastavit a nejak mi to vadi tak hormony... no tak nevim zda doktor ma radit me nebo ja doktorovi fakt uz me to stve... 😠

alamala
29. říj 2009

tak to mě naštěstí netrápí,i když je toho dost. Jsem třetí měsíc po clostiku a dnes je to sedmí den,co se mi zpozdila mrcha, všech pět těhu testů co jsem si udělala byli negativní a až dnes se mi oběvil hnědý výtok a nevím jestli to mám brát za mrchu. Když jsem se tu dočetla,že se tomu tolik nedá věřit tak jsem o to zoufalejší 😒

lucikbx
29. říj 2009

jo tak ja na mrchu cekam druhy den.. jenze jak neberu prasky tak mi to chodi tak jaksi jakse ji zachce...takze do nedele cekam.. ale mam takovy bolesti briska od soboty ze to je fakt divny jako kdyby mrcha ale nekrvacim vis.. je to divny... .. jejda tak to budu drzet palecky aby to mrcha nebyla.. aby bylo mimi...

janana
29. říj 2009

alamala - já mám teď taky třetí měsíc Clostil. A zabíral ti? Tak držím palce, ať je to špinění jen z uhnizdování vajíčka 😉

alamala
29. říj 2009

děkuji. no víš,myslela jsem si taky,že ti to hormony hezky srovnají,ale žádný zázrak to není,u jakéhokoliv hormonu jsem měla nějaké nežádoucí účinky a né moc příjemné.Ale poprvé jsme teď za delší dobu znejistili a každých 10 min. se mě manžel ptá jestli přišla,přeje si to strašně moc jako já. Nikdy jsem v nejmenším netušila,že bubu mít takové problémy a že když člověk opravdu chce,že to nepůjde. ☹ ☹