Nemysli na to!

mala_carodejka
29. zář 2016

Ahoj... tak já nevím.. už jsem tady pár diskuzí četla i do pár diskuzí psala a můj problém stále trvá 🙂
Mám za sebou jedno mimoděložní a pravý vejcovod pryč a jedno zamlklé těhotenství v 7. týdnu. Toť v letech dávno minulých.
Od té doby se spousta věcí změnila a my se s mým teď už mužem asi půl roku snažíme a nic.
Kolem těhotní většina jako lusknutím prstu. Hned.
Nemusíme asi říkat, že jim to všem samozřejmě přeju, ale mám trochu narůstající vnitřní smutek a strach, proč nám to nejde.
Rada "nemysli na to" patří k mým nejoblíbenějším 🙂) jen ji neumím naplnit. Totiž nejde o to, že bych na to myslela stále a kopala se doma večer nudou do zadku, náš život je naopak poměrně hodně vytížený a volných chvil na nějaký hloubání tolik není. Ale stejně na to myslim. S každou blížící se periodou, neumim asi jinak.

A tak moje otázka zní - otěhotněla jste některá i přes to, že jste se už nějakou dobu snažili a zoufale chtěly otěhotnět a tak na to často myslely?? 🙂)

díky a krásný den, dámy 🙂

pulecp
22. lis 2016

@lulu_8 Není to mnohdy jen o zaměření pozornosti, ale tu se už na konci diskuze hovořilo o ní.