Otěhotněly jste po první porevizní menstruaci?

saidy
17. pro 2016

Jsem cca měsíc po revizi kvůli ZT na konci 8tt a právě mi skončila první porevizní MS, tudíž předpokládám, že s ní skončilo i šestinedělí. Zajímalo by mě, jestli jste některá otěhotněly hned po první porevizní ms a jak těhotenství probíhalo. Ráda bych tomu už nechala volný průběh a povzbuzení se vždycky hodí 🙂

veruska007
17. pro 2016

Ahoj, my se vždycky začali snažit hned po 1. porevizní MS. Jednou se povedlo po 3 měsících (to moc nedoporučuju, potracené a narozené dítě pak má cca stejný termín ☹ ). Podruhé se povedlo hned po té 1. porevizní MS. Z obou takových těhotenství máme živé děti.

lokinsoon
17. pro 2016

@saidy
Ahoj,ja dostala MS jeste v 6ti nedeli po kyretazi delohy,a pak dalsi za 28 dni. 25.10. Jsem byla na kontrole kde mi doktor doporucil 2-3 mesice pockat nez se zacneme zase snazit. 30.10. Jsem mela posledni menstruaci. Takze jsem do 3 tydnu po kontrole opet otehotnela. Zitra zacinam 8tt a zatim je vsechno ok..doufam,ze to tak i zustane!!

kami1984
17. pro 2016

Mě ani nepřišla porevizní MS a neplánovaně jsem otěhotněla. Dneska už má syn 5,5roku🙂

obyvatelka
17. pro 2016

15.1.2016 revize kvůli anembryomole, 11.2. menstruace, 10.3. pozitivní těhotenský test 🙂 14.11. se nám narodila zdravá dcera 🙂

lutalka
18. pro 2016

Ahojky, taky jsem stihla po revizi pouze jednu Ms a hned otěhotněla... Dr.tehdy rekl, co se má udržet, to se udrzi... dnes ma dcerka pres 3 roky. Držim pěsti!!!

mihy
21. pro 2016

Ahojky, já měla revizi 26/9. Potom 2 porevizní MS a dneska pozitivní testik🙂

saidy
autor
5. led 2017

@mihy držím palce, ať je všechno v pořádku 😉

saidy
autor
5. led 2017

Došla vám druhá porevizní MS na čas? Měla bych ji dostat za 3 dny a zdá se mi divné, že nemám PMS. Vždycky mě před MS týden bolely prsa, před první porevizní bolely jenom 3 dny a teď zatím nic. Navíc jsem tenhle cyklus měla plodný hlen hned po MS (6 a 7 DC) a pak už ne, od 14 DC mi je chvílema špatně od žaludku a před pár dny se přidalo občasné píchání vlevo v podbřišku (možná vaječník?), tak jsem zmatená, co to má být.. První byla docela hukot, tak bych nerada, aby mě druhá zaskočila nepřipravenou 😀

mihy
5. led 2017

@saidy zkoušela jsi testovat?🙂

saidy
autor
5. led 2017

@mihy nezkoušela, nemám testy a zařekla jsem se, že si je půjdu koupit až budu mít pár dnů zpoždění, tak čekám 🙂

mihy
5. led 2017

@saidy já dostala 2 porevizní MS 24DC (ovulace proběhla 11DC). Takže hodně brzy, mívala jsem cykly 30 až 31 dní. MS byla hodně silná, takže jsem pak ovulovala až 17 DC a další MS už nepřišla. Takže po revizi jsem žádnou pravidelnost nezaznamenala

meyryen
5. led 2017

Otěhotněla jsem po 1.porevizni MS a příští týden mě opět čeká revize...