Otěhotnění 2-3 měsíce po porodu. Je někdo, kdo neplánovaně otěhotněl?

15. bře 2021

Ahojte,

Chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo kdo neplánovaně otěhotněl téměř do měsíce od konce šestinedeli? Jak jste to zvládly? Jak psychicky tak i fyzicky po přirozeném porodu? Děkuji za odpovědi a přeji krásný den 🙂

me_druhe_ja
15. bře 2021

Já teda "až" půl roku od porodu. Těhotenstvi bylo v pohodě až na ten konec - to bylo hodně náročný. Všechno mě bolelo, záda v prdeli a tahat 10kg dítě.... Hrůza...Porod byl krásnej oproti prvnímu, ale teď je to strašně náročný. :( Padám na pusu. Hrozně se těším, až budou starší. Oba. Osobně bych nikdy "chtene" do tak malýho věkovýho rozdílu nešla. Za mě ideál 4roky. Ale pokud už jsi těhotná, tak to holt nějak zvládneš.

jaja01k
15. bře 2021

Já jsem otěhotněla 5 měsíců po porodu, u nás to tedy bylo plánovaně. Těhotenství bylo v pohodě až na poslední měsíc, to už jsem mlela z posledního a čekala na porod jak na smilování. Potom ty začátky se dvěma miminy, kdy každé mělo úplně jiný režim a potřeby, byly někdy náročné, ale já si ten malý věkový rozdíl nemůžu vynachválit, já bych neměnila a jsem opravdu ráda, že jsme do toho šli. Ale už mám kluky větší (6 a 7 let), tak si ty začátky možná už úplně nepamatuju 😂

95newmommy2020
15. bře 2021

My jsme se nechranili nikdy. Sex sz po sestinedeli, s tím ze co má se stát se stane. No, nestalo se nic. Ale taky mě to zajímalo, co kdyby jo. A jestli to někdo třeba plánoval nebo nechal osudu. 😁❤️

me_druhe_ja
15. bře 2021

@jaja01k Myslím, že nepamatuješ. 😀 na hrůzy člověk rychle a rád zapomíná. 😀 no já doufám, že si to taky jednou budu chválit jak všichni říkají. 😀

alilali
15. bře 2021

Doporučuji skupiny na fb - skorodvojčata 🙂

jaja01k
15. bře 2021

@me_druhe_ja Jo, asi jsem to vytěsnila 😂 Drž se, čím budou starší, tím to bude lepší 🙂

jantarov
2. říj 2021

Myslíte že nějaké babské rady jak sama zastavit těhotenství fakt fungují? Nebo neni šance bez gynekologa to dítě nedonosit?

mdch91
2. říj 2021

@jantarov prosimte, kdyz uz se stalo, tak nevymyslej nesmysly a res to s lekarem...