Ovulace bez příznaků, nebo žádná?

michalka_n
6. bře 2015

ahoj holky, mám problém, nepociťuji na svém těle probíhající ovulaci, tzn. žádné bolestí a ni ten hlen, maximalně bolení v kříži což je předpokládám PMS, máte to taky nějaká a přesto máte ověřeno že ovulaci máte?

anina32
6. bře 2015

@michalka_n Já myslím že to je úplně normální, většina že na sobě nic nepociťuje a přesto ovulují. Pokud máš pochybnosti, poraď se s lékařem, může ti udělat ultrazvuk a zjistit jestli se folikul připravuje 😉

bobisek90
6. bře 2015

Ja teda ovulaci pred snazenim nikdy nesledovala, a ani netusila, ze to nejake priznaky ma 😀 a kdyz jsme se zacli snazit, tak jediny priznak, ale ani ten nebyl 100% byla silena chut na sex... Jinak zadne bolesti, hlen...no, spis ne nez ano...a mam doma skoro mesicni holcicku 🙂 takze ovulka urcite probiha

michalka_n
autor
6. bře 2015

juuuu holky to se mi trosku ulevilo 🙂

teriska94
6. bře 2015

Nikdy jsem ovulaci nijak nepociťovala a do měsíce mám rodit.. 🙂

elvira
6. bře 2015

Nikdy jsem nepociťovala ovulaci, až když se nám nedařilo otěhotnět, tak jsem začla s měřením bazální teploty - ta ovulaci prokázala, a gynekolog mi asi dvakrát potvrzoval ovulaci ultrazvukem.
Ovulaci na sobě cítím až po porodu.
Tak se neboj. 😉

michalka_n
autor
6. bře 2015

ja se pravě bála toho že vsichni okolo me mluvi o hlenu při ovulaci kterej ja nevidim :D :D jinak blahopreju holky že Vám to vyšlo a snad se mi taky poštěstí 🙂

lv
6. bře 2015

O ovulaci cm az po 2 porodech, do ty doby vůbec nic..

ronyx
6. bře 2015

Já teda ovulaci na sobě nepoznám vůbec.Mě nic nebývá ani před ms,natož před ovu.Žádné bolesti,žádné citlivé prsa,hlen,prostě nic.A mívám ji 100% jelikož už čekám své druhé dítko 😀

michalka_n
autor
6. bře 2015

to jste mne holky uklidnili 🙂 sem si říkala že by ta příroda byla tak krutá :D :D

bobisek90
6. bře 2015

@michalka_n hlavne kliid 🙂 a kdyz te to uklidni, zkus tu bazalni teplotu 🙂 ikdyz me to spis stresovalo 😀

michalka_n
autor
6. bře 2015

taky si myslim že by me to vystreslo ještě víc :D zkusim jeste vydržet bez měření a ovu testu 😀

tess15
6. bře 2015

Holčiny když jsem měla menstruaci 1.3. kdy budu mít ovulaci ? 😕

katyxq
6. bře 2015

@michalka_n ten hlen se musí sledovat přímo na čípku 😉, s praxí během jednoho, dvou cyklů bys rozdíly poznala

katyxq
6. bře 2015

@tess15 každá jsme jiná 😉 - jak dlouhé máš obvykle cykly? Podle toho se dá trochu odhadovat, ale ne říct přesně.

rainbow_x
6. bře 2015

Klidek, taky jsem nic nepociťovala 🙂 a teď čekáme drobečka ♥

michalka_n
autor
6. bře 2015

kolem 30ti dnu 🙂 no páni a ja myslela že jsem sama :D. @tess15 dopurucuju stáhnou menstruační kalendar pro androidy i když osobne si myslim že kazdá máme ovulku jinak než se proléhat na určené datum ;)

alen_ka
6. bře 2015

já na sobě cítím pořád něco, ale čert ví, co z toho je ovulace...

karlajasmine
6. bře 2015

@michalka_n Zkus si merit bazalni teplotu kazdy rano.. podle toho to spolehlive poznas, protoze hned po ovulaci se ti zvysi teplota. Ja jsem si zacala bazalni teplotu merit minuly mesic a hned po tom jsem konecne otehotnela po 7mesicich snazeni.. takze ono to do sebe neco ma.

bobisek90
6. bře 2015

@tess15 pokud jsi ucebnicova, tak 14.3. 🙂 ale kazda jsme original. Ja ovuluju 11 dni pred dalsim cyklem, nikoli 14 🙂

michalka_n
autor
6. bře 2015

ještě hloupý dotaz 😀 je špatně že s partnerem máme sex denně ?:D

bobisek90
6. bře 2015

@michalka_n no spatne zalezi z jakeho hledisla 😀 ale reknu to tak. Cim vetsi kvantita, tim mensi kvalita...urcite si pred ovulkou dejte aspon den, dva pauzu, a pak ob den 😉

bobisek90
6. bře 2015

@michalka_n aspon teda, kdyz my zacli "setrit" tak se povedlo 🙂

elvira
6. bře 2015

Pokud se nebavíme o dlouhodobém snažení, tak bych tomu nechala naprosto volný průběh a nic netlačila na sílu... 😉

michalka_n
autor
6. bře 2015

No to sem na partnera zvedava kdyz mu reknu ne 😀

bobisek90
6. bře 2015

@michalka_n musis mu ale rict i proc ne 🙂

michalka_n
autor
6. bře 2015

No doma oznameno a od pristiho mesice 🙂