Ovulační test, je pozitivní?

monikafrystakova
13. říj 2014

Holky, poradte je nebo neni 🙂?

luciebx
13. říj 2014

krasa.. pozitivni jako hrom.. hura na to.. 😵 😵

monikafrystakova
autor
13. říj 2014

@luciebx super 🙂 hned , jak prijede manza, tak na to jdeme 🙂

makula18
14. říj 2014

Ahoj holky, s dovolením bych sem ráda přidala i svůj test. 🙂 Co myslíte? 😉

misula29
14. říj 2014

@makula18 nevím, já ho měla takto asik den před pozitivní ovu,ale možná je to jen fotkou.Můj vypadal takto...

makula18
15. říj 2014

Ahojky. Tak to vypadá, že to opravdu asi byla ovulace. 🙂 Tak uvidíme, co z toho nakonec bude. 🙂

kasparka1
30. říj 2014

rekla bych ze, 99,9% pozitivni nebyl. Čárka musí být stejně silná , nebo silnější než ta kontrolní . Navíc test reaguje na zvysene LH, pritom k ovulaci vubec dojit nemusi .

cbabu
30. říj 2014

Ja myslim ze testy jsou k ničemu a někomu nemusí fungovat kamarádka ovulaci 100% potvrzenou lékařem a test negativní. Ja osobne měla test ovu stejné obě čárky jeden den v jednu hodinu před tím ne jen narustala tmavost a po tom druhý den slabla, téměř žádná nebyla.

shynne
31. říj 2014

Holky,můžu toto brát jako pozitivní?jsem 24DC 🙂 kdy je nejlepší tulení dnes i zítra? včera proběhlo 😀

vlnka09
31. říj 2014

Ahojky,mohu také prosím poprosit o shlédnutí testu? Je to málo tmavé? Musí to být víc aby to bylo "fakt ono" ? 😀 (hlavně podle návodu jsem vyčetla,že je negativní - ale podle vašich fotek je pozitivní 🙂 - asi jsem to já špatně pochopila - doufám 🙂 )

majruska
31. říj 2014

počkej ještě tak 2-3dny a pak se testni znova. já to měla fakt stejný obě dvě ty čárky. Síla kontrolní čárky se může lišit test od testu ale ta testovací má být stejně tlustá. Já měla třeba ovulaci až cca 18. den cyklu. Tady máš nějaký fórum. Zkus se kouknout do googlu na obrázky pozitivních testů tohle je podle mě fakt ještě málo https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/je-to-ovulace/

majruska
31. říj 2014

viz můj předchozí příspěvej zapomněla jsem ti to označit 🙂

@vlnka09

vlnka09
31. říj 2014

@majruska moc děkuji 🙂 asi je opravdu ještě brzy :-/ ale spodek mně bolí tak,že mám pocit,že mi upadne 😀

majruska
2. lis 2014

@vlnka09 Tak to bude ono 🙂 nám se potom zadařilo, tak ať se zadaří i vám

vlnka09
2. lis 2014

@majruska děkuji 🙂 ovu test dnes maličko výraznější,ale stále to asi není "to pravé" :-/ ale spodek bolí pořád...je možné,že by mi test nesílil a přesto probíhala ovulace?

majruska
2. lis 2014

@vlnka09 určitě 🙂 prostě teď souložte a souložte 🙂 zkus to ještě zítra uvidíš

matysce
3. lis 2014

holky myslíte, že jsem mohla mít ovulaci už 10DC?? Tento cyklus jsem měla vyvolaný injekcí, jelikož jsem to nedostala...a od 5DC jsem brala Clostilbegyt 1-0-1 5dní....

vlnka09
3. lis 2014

Holky tak jsem tu zpět 🙂 co myslíte dnes? 😉

vetyver
3. lis 2014

@vlnka09 já takovýto měla 14. DC a uvidíme či z toho něco bude nebo ne.. ale upřímně, testuju druhý měsíc a NIKDY jsem tu čárku neměla prostě silnější, tu druhou. Výraznou ano, stjeně silnou.. no nevím, dost subjetivní 😀 ale prostě když spolu budete spát obden, trefit se musíte 😀 zatím jste sami, tak sil byste měli mít dost 😉 už s jedním prckem je to buď anebo 😀 držím palce.

vlnka09
3. lis 2014

@vetyver já doufám,že to bude 🙂 a nejsme sami 😉 už jednoho pětileťáčka máme 🙂 ale to druhý už začíná být taky vymodlený 😀 Moc děkuju...přeji i tobě aby to vyšlo 🙂

vetyver
3. lis 2014

@vlnka09 aha, to se omlovám, kkoukám jen na ,,zařazení" snaží se, to mají většinou bezdětní 😉 určitě se brzy povede 🙂 akorát my bychom měli rozdíl 22 měsíců 😎

vlnka09
3. lis 2014

@vetyver v pohodě 🙂 tak to klobouk dolů...já se odhodlala až po 5letech 😀 ale také vám samozřejmně moc přeji aby se brzy zadařilo ... ať pod stromeček nadělíme sourozence 😉 (myslím pozitivní testík samozřejmně 😀 )

k1a1t1a1
4. lis 2014

ahoj holky kdy se mi dnes od ukazali dvě silné carky na ovulacním testu co to znamená ?? že už mam ovulaci? nebo teprve za 24 h příjde???? díky

k1a1t1a1
4. lis 2014

CO MYSLÍTE HOLKY JE POZITIVNÍ NEBO NE?????????? MÁME NA TO DNES VLÍTNOUT I ZÍTRA TREBA????

jaja01k
4. lis 2014

@k1a1t1a1 Já bych řekla, že je pozitivní 🙂

k1a1t1a1
4. lis 2014

Uz jsme na to vlitly staci 1x za den??? Jak dlouho se sperma drzi ve me??? A za jak dlouho oplodni vajicko?

32wika
4. lis 2014

Ahojky, jsem tady úplně nová a potřebovala bych radu. Snažíme se o miminko a dneska jsem na ovu testu našla 2 silné čárky, ta testovací byla trochu silnější. Testík jsem opakovala, protože jsem tomu nemohla věřit a výsledek byl stejný. Je tento test +??

baobaba
4. lis 2014

32wika - tak ten je úplně ukázkově pozitivní! Držím palce ať to vyjde.
K1a1t1a1 - zas toho mužskýho neutahej 🙂 Doporučuje se ob den ... Taky držím pěsti!

32wika
4. lis 2014

Děkuju. Zatím je to první cyklus po vysazení HA, takže zatím se nestresuju. Ale tohle mě potěšilo. Tak uvidíme.

k1a1t1a1
5. lis 2014

Me by jen zajimalo asi vam pripadne teky muj test pozitivni nebo ne??? Diky fotky jsou o par radku na hore diky za info .

32wika
5. lis 2014

@k1a1t1a1 já si myslím, že ano.
😉