• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plodné dny, mohou být po menstruaci?

21. října 2013 
Ahoj holky chci se zeptat mám cyklus 26-27 dní ted MS 4 den,myslíte,ze mohou být už plodné dny po MS,když mám tak krátký cyklus? Má to taky nějaká z vás podobně a ví,že otěhotněla těsne po MS? :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
podle tehle kalkulacky by ti plodne dny vychazely zhruba na konec rijna: http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1 . nicmene, kazda kalkulacka je jen velmi orientacni, doporucuju bud merit bazalni teplotu nebo vyzkouset ovulacni testy, ty ti reknou, kdy presne ovulujes.
20. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj, ja právě řeším to samé. Měla jsem ovu hned po MS a to mam cykly 32-34 dní. Teď to vypadá, že snad jsem i těhotna. Tak určitě to možné je, když máš takto krátke cykly. :slight_smile:
20. říj 2013 ve 22:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě, při takto krátkých cyklech bývá ovulace v rozmezí 11-16 den cyklu, a spermie vydrží až 5dní (3dny standartně),takže i ze sexu brzy po MS můžeš otěhotnět.
21. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarlotapagi mam také tak krátký cyklus, MS 5 dní, ovulaci 11. den (potvrzeno bazální teplotou i ovulačním testem)
21. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@xveronikaxx Myslíš,že kdyz probehlo mazlení 5 den tedy dnes od začátku MS,že se spermie udrží do toho 11 dne? :slight_smile:
21. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarlotapagi myslím si, že ne. Pokud chceš skutečně otěhotnět, tak bych doporučovala sex ob den... ale neuraž se prosím, jen vyvozuji z toho, že jsi se registrovala 17. října, přidala sem 4 příspěvky, tak mi spíš přijde, že vám to ustřelilo, a že si moc přeješ, aby z toho něco bylo... jestli se pletu, tak se omlouvám, jen mi to tak přišlo....
21. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek