První příznaky. Kdy přijdou?

klari_14
2. bře 2020

Ahoj, s manželem jsme se začali snažit o miminko. Druhý den po sexu (večer) mě začal tlačit podbříšek na stranách . Je možné, že by se první příznaky, že se s tělem něco děje dostavili tak brzy? Slyšela jsem, že bolest může přijít během prvních týdnu ale je možné tak brzy? Děkuji K.

amazonkajanik
2. bře 2020

@klari_14 to snad asi ne...nebyli jste u toho trochu divočejší?😁 nebo sugesce?! Já si dělala z chlapa srandu,že při bouřce se dělají děti a neměla jsem 14dní tucha,že se to povedlo 😂

sudylichozrout
2. bře 2020

@klari_14 Ne, jakekoliv priznaky druhy den po sexu jsou zcela vyloucene.

@amazonkajanik Uz jsem nestihla precist, co jsi mi psala ve zvraceci debate, admini to smazli cele...

klari_14
autor
2. bře 2020

@amazonkajanik je to zvláštní ale ani si to nějak nepřipouštím, necháváme tomu volný průběh ale je to docela nepříjemné dnes. 😏 Tak jsem nevěděla čím by to mohlo být.

klari_14
autor
2. bře 2020

@sudylichozrout dobře, děkuji. 🙂

lucieevita
2. bře 2020

První příznaky až v 7tt kdy se mi začalo dělat špatně. Do té doby vůbec žádné.. 😀 na to že jsem to měla dostat, my bylo až moc fajn👌🌞 takže jsem to poznala až z testu, když 3 dny ms nepřišla..

amazonkajanik
2. bře 2020

@sudylichozrout Jj,taky jsem si všimla. Že ten její nick si už pamatuji a aby karma nebyla mrcha a nepřichystala jí takový blití,až by popraskaly žilky v očích 😂 jsem to zažila a mohla jsem z fleku na halloween párty

amazonkajanik
2. bře 2020

@klari_14 ještě mě teď napadlo,jestli nemáte ovulaci,ale rovnou z obou vaječníků. Mě to občas tlačí,někdy píchne,někdy pálí,ale vím,že je to ovulace...

klari_14
autor
2. bře 2020

@amazonkajanik jo tlačí to a občas pichne v oblasti vaječníků. Je to možné i když mi vycházela na pátek. Ale je možné, že přišla až teď. 😊

petulkadodo
3. bře 2020

Já jsem 2 dny po vydařené inseminaci měla celkem nepříjemnou bolest kolem levého vaječníku, chodila jsem skoro v předklonu. A to vím jistě, že ovulace byla v den inseminace. Dělala jsem si tenkrát legraci, že se mi tam snad něco zakouslo. No a dnes je z toho 22 tt. Tak držím palce 🙂

klari_14
autor
3. bře 2020

@petulkadodo jee, tak uvidíme, děkuji 😊

jjasmina
3. bře 2020

Na příznaky je opravdu brzy

marymaryk
3. bře 2020

Já měla příznaky týden před vynecháním MS. No zda-li to byl příznak,boleli mě strašně záda dole, kříže... taková zvláštní bolest. To jsem neznala, z hecu jsem šla do lékárny 3dny před ms pozitivní test ...😁...jinak jsem neměla nic,jen pořád pocit že to mám dostat a dloubání v břiše,to bylo ode dne kdy měla přijít ms...

dendasubaristka
3. bře 2020

@klari_14 to můžeš mít ovulační bolesti. Já to tak mám.

klari_14
autor
3. bře 2020

@marymaryk dneska mám zas naopak pocit, jako že to mám dostat a občas tlak jen na levém vaječníku. Do menstruace mám 10 dní. Tak uvidíme jak to dopadne, zda se už zadařilo. 😊

klari_14
autor
3. bře 2020

@dendasubaristka je to možné ale setkávám se s tím poprvé.

agony28
5. bře 2020

Já měla u malé jako první příznak to ze jsem měla hrozně tmavé dvorce 😁