• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První snažení a první bejbátko

16. května 2012 
autor
mě doktor řekl že většině mamin to test ukáže stejně až týden 14dní po vynechání ms, že dřív to prostě nejde a jsou to vyjímky, takže asi tak
23. únor 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka14 ja to mam stejne jako ty :grinning: jak se citis? Nejake zmeny? Pokud to nedostanu 1.3. jak mam, pak budu testovat. Driv asi radeji ne :sweat_smile:
23. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám dostat taky 1.3., tak to si musíme dát vědět :grinning: Změny moc necítím, jen mě bolí prsa, jenže si řikám, jestli si to nevsugerovávám :grinning: A ty? Taky počkám na tu MS, ale nervuje mě, jak je to všechno na dlouhý lokte :slight_smile:
23. únor 2012 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka14 me tedy neboli prsa, ale v podbrisku, zada, jsem unavena a nemam chut na vino. Takovy klasicky PMS :grinning:
Nicmene bricho me nikdy nebolelo tak dlouho pred ms. Uz boli od utery vecera. Tak uvidime no :sweat_smile:
Ono to bude na dlouhy lokte, pocit dite je fakt veda :confused: :dizzy_face:
23. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych pockala do ocekavane ms. Ja uz pomale koncim a od soboty nedele na to ob den vlitnem a pristi mesic uvidime.
24. únor 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad nám to všem vyjde co nejdřív :slight_smile: Já ještě 5 dní a budu testovat :slight_smile:
24. únor 2012 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si nikdy nemyslela kolik budoucích mamin je úplně postiženo testovací horečkou.
Je mi jasné že po roce snažení budu taky vyšilovat a tak, ale mělo by to být období radosti a určitě příjde ve správný čas.
Testování dřív než po 3-4 dnech spoždění mi příjde jako vyhazování penízků a třeba když se mimi neuchytí a "potratím" tak si myslím, že by to pro mě bylo dost psychicky nanic. Vědět, že tam bylo a "umřelo mi".
Ale touha je silnější..
24. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kabelitka taky si rikam, ze vse prijde ve spravny cas. Moc bychom si prck uz prali, kor po tom vsem, co jsem prodelala, bych si i zaslouzila davku stesti a prcka treba napoprve :slight_smile:
25. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když ne tenhle tak hned ten další pokus klapne uvidíš. Já bych měla mít ovu 5-6 března tak už se nemůžu dočkat.
25. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juchcuchu ..první den snažení
26. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kabelitka drzim pesti!!! :wink:
26. únor 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať se to povede ! :slight_smile:
26. únor 2012 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no první den po ms se asi nepovede, ale sexování není nikdy dost :grinning:
26. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhezci na celem miminku je beztak jeho "vyroba" :grinning: :grinning:
26. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky myslím!!! hlavně těm chlapům se líbí nejvíc
26. únor 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já jdu k vám :slight_smile: Doufám, že vám to všem vyjde a pokud možno hned na poprvé :grinning: My se s manželem snažíme už několik měsíců, ale nějak se nedaří, minulý týden jsem byla u nového doktora...a ten ihned zahájil zjišťování OVU a dalších věcí, tak jsem taky hrozně nedočkavá... :sweat_smile:
27. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, vítej. Je hrůza jak ti doktoři jsou neschopní. někteří. Hodně štěstí
27. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis ahoj a vitej :slight_smile: Nekteri doktori jsou na prd, je lepsi je vymenit. Takze snad budes mit s timto novym vice stesti :wink:

@kabelitka hele ja si na svou doktor nemuzu stezovat. Je fakt mila, ochotna, odpovi na vse pokud vi, proste je to fajn zenska. Takovych kdyby bylo vice :dizzy_face:
27. únor 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kéž by byli všici takový. On ten můj není zase tak hroznej, ale ta sestra teda píše
28. únor 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem to dostala :( ach jo..
29. únor 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nezoufej, alespoň se můžete snažit nanovo.
29. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou to bude asi trošku na dýl, mám endometriozu, 9.3. jdu na nějakej zákrok a asi to nebude jen tak otěhotnět :(
29. únor 2012 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka14 To me mrzi. Co je to endometrioza?
29. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja zatim nic. Dnes rano BT 37,1 porad bolest bricha, zvetsene prsa, zada boli, hlava boli, spala bych i u rizeni. Jeste den ma ms cas, pokud by dorazila presne jako vzdy :zipper_mouth:
29. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to řeknu zjednodušeně, tak při menstruaci mi teče krev i jinde než má a tim mi tam vznikaj srůsty a pak k tomu oplodnění těžko dochází.. Ale na druhou stranu se těhotenstvim endometrióza právě vyléčí, protože neprobíhá menstruace. Začarovanej kruh..
Tak zatim to vypadá nadějně :slight_smile:
29. únor 2012 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka14 Holka drzim palce at jsi co nejdrive fit a tehu :wink:
29. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivco: to je jasný že to tam bude.
Kacko: mimi bude brzo a ty zdravá
29. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kabelitka
@kacenka14

holky u me taky nic tento mesic. Mrcha dorazila skoro na minutu presne. Ale po tomto ukusebnim mesici by se to mohlo povest pristi mesic :sunglasses:
1. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivco nezoufej, příští měsíc nám to vyjde všem a budem těhulkovat spolu. Já bych měla ovulkovat ted v pondělí, úterý. BT furt neměřím, tak koukám po hlenu a pro jistotu to ob den sychrujem. Někdy i 2x :grinning: .
Školu mám málo, práci/brigádu sháním, přítel neschopenkuje po úrazu a dopráce až tak za měsí, dva. Takže ideálka na dělání miminek.
1. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte fakt ideální podmínky :grinning: to se určitě zadaří..
1. bře 2012 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek