Reprodukční imunologie v Plzni, byli jste na vyšetření?

itworks
30. lis 2016

Ahoj, chci se zeptat, zda byl někdo na vyšetření přímo reprodukční imunologii v Plzni. Uvažuji, že před druhým IVF bychom se ještě nechali vyšetřit. Mám za sebou 3 ET, 2 revize (z toho 3x jsem otěhotněla spontánně). Základní imunologické vyšetření nic neodhalilo. Genetiku máme taky v pořádku, mám jen leidenskou mutaci. Zjistili vám příčinu neplodnosti nebo potratu? Moc děkuji za odpověď.

8slunicko6
30. lis 2016

Já byla přímo v Plzni (měla jse 1xET a 2XKET a embrya se nechytla), ale na nic nepřišli a pak se hned 2.IVF zadařilo....Myslím, že ti uděkají to větší vyšetření a pak snad zjistí čím to je...

itworks
autor
30. lis 2016

@8slunicko6 děkuji za informaci, to je dobře, že se další ivf podařilo. Přeji hodně zdraví tobě i miminku 😃

misutka30
4. pro 2016

Ahoj, také jsme byli na reprod. imunologii v Plzni - u prof. Ulčové Gallové. Je to kapacita a hrozně milá žena, není se čeho bát. Dle anamnézy provedou potřebné vyšetření - z krve, ejakulátu muže a ovulačního hlenu a dle výsledku doporučí léčbu, vitaminy... no, víc neporadím, protože u nás paní doktora vyloučila imuno problém. Ale mohu paní doktorku jen doporučit. Držím palce.

itworks
autor
5. pro 2016

@misutka30 děkuji moc za odpověď, mě i zajímalo, zda když je základní imuno vyšetření v pořádku, jestli je právě potřeba tohle specifické. Máme to do Plzně přes celou republiku 😔 ale asi se objednam, třeba se nám ještě podaří předtím otěhotnět.

misutka30
6. pro 2016

Ahojky, my před návštěvou reprodukční imunologie v Plzni absolvovali vyšetření v Hr. Králové a teda děs běs... dle výsledků jsem byla léčena (což mám chuť dát do uvozovek). Protože moje gynekoložka v CAR měla nějaký názor a imunoložka také, dohodli jsme se v CAR, že ještě zajedem do Plzně, aby se udělalo jasno. Tam je paní doktorka zaměřená přímo na reprodukční imuno a musím říct, že v určitých věcech se její sdělení neshodovalo s tím, co nám řekli v HK. No, věřím ale prof. Gallové🙂 na vašem místě bych se tam rozjela, ať máte jasno, jde o dvě návštěvy, což se dá. A nebo zkus jí napsat mail - paní doktorka ochotně a rychle reaguje.

itworks
autor
7. pro 2016

@misutka30 děkuji za info, určitě se objednam, ať máme jasno před druhým ivf. Na paní dr slyším jen chválu i v mém car ji doporučuji 😀

itworks
autor
7. pro 2016

@misutka30 můžu se zeptat, zda se vám pak podařilo brzo otěhotnět, jestli vám léčba pomohla?

misutka30
8. pro 2016

@itworks Kdepak, otěhotnět se mi zatím nedaří☹ imuno problém u mě doktorka vyloučila, resp. se domnívá, že není příčinou. Ale i to je dobré vědět. Paní prof. v Plzni doporučuji, je moc fajn, no uvidíte sami🙂