Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

janul_iii
29. dub 2013

@carolineg1 Teprve jsme začali a nějak moc to neřešíme.. Jak dlouho vy?

carolineg1
29. dub 2013

@janul_iii v lednu sem vysadila prášky, ale takyto nehrotíe, byla bych ráda...

janul_iii
29. dub 2013

@carolineg1 to já bych byla taky moc šťastná, kdyby to vyšlo 🙂

carolineg1
29. dub 2013

@janul_iii přeju ti at to výjde, 🙂

sanuli
29. dub 2013

@janul_iii no a když to nevyjde tento měsíc - tak se budem těšit na ten další 😉

pikacupicka
29. dub 2013

@babbota Aha a myslys ze tem mamatestum mam teda verit i tomu digitalnimu kdyz to tady ctu 😒

babbota
29. dub 2013

@pikacupicka jestli máš všechny testy pozitivní a sílí ti a navíc ti digitální ukazuje 3+ nebo kolik, tak ano, věř jim...kdy jdeš k doktorovi? pokud máš ještě dlouho čekat, tak si klidně můžeš nechat vzít krev sama (platí se nějak 100-200,-Kč)...tam kde u vás nejblíže odebírají krev určitě mají i ceník a odebírají tam krev, aby ti zjistili těhotenství...myslím, že máš zbytečné obavy a moc nad tím dumáš 🙂

pikacupicka
29. dub 2013

@babbota Asi joo asi mas pravdu uz stoho blbnu 🙂 ja tam du zejtra to uz vydrzim jen jak sem mela pred temy 4mesici ten zamlknutej potrat je tam hold ten strach 😢 ale snad to bude vsechno vporadku dekuju 🙂

babbota
29. dub 2013

@pikacupicka já tě chápu, taky jsem měla strach...do zítra to už vydržíš a pak už budeš v klídku 🙂

pikacupicka
29. dub 2013

@babbota To doufam 🙂 dekuju 🙂 😉

sarriku
29. dub 2013

Holčiny, to je hrůza. 6,5 dne od početí (doufám), jsem unavená, bolí mě podbřišek, čípek mi trne, trochu špiním....myslím si, že ani nemá cenu si ten test ve čtvrtek dělat😀

dora13
29. dub 2013

@sarriku: drzim palce, aby to vyslo, jen povazuji za cestne te varovat, ze psychika je mocna carodejka. moc se na to neupiunej, jinak budes zbytecne zklamana.

sarriku
29. dub 2013

@dora13 Ahojky! Děkuji ti za příspěvek, ale vzhledem k tomu, že mě dost bolí čípek od cytologie, hodně jsem se soustředila hlavně na něj, ta bolest byla útrpná, tak si nemyslím, že bych si dobrovolně vsugerovala i jinou bolesti.
To, že mě bolí podbřišek jak při nastávající menses, to je jenom příjemnější bonus. Na druhou stranu si říkám, proč by to nemělo vyjít, uvidíme ano? 🙂 Lehce špiním, myslím si, že to vyšlo.

dora13
30. dub 2013

@sarriku: drzim ti palce 🙂

carolineg1
30. dub 2013

ahoj holky, neví kam s tím a gynekolog má dovolenou, včera jsem byla na treninku, dělám poledance, je to náročné na svaly a poté jsem šla na noční, ted jsem se vzbudila a bylo mi strašně zle, navíc sem zase špinila, ale byla tam taková alá krevní sraženinka, nevíte jesli je to normální?

pikacupicka
30. dub 2013

Ahojky holky,dneska jsem byla na ty gynde a jsem tehotna 🙂 a vsechno je v naprostym poradku 🙂 jen jeste presne nevim v jakym tydnu zatim jsem zatim je to malinky ale je to tam kde to ma bejt vsechno v poradku 🙂

carolineg1
30. dub 2013

@pikacupicka skvělý, gratulace, taky sem chtěla jít kvuli te sraženince, ale má tento tyden dovolenou :(

sanuli
1. kvě 2013

@pikacupicka Gratuluju! :o)

carolineg1
1. kvě 2013

@janul_iii tak co zítra teda? mužem?:

pikacupicka
1. kvě 2013

@carolineg1 Dekuju 🙂 a preji at ti ta prohlidka u doktora dobre dopadne 🙂 🙂

pikacupicka
1. kvě 2013

@sanuli Dekuju 🙂

pikacupicka
1. kvě 2013

Holky mate nektera zkusenost s vitaminama Baby vit?prej se po nekterejch pribira a nebo pak po nech pribira mimco v brisku beru je po prvy mam je od doktora je tam ta Kiselina Listova a nejen to vse prej nejlepsi pro plod mate stim nekdo zkusenost?dik za odpovedi 🙂

janul_iii
1. kvě 2013

@pikacupicka gratulace! A přeji hlavně hodně zdravíčka

janul_iii
1. kvě 2013

@carolineg1 já s @sanuli až v pondělí, pokud to nedostanu.. Doufám, že ne 🙂 Na mě je ještě brzy, ale ty už se otestuj 😉

sarriku
1. kvě 2013

@pikacupicka ještě jednou moc gratuluji!!!!!🙂)))
Holky, já budu zkoušet zítra 😉, koupím test v lékárně a zkusím si ho ještě ve městě, chci být u toho sama a ještě v kabince sr to pokusím strávit. Nevím, jestli to není moc brzo, ale zítra je to 10 dní od (doufám) početí. Pořád mě bolí podbřišek, trochu jsem špinila, tak buď to vyjde nebo ne. Dám vědět a zároveň se moc těším 😵

carolineg1
1. kvě 2013

@sarriku tak ja taky zitra pritel bude v praci budu mit klid

sarriku
1. kvě 2013

@carolineg1 držím palečky🙂)))) já dám vědět jenom jestli se to nepovede, stejně ale zkusím i v pátek😀

carolineg1
2. kvě 2013

@sarriku napodobně 🙂

sanuli
2. kvě 2013

@sarriku
@carolineg1 Holky čtvrteční, držim vám palce! .o)

carolineg1
2. kvě 2013

tak nejspíš nic:( ale potom nechápu to špinění , křeče a vynechání MS kterou pořád nemám :(