• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimi od února 2013

30. listopadu 2015 
12. kvě 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Holky, moc díky za podporu! Zítra se určitě ozvu, co ukázal testík :slight_smile: J
á jsem si ovulaci nikdy nepočítala, jen jsem "hlídala" čas, kdy by to mohlo vyjít, věnovali jsme tomu každý druhý večer daného období a pak už jsme "jen" čekali, jestli jo :wink:
Ale říká se, že normální je otěhotnět do půl roku, takže vám všem moc držím pěsti a nedělejte si z toho starosti, z okolí to znám- čím víc se na to dva soustředí, tím hůř to pak jde...
Takže pozitivní mysl a půjde to samo :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janul_iii Paráda!! :wink:
12. kvě 2013 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Náhodou jsem objevila tuhle diskusi... Na konci ledna jsem vysadila HA a dnes podruhé pozitivní test :slight_smile: Jsem z toho ještě trochu přepadlá, nečekala jsem, že se to povede tak snadno a rychle vzhledem k mému věku (36). Ale při prvním těhu před 2 lety to bylo to samý. Dost se bojím toho, jak to s tím naším 16-měs. diblíkem budu zvládat.
12. kvě 2013 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@cajomilka Gratuluji! Neboj, ono to půjde :wink:
13. kvě 2013 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janul_iii teda ta je !!! Blahopřeju :slight_smile:
13. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janul_iii Úžasný! :o)
13. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásná dvoučárka :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sanuli a co ty u dr??
13. kvě 2013 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janul_iii woow ta je :slight_smile: gratuluju
13. kvě 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ovecky uplně tě chápu prožívám tosamé
13. kvě 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janul_iii Paní doktorka potvrdila těhotenství.. Fazolce je asi 4 - 5 týdnů (podle poslední menstruace). Příště ji uvidím až za měsíc.. neumím si představit jak to vydřím :o( :o))
A zakázala (nebo spíše nedoporučila) nám svatební cestu v teplých krajích (na počátku těhotenství je to asi opravdu risk), takže se budeme ruku v ruce procházet po českých horách :o)
13. kvě 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojky, tak mamatest dneska znovu vyšel, jen je to celé světlejší- i kontrolní proužek má asi poloviční intenzitu. Už jsem se objednala, paní doktorka říkala, že si myslí, že těhotná budu- jdu v pondělí :grinning:
13. kvě 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sanuli Obrovská gratulace!
13. kvě 2013 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzamik Děkuji a držím palce, aby bylo v pondělí vše ok!
13. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sanuli Díky, snad bude :slight_smile:
13. kvě 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky gratuluju všem
@zuzamik
@sanuli
@janul_iii

já dám vědět až toho 26 jelikož jsem 4 dny po ovu.... tak snad snažení dopadlo :( už se ale bojím že to zas nevyjde
13. kvě 2013 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@carolineg1 Ahojky!!!!:slight_smile: Neboj se, vyjde to nebo nevyjde, pořád jsem tady ještě já:grinning: Já mám mít ovulaci za asi týden a něco a nebo dva týdny, minule jsem měla rozházený cyklus, tak jsem zvědavá, jaký bude tento:slight_smile: Těším se!!! Dneska jsem už trochu trénovali, luxusní:-P
Holkám snažilkám, kterým se tady už povedlo, moc moc moc gratuluji, paráda, že to vyšlo tak brzo! <3
vlastně vy už snažilky nejste, jste nastávající maminky:slight_smile:
papa:slight_smile:
13. kvě 2013 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarriku no jo jsem ráda že tu nezbydu uplně sama:slight_smile: ja trenuju pořád :slight_smile: ale s tím cyklem to mám taky různé...
13. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@carolineg1 tak se budeme navzájem podporovat, ale jestli můžu doporučit, na modrýho koně choď co nejmíň, nebudeš na to tolik myslet, začneš si hledat jinou náplň času atd.. :wink:. Třeba já jsem dneska vyšívala :D
13. kvě 2013 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarriku já byla na poledance :D trošku náročnejší ale zvládám to a baví mě to, viz foto v profilu :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc ještě jednou gratuluju, potvrzení od Dr. i k pěknému testu. Mně je dneska tak zle, na omdlení, že si ten test i s rozjetou menstruací snad ráno udělám. Co to sakra je? Ach joo. Včera jsem si zacvičila, ale proč mě bolí břicho?
13. kvě 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@rradka Neboj, já tady taky zase straším :slight_smile:.
14. kvě 2013 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzamik
@sanuli
@janul_iii Moc gratuluji holky a přeji ať je vše ok!
14. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky jsem zpět v plné síle! Zítra to bude už 3 týdny po samovolném potratu a tělo začlo už minulý týden fungovat. Jsem moc ráda, že jsem nemusela do nemocnice a můžeme se začít hned snažit a vlastně už se zase snažíme :grinning: . Psychicky jsem víc v pohodě než před tím prvním snažením, asi tomu dopomáhá fakt, že vím, že jsem schopná otěhotnět :slight_smile:. Neměřím, netestuju, tak snad moje tělíčko začne hezky spolupracovat a bude tento popotratový cyklus i ovulace.
14. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@cital Moc držím pěsti, ať jsi ok a ať se brzy zadaří! Psychická pohoda je moc důležitá, myslím, že je to půlka úspěchu :wink: Tak se těším, že brzy oznámíš, že to klaplo :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cital tak snad tu nebudeme strašit dlouho :grinning: Líbí se mi tvůj veselej, optimistickej přístup! Tak to má být! Držím pěsti. Já v neděli čekám MS. Tak jsme sama zvědavá. Pak mám jít na preventivní prohlídku na gyndu, tak se případně zeptám, co a jak dál.
14. kvě 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rradka Nic jiného mě taky nezbývá, tak proč se zbytečně trápit. Už jsem se natrápila dost. Věřím v lepší zítřky :wink: . 4 měsíce je v klidu. Neboj určitě se to povede, dyť už máš jednu kočandu doma :slight_smile: . Zkoušelas ten kontryhel - čajík?
14. kvě 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janul_iii tak jakpotvrzeno?
14. kvě 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@carolineg1 k doktorovi jdu až 24.5. :frowning2: už aby to bylo..
14. kvě 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek