Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

ovecky
14. kvě 2013

Vždyť ty čárky skoro svítěj, jak jsou jasný 😉

janul_iii
14. kvě 2013

@ovecky To bylo na mě?? 😕 Já jen věřím, že mi dá pan doktor hezký obrázek..

carolineg1
15. kvě 2013

@janul_iii to ja se budu znovu testovat

kristl85
15. kvě 2013

Ahoj holky, doufám, že se ptám v dobré diskuzi🙂 snažíme se taky cca od února, ale zatím sem nedělala žádné ovu testy, jen občas těhotenské, ale zatím nic. Chtěla jsem se vás zeptat, když sem na sobě poznala ovulaci (bílkovitý hlen) a s manželem sme na to skočili🙂 to neznamená, že budu stopro těhotná že? Zaleží to taky na tom, jestli se to uhnízdí a tak že? A taky jsem se chtěla zeptat, zítra jdu na preventivní prohlídku na gyndu, pan doktor mi bude brát stěry z čípku, nemůže to tomu průběhu nějak ublížit? Děkuji moc za odpovědi🙂

zuzamik
15. kvě 2013

@kristl85 Já se přiznám, že jsem ovu zase až tak nesledovala- v období cca dvou týdnů jsme spolu s přítelem prostě jen byli častěji, než jindy (cca obden) a vypadá to, že nám to vyšlo 😉 Hlavně na to moc nemysli, užívejte si jeden druhého, čím víc v pohodě oba budete, tím spíš to podle mě klapne 🙂
Být tebou, tak se ještě před stěry doktora zeptám- on už ti řekne, jestli to riziko znamená

kristl85
15. kvě 2013

@zuzamik Ok, moc děkuji za odpověď. No my za sebou právě máme líbánky a je nám dobře, tak třeba se to na tom podepíše🙂 Nejde na to nemyslet, ale když už na to myslím, tak se snažím myslet pozitivně🙂 Ještě je to krátká doba, tak nezoufám🙂 Doktora s raději zeptám, i když se asi budu stydět, bojím se, aby si o mně nemysle, že jsem šáhlá🙂))

zuzamik
15. kvě 2013

@kristl85 To si určitě myslet nebude, já bych se toho nebála 😉
Všude se říká, že normální je otěhotnět do 1 roku 🙂

rradka
15. kvě 2013

@kristl85 Ahoj, já mám jít teďka v květnu taky na stěry. Ale objednám se po MS. Kdyby nám to náhodou vyšlo 🙂 Kdyby jsi byla těhotná, tak ti stěry brát nebude. Možná se na tebe dr podívá prvně ultrazvukem a jestli tam něco uvidí, tak ti stěry nevezme. A jak píšeš...i když jsi sexovala během ovu, nemusíš být hned těhu.

klaudina22
15. kvě 2013

achjo, tak druhý měsíc neúspěšný.. měsíc valím na kontryhelu a díky tomu mám asi kratší cyklus - 26 dní. což samozřejmě není na škodu. Tentokrát sem ale kontrolovala čípek (ne že bych podle něho něco poznala 🙂 ) a ani příznaky ovulace nebyly.. myslím, že tento měsíc ani nepřišla. Tentokrát sem se snažila být v klidu, ale dost mě rozčiluje když nemáme pravidelnej sex.. cca jednou za dva, tři dny. Chápete, nechci nic propásnout. Když dva plánuji miminko, mám pocit že ten sex stejně nemůže být úplně spontánní, uvolněnej.. oběma je přece jasný, co se právě děje a co je cílem. Jak to máte vy? Máte nějaké rady a typy, jak být v klidu a nepanikařit, že něco propásnu, když se tři dny v ložnici nic neděje? 😒 Snad tento měsíc budeme víc v klidu. Achjo a to na mimču pracujeme teprve druhej měsíc!! Co budeme dělat když to nepůjde roky, to teda fakt nevím. Asi se budeme každej den muset vožrat, ať jsme v klidu 🙂

carolineg1
15. kvě 2013

@klaudina22 máme stejný problem jdem popít? 😉

klaudina22
15. kvě 2013

@carolineg1 sem ráda, že je na tom někdo podobně 🙂 Jj, za týden začnu pravidelně nasávat 😀

dora13
15. kvě 2013

@klaudina22, @carolineg1 : taky tak, ted jedeme treti cyklus a obcas jsem z toho uplne na nervy a to jeste prosim ted ten druhy mesic jsem bylal v Anglii v obdobi ovulace, takze jsem to ani moc neocekavala. Tento mesic na to jdu vedecky ( 😀 ), ale rikala jsem si, ze jestli to nevyjde, tak opravdu musim nejak zvolnit a zamerit svoji mysl jinak, jako napriklad odstrihnout se od konika na nejakou dobu nebo tak neco...

kristl85
15. kvě 2013

@rradka děkuji moc za odpověd, blby je ze zítra to nemůže poznat, jde mi o to, aby tím vysetrenim treba nenaruší nejaky ten proces toho "tehotneni" ;))) ale asi se ho hned radši zeptám, snad si o me nebude myslet, ze sem blázen. Je mi to jasny, snažím se z toho nebýt nervózní tak si říkám, jak sem těhotná a je mi dobre, kdyz to tak nebude, tak půjdu na pivecko a bude taky dobre, hlavne zadnej stres;)

klaudina22
15. kvě 2013

@dora13 jj, já abstinuju celý měsíc.. jen nakouknu, co u koho nového, ale nezapojuju se do diskusí, apod.. a taky sem se vrhla na cvičení s jilian a zdravý životní styl, soustředím mysl na spalování tuků at toho pak s pupkem nenosím moc 🙂 Od příštího týdne taky plánuju jogu,abych trochu zklidnila mysl a zrelaxovala se. Myslím , že cvíčo je dobrý zaměstnání- a zkouškový taky. 😉

klaudina22
15. kvě 2013

@kristl85 určitě se zeptej, o nic nejde. Ale myslím, že by to uškodit nemělo. Nebo řekni prostě, že nevíš, li nejsi těhu, a uvidíš, co ti řekne, určitě bude opatrnej. 😉

sarriku
15. kvě 2013

@klaudina22 ahojky, jojo abstinenci od modrýho koně můžu směle doporučit 😉 zaměstnám se vždy něčím jiným, donutím prostě mozek myslet na něco jiného, protože si odpírám koně, postupně na něj a na to, že chceme miminkomzapomínám🙂
vyšívám a vyrábím brože, chodíme s manželem na procházku, nakupuji a užíváme si sex.
Minulý měsíc jsem měla pocit, že chci souložit jen kvůli vyrábění dětí, tak jsme se na to vykašlali a přesto jsem doufala, že můžu být těhotná (poslední styk tři dny před ovulací). Měla jsem z toho zkrátka špatný pocit, že se chci milovat jen kvůli dítěti.
Já zase padám z koníka a stavím se tak za týden. Přecejen kámošce se má narodit miminko 😉😉. Papa a ohlásím se zase až bude po ovulaci, to se pak děj vůle Boží.

sanuli
16. kvě 2013

@rradka Možná se pletu.. ale při poslední návštěvě mi gynekoložka stěry brala (věděla, že jsem těhotná).. abych byla upřímná, tak přesně nevím co tam "vyváděla", ale pak mi řekla, že si mám za týden zavolat kvůli výsledkům..

sanuli
16. kvě 2013

@sarriku Držím ti palce! Za týden tě tu zase rádi uvidíme .o)

novynka
16. kvě 2013

@klaudina22 měla jsem to stejně jak ty 🙂 od prvního snažení mě to pomalu přestávalo bavit, zkoušeli jsme to cca 2x do týdne, zaměřili jsme se teda hlavně na ovulaci, a stačilo nám to! no ale, světe div se, hned třetí měsíc jsem měla pozitivní test ;) taky si nedokážu představit, že bysme to tímto způsobem praktikovali půl roku nebo rok... hlavní je se na to nesoustředit a netlačit ;) přeju všem snažilkám hodně štěstí 🙂

carolineg1
16. kvě 2013

@klaudina22 a nebo raději zobat listovku a a zapíjet kontryhelem 🙂

carolineg1
16. kvě 2013

Tak taky odtud na týden mizím, méte mě tu 26 s výsledkama...

cital
16. kvě 2013

@klaudina22 Kontryhel jsi pila celý měsíc? On se má pít jen do ovulace. Já to první měsíc strašně hrotila, myslela jsem na mimčo i u sexu a to je špatně. Druhý měsíc jsem to řešila-neřešila a vyšlo to, a to jsem si myslela, že jsem neměla ani ovulku. Teďkom po potratu na to prdím úplně, je mě úplně jedno jestli těhotná budu, či nebudu. Ani nevím jestli budu mít ovulaci (ale snad jo, od pondělka mě sem tam bolí vaječník). Každopádně po 14 denní abstinenci od sexu si teďkom velmi užíváme jako za mlada 😀 a sexujeme každý den 🙂. Manžel chce najednou strašně moc dítě, něco se v něm zlomilo. Já si užívám života a klidně se i opiju (ale od ovulky už raději ne 😉 ). Určitě to výjde, hodně mých známých otěhotnělo ve 3 měsíci snažení.

rradka
16. kvě 2013

@cital ahoj, zapomněla jsem ti odpověděť, že kontryhelový čaj jsem teďka zkoušela první měsíc - ale dost nepravidelně. Když jsem si vzpomněla 🙂 A jen do ovulace. Tak uvidíme, jestli to bude mít nějaký výsledky.Pořád si říkám, že když se podařilo jednou, tak snad to vyjde i podruhé. Jen si dám taky zákaz chodit na koníka - ne sem za váma, ale na jiný diskuze. Člověk tady chce pokecat spíše o problémech (kdo by psal o tom, jak je svět růžovej 😀 ) a já toho mám pak plnou hlavu 😒

rradka
16. kvě 2013

@sanuli tak to koukám 😕 mě dr.říkala, že pokud otěhotním před květnem (kdy mám jít po roce na stěry), tak mi je pak vezme až na konci těhu kvůli streptokokovi. Tak asi každá dr. to má jinak.

sanuli
16. kvě 2013

@rradka Hm.. nevím.. já jsem byla na preventivní prohlídce v březnu a to my stěry dělala určitě. Tak si říkám, že by asi bylo zbytečné, kdyby to stejné vyšetření dělala znovu.. Jistě na to nezapomněla, ona si zapisuje naprosto vše.. takže třeba na preventivní prohlídce věděla, že už před rokem jsme se bavili o těhotenství.. No nevím.. V pondělí tam budu volat kvůli výsledkům, tak se zeptám, co že mi to vlastě dělali..

klaudina22
16. kvě 2013

@carolineg1 jj to přesně dělám 🙂 Ještě pořídím maliník, ať je parta dokonalá 😀

klaudina22
16. kvě 2013

@cital jj četla sem, že se má pít do ovulace, ale jednak mi chutná, za druhé je to čaj, takže myslím, že větší množství ničemu nemůže ublížit a za třetí nevím kdy je ovu přesně- resp. tento měsíc podle mě ani nebyla.. měla sem před tím nějakou podivnou MS, tak mi asi podělala celý cyklus. Teď už je ale vše jak má být, MS jako dycky, takže příští měsíc ovu určitě taky dorazí a já teda pak čaj vynechám 😉 A ten maliník se má pít jak, nevíš? Aspoň víš, že mimi být může, ale měla si teď hodně stresů no.. teď už to klapne a vydrží až do finiše !! 🙂

klaudina22
16. kvě 2013

@novynka super, že to vyšlo! snad to u nás bude podobné.. dali sme si limit nepanikaření do srpna- cca půl roku. 😉 Ale věřím, že nám to vyjde brzy! 🙂 No pokud bysme tento měsíc fakt byli zase z pravidelnýho sexu jenom ve stresu, tak na to kašlu, zkusím ovu test ať mám jistotu že sme nic nepropásli, a zbývající dny si budeme užívat jenom když bude nálada a chuť a ne z "povinnosti" akorát si tím sex kazíme. Přeju pohodové těhulkování 😉

Jinak holky opět se chystám abstinovat, tak občas nakouknu na vaše těhu čárky, možná někdy napíšu, ale jinak za měsíc se zase ozvu jak pokračujeme. 🙂 Tfuj tfuj !!!

dora13
16. kvě 2013

@klaudina22: a po tom pul roce, kdyby to neslo, tak bys podnikla nejake kroky?

cital
17. kvě 2013

@klaudina22 Mě taky kontryhel strašně chutná, klidně bych ho pila pořád 🙂, ale raději ho piju do 14DC jenom, páč může mít negativní vliv na miminko. Maliník neřeším, vím jen, že existuje. U mě tento cyklus asi ovulace fakt nebude, ach jo ☹. příště to třeba výjde tobě i mě 😒.