"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
29. lis 2011

@lucille85 ať to dobře dopadne, hlavně že to není to, čeho ses obávala! Si představ začíná to dvěma srdíčkama a potom ten pupík týýýýýjooooo 😉 dvojčata jsou fajn 😉

lucille85
29. lis 2011

@dashyyy jo jsem ráda že to není mimoděložní a jsem ráda i za ty dvě bublinky...snad se udržej...rodina nás snad podpoří tak to nějak zvládnem...s manželem jsme konstatovali že holt se ta naše velká láska nevešla do jednoho stvořeníčka, tak budou dvě.... 😀 včera jsme měli dva a čtvrt roku od svatby(celkem jsme spolu už přes osm let) tak máme hezké dárečky 🙂

dashyyy
29. lis 2011

@lucille85 tak to je krásné konstatování 😉 😀 je to sice dvojitá starosti ale zase dvojitá radost ještě aby to byl páreček a máte hotovo 😀

lucille85
29. lis 2011

@dashyyy tak troufalá, že bych si objednala páreček, to nejsem, ale bylo by to hezký...ale hlavně ať jsou zdraví!a aby se nenarodili o moc dřív...

dashyyy
29. lis 2011

@lucille85 z dvouvaječných je prý větší šance na páreček, co jsem teda slyšela 🙂 ale jak píšeš, hlavně ať jste všichni zdravý 😉

golymetr
29. lis 2011

@lucille85 gratuluju mooooc tak hned dvojčátka to jsem zvědavá tedy až já pujdu jestli tam mam jen jedno já už dvojčata čekala ale byli jednovaječný,držim palečky at máš vše vpořádku já jsem objednaná až 21.12 na první kontrolu jinak jsme skoro nastejně já jsem ted 5+3tt

gamma
29. lis 2011

holky, sorry že vám sem lezu, ale všimla jsem si, že se tu gratuluje kdvojčátkům, tak jsem jen nahlídla,, která je ta šťastná 🙂 takže @lucille85 moc gratuluju a přeju ti, ať se udrží obě, sama mám dvojčátka a je to super!!! bylo by fajn, kdyby ti tvoje doktorka předepsala utrogestan na udržení a když budeš špinit, vem si ascorutin, já taky do 8tt krvácela, poležela jsem si i týden v nemocnici, měla jsem hematom a vypadalo to, že jeden prcek to vzdá, ale naštěstí to zvládli oba a rodila jsem 38tt 🙂 tak moc držim palce!!
a vám všem snažilkám držim palce ať brzy máte dvě čárky na testu a těhulkám přeju bezproblémové těhotenství, rychlej porod a na jeho konci zdravá miminka! mějte se

petinkas
autor
29. lis 2011

Ahoj holky, manža mi odešel na noční a já doma sama.. děsně se nudím. Co děláte? 🙂

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@petinkas Ahojky 🙂 já jsem dnes ozdobila všechny perníčky a ještě pouklidila, tak odpočívám u "Ordinace" 😀
Copak ty ?
Jo a ještě ke všemu si jak největší blázen u každýho píchnutí v podbřišku říkám, že to je určitě "ono" ..
i když vím, že 6 DPO prakticky nic cítit nemůžu 😀

sedivka
29. lis 2011

@petinkas telka, vino s manzelem a big bang theory 🙂) test uz mam koupeny a pripraveny na ctvrtek.... 🙂

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@sedivka Máš připravený ? 😀 Já ještě ne, ale brzy taky koupím 😀

petinkas
autor
29. lis 2011

@pajiskazemlyna
@sedivka no já dostala chuť na palačinky (před chvílí jsem dodělala), chtěla jsem kouknout na tv, ale nic zajímavého, tak brouzdám po netu..

6DPO - se Ti může prďolka uhnizďovat 😉

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@petinkas Jojo, vím, mám nastudované ..Ale nic tomu zatím nenasvědčuje, špinění, ani pokles v BT .. ale tak třeba, uvidíme 😎

barbulinka1
29. lis 2011

@pajiskazemlyna já pokles BT vubec neměla 🙂 ale špinění teda jo, malinko 🙂 tak třeba 🙂 🙂 držim pěstičky 🙂

petinkas
autor
29. lis 2011

@pajiskazemlyna hele já nešpinila vůbec - teplota stále kolem 37 a asi 12DPO na testu dušík a je stále silnější (víc už být asi nemůže 🙂 ).. pro potvrzení jdu k dr. až 6., ale dělala jsem si i ten digitální test a v té době mi to ukázalo + a 1-2 týdny.. i u té teploty jsem načetla, že poklesnout může, ale nemusí.. takže opravdu uvidíme - třeba se taky zadařilo 🙂

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@barbulinka1 @petinkas Tak moc děkuji holky, už jen tak 4 - 6 dní vydržet a pak testnu .. Kéž bych už na to byla "jako vy" 😀

petinkas
autor
29. lis 2011

@pajiskazemlyna tfuj, tfuj.. budeme držet pěstičky 🙂

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@petinkas
Ještě že ten koník existuje .. jste ZLATÝ holky, moc Vám děkuju ..

P.S. jakpak se cítíš ? nějaké změny ?? 😵

kristinandbaby
29. lis 2011

Ahoj holky, já se jenom hlásím, celá " nadšená" že jsem 32 DC a MS nikde, test v 29 DC a negativ, pořád bolí vaječníky..bože co to je za cykly 😒 a přitom minulý cyklus krásný jen 29 dní...chjoooooo....od prvního dne chci pít maliník na ovu hlen..jinak nevím co s tím cyklem už 😒

kristinandbaby
29. lis 2011

@pajiskazemlyna Myslím na tebe !!!!

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@kristinandbaby Ahoj Kristii 🙂 Ještě se zbytčně neděs, já měla poslední cyklus těch 43 dní a bylo to šílený 😒
A hlavně máš pořád ještě naději na //, pokud byla ovulace později !!! 😵

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@kristinandbaby Moc moc děkuji !! Uvidíme, přijde mi, že jediné co, je takové zvláštní bublání a škrundání v břiše - střeva nějak pracujou, jinak zatím nic, ale ještě je čas, tak uvidíme 😵

petinkas
autor
29. lis 2011

@pajiskazemlyna Taky jsem za něj ráda 🙂. Hele u mě se skoro nic nezměnilo - akorát cítím podbřišek, bolí mě prsa a mám studené nohy 🙂). Na zvracení mi ještě není (ale píší, že to může přijít až dýl). Jsem dnes 5tt+6. Je fakt, že jsem ale dnes dělala kuře a to mi teda neskutečně smrdělo - myslela jsem, že je zkažené, ale manža si šmakoval 🙂. Tak uvidíme, jak to půjde dál. Někdy si říkám, že bych už chtěla alespoň ty pocity na zvracení - abych věděla, že je vše ok. Ale někdo prý nezvrací celé těhotenství..

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@petinkas Buď ráda, že nezvracíš, musí to být šílené, teď jsem četla, že jedna maminka zvracela až do 20tt a místo přibírání ubývala, což je v těhu spíše na škodu 😒 Je dobře, že se cítíš tak, jak se cítíš .. Já jsem snad nikdy nezažila, že by mě bolely prsa 😀

barbulinka1
29. lis 2011

@pajiskazemlyna držim pěstičky a třeba na tom budeš za chvíli jako my 🙂 moc Ti to přeju 🙂

barbulinka1
29. lis 2011

@petinkas Taky mám studený nožky, spim v teplých ponožkách a pořád jsou studeny 😀 jinak bud v klidu, mě taky není na zvracení nic, taky jen občas cítím podbříšek, píchnutí, táhnutí, trochu k večeru i tlak a prsa mě taky bolej, jinak taky nic, tak to jsme na tom skoro podobně 🙂

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@barbulinka1 Děkuji, také bych si to moc přála .. Ještě, že je tu tolik podpory, chudák, ten můj chlap, kdybych ho otravovala s takovými věcmi, které tu řeším s vámi, tak by se mi musel zbláznit 😀

kristinandbaby
29. lis 2011

@pajiskazemlyna Nene, podle mě bych těhotenství poznala, navíc 29 DC by přece byl aspoň duch....jsem s tím smířená, o to nejde, ale ať kriste pane aspoň přijde MS a uteče to 😀

petinkas
autor
29. lis 2011

@pajiskazemlyna jj, to měla moje kámoška taky, za celé těhotenství přibrala jenom 5 kg, ale holčičku mají úžasnou 🙂

barbulinka1
29. lis 2011

@pajiskazemlyna Vid taky si řikám, a jsem ráda, že koník existuje 😀 a že jste tu vy 🙂