"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon myslíš,že caro ty zvýší tlak a přísun energie?Já mám totiž hodně nízký tlak a jsem furt unavená,když si nedám kafe,tak jsem jak tyčí praštěná... ☹

luckawest
5. pro 2011

@krista1 manzel pije caro furt, jelikoz normal.kafe nepijeme.. Tak to asi povzbuzuje..🙂)

dashyyy
5. pro 2011

@krista1 no to si jen myslíš mám skoro bubínek.. příští týden mi snad dorazí foťák tak vám ho hned vyfotím.. musím nosit volnější tríča jak jsem drobná tak je to vidět hned 😉 prášky jsem přestala brát v prosinci 2009 ale o tom to taky není spíš záleží jak si s tím tělo poradí... moje toho mělo na sobě hodně .. stres nemoci tak to trvalo skoro rok než jsem se dala psychicky dohromady.. v práci to vědí jen lidi v týmu - můžu díky tomu zůstávat a pracovat z domu (obrovská výhoda) a dneska jsem to řekla šéfovi, je to hrozně fajn chlap tak jsem chtěla aby to věděl ode mě dřív než se to rozkřikne.. je nás v baráku skoro 1000 tak se to tady rychle roznese 😒 já brala akorát listovku a s těma směnama to chápu tak zkus OVU testíky 😉

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Caro je bez kofeinu, je to vlastne melta, mam pocit - ve skolce jsme to pili jako bilou kavu. Ja to teda piju s mleckem a je to vyborne, kalorii to ma asi 18 na hrnecek, kdyz si das mlecko, bude jeste vice. Ale stejny efekt jako kava to mit nebude, no. Holt ten kofein tam neni.

aluskaasimon
5. pro 2011

@dashyyy Taky na sebe koukas kazdy vecer v zrcadle? 😀

dashyyy
5. pro 2011

tak jsem se dočetla, že oříšky ano akorát ne buráky, že prý mají plísně, které vedou ke skrytým alergiím to se mi ulevilo 😀

dashyyy
5. pro 2011

@aluskaasimon já se bojím podívat 😀 😀 slyším to pořád od přítele 😀

aluskaasimon
5. pro 2011

@dashyyy A me taky 😀 Jsem orechozrout!

krista1
5. pro 2011

@dashyyy někdo tu psal,že se těm ovu testům nedá věřit ☹ Ani nevím jak se to používá,je tam návod...já mám fakt blbé otázky,asi určitě tam je návod...někdy jsem fakt blondýna 😀 Taky jsem byla ve stresu,hlavně,když jsem přestala kouřit,teď navíc beru hormony tak jsem taková nervóznější,na urovnání MS...ale prý to pomáhá i při anovulaci,no a navíc jsem si vzpomněla,že to s testy moc nekamarádí,že prý to mění výsledky...tak nevím...počkám,až půjdu na krev kvůli hormon.hladině a pak uvidím,jestli mi ty prášky nechá,nebo co...musím počkat do MS tu mám mít až 14.12...tak uvidím,ale myslím,že Ovu poznám,vždy mě bolí břicho,ale jako dost,někdy si ani sednout nemůžu...myslíš,že je tonormální?
Tak to je dobře,že si to řekla šéfovi,dřív než se to rozkřikne,to máš výhodu,že můžeš pracovat,to já bych musela hned na nemocenskou,protože dělám ve fabrice u pásu...takže nic moc dobrého a navíc,když už na to tak dlouho čekám,tak bych o mimi pak nechtěla přijít..takže se budu hlídat.Jinak já co jsem přestala kouřit,tak jsem si to nahradila kávou,piju tak dvě až tři denně

aluskaasimon
5. pro 2011

@dashyyy To je hezkeeee. Me fascinuje jak holkam vetsinou vyskoci jenom takova bulka v podbrisku. Me teda naskocil cely pupek😀

terulilinka
5. pro 2011

@luckawest děkuju, já tobě téééž!🙂
@zzaneta já myslím, že za víc než za pohled 🙂))
@krista1 já vím, že nepotřebuju 🙂 ale manžal mi moc nevěřil, tak jsem se musela ptát na gyndě 🙂
už se snažíte rok? ty brdo, já jsem to tu celé nečetla, ale už jste byli u doktora? jinak držím palečky ať se co nejdřív zadaří :-/

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Jo jo, ja mela pri ovu snad stejne bolesti jako pred menzes. Ja ji stopro poznala podle hlenu, zadne testy jsem taky nedelala.

krista1
5. pro 2011

@dashyyy no ono celkově ty plísně nejsou zdravé pro plod,jak už si napsala tak ani hermelín a tak...ale ten jím,zatím těhotná nejsem,tak co...a alkohol si taky dám...ale mám dost známých co pomocí alkoholu zapadli,a to pili každý víkend...takže myslím,že když nejsem těhotná,tak to nemá smysl hrotit,já jsem totiž když jsem vysadila prášky přestala pít,kouřit a jedla jsem zdravě a k čemu mi to bylo?...to je jasné 🙂 akorát jsem se víc hlídala a to ve všem a sledovala a zbytečný stres,myslím si,že nic se nemá přehánět...

dashyyy
5. pro 2011

@krista1 s těma testama nevím nevím já je sama nepotřebovala stačilo měření tý teploty.. jsem ale zastánce průběžného snaženíčka.. já mám sex moc ráda 😀 to s tou ovulkou normální to asi je, spousta holek ji na sobě pozná a projevy jsou hrozně individuální.. já ji třeba na sobě vůbec nepoznala - žádné výtoky bolesti podbříšku prostě nic... poraď se s dr ale ty testy asi nebudou špatný když nemůžeš měřit... jsem ráda že jsem mu to řekla sám teďka čeká doma druhý miminko tak to všechno chápe ... mám smlouvu na neurčito a v práci nic netahám tady je to spíš o psychickým tlaku a tedy i stresu.. každopádně chci pracovat dokud to půjde a potom si vezmu i brigádu domů každá kačka do rozpočtu dobrá.. mám ráda pojistky 😀

krista1
5. pro 2011

@terulilinka jo byli jsme u doktora i na spm,ten je špatný manžel má asi 20%pohyblivých spermií a má jich jen 12milionů...takže slabší,teď čekáme na krev,tak jsem zvědavá...

dashyyy
5. pro 2011

@krista1 tak to já se teda nekrotila nijak extra občas jsme se opili s kamarády a kouřila jsem teda o fous míň ale pořád to bylo dost 😀

krista1
5. pro 2011

@dashyyy to musí být nádhera,jak vám rostou bříška a víte že s nimi roste i něco mooooc krásného...vaše miminka...vždyť je to krásný pocit(teda myslím)
@dashyyy no taky říkám,že se nemá nic přehánět...s tím omezováním 😉 Jen to kouření mi stejně nedělalo dobře na moje špatné průdušky a teď je mi líp,akorát dneska se mi nějak špatně dýchá,asi něco ve vzduchu

twistinka123
5. pro 2011

vy jste se rozjeli sakryš🙂
@krista1 plodná nejsem, kdy mám ovulku vím přesně!!! poznám jí na sobě i dle testů 😀

luckawest
5. pro 2011

@krista1 je to tim pocasim, mam astma a dnes jsem byla v práci strasne unavena..

krista1
5. pro 2011

@dashyyy tak s těma testama jsem psala,že nemůžu kvůli těm hormonům,mění to to teplotu těla,mi je po nich tak nějak horko...takže asi mám zvýšenou teplotu pořád 😀 Taky bych radši pracovala tak do osmého měsíce,ale určitě to nepůjde...navíc tam je taky stres,ženský kolektiv...furt se hádají a něco se jim nelíbí a navíc tlak ze shora,makat co to jde,jsou tam normy,takže musíme plnit.Ze sexem se musím krotit,manžel je vyčerpaný z práce a navíc ty spermie,tak se musím krotit,jinak já můžu furt...teda někdy jsem dost vyčerpaná,ale většinou můžu 😎

krista1
5. pro 2011

@luckawest asi máš pravdu,no vidíš já astma nemám,ale taky to cítím,asi nebudu mít v pořádku průdušky,no jsem ráda,že nekouřím...aspoň k něčemu dobré,už jsi doma?

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 tak držím palce!!🙂 jinak k těm ovu testům, podle mě se jim dá věřit.. když je na nich ta druhá čárka slabá, tak je negativní, musí být obě víceméně stejně výrazné a je pozitivní. já minulý měsíc zkoušela poprvý a zezačátku jsem byla dost nesvá, ale pak se mi ukázaly dvě a cítila jsem to i na sobě - přesně jak popisuješ ty🙂

krista1
5. pro 2011

@twistinka123 jo ty se ještě nesnažíš,ale počkej,až se budeš....jo jo...tak když máš ovulku tak plodná jsi na 99%,jen by mohlo být něco s vajíčky nebo dělohou,ale k doktorovi chodíš a jsi v poho ne?!

luckawest
5. pro 2011

@krista1 jj a nechce se mi nic delat, jsem strasne lina...

krista1
5. pro 2011

@terulilinka nemáš zkušenosti od někoho jiného,jak to je když beru ty hormony a mám ovulaci,myslíš že je možnost otěhotnění?
Nebo vy holky nevíte?

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 já myslím, že jo.. ale zkus se zeptat spíš doktora 🙂

krista1
5. pro 2011

@luckawest my vykládej,jsem dneska jen upekla koláč a uvařila oběd,vyprala dvě pračky a měla bych se učit,ale furt to odkládám,vůbec se mi nechce....jsem nějaká unavená 😀 Nejvíc mě štve,že na sobě určitě těhu nepoznám,protože jsem furt unavená a bolesti v podbřišku mívám sem tam a špatně od žaludku mi bývá po ránu normálně,když brzo snídám...nebo něco těžšího,žravky mám skoro pořád a cpu deset dní před MS páté přes deváté...takže já jsem pernamentně těhotná pořád 😀

krista1
5. pro 2011

@terulilinka No někde jsem četla,že se to předepisuje až po ovu,že prý je pak možnost neotěhotnění...a já to beru od 19DC...takže myslím,že mi to tak doktor napsal schválně...po ovu...ale stejně nikdy se nedostaví ve stejnou dobu,teď ji mám až od 18DC...co jsem tak vypozorovala...no je to mazec,to mám dostat MS přesně 28DC,tak jsem zvědavá...všude píšou něco jiného...

luckawest
5. pro 2011

@krista1 to mi povidej, az na bolest prsou mam snad vsechny priznaky..🙂) ja to na sobe taky nikdy nepoznam, az budu nekdy tehu.... ted nejsem, zkousela jsem druhy test a bilo.. ale jsem v poho, ani me to ted nemrzi, mam hodne prace, a jeste musim k zubari se spatnym zubem, to pak budu ve stresu... tak asi pockam az na vanoce
🙂)ale myslim, ze to nevydrzim..🙂))

luckawest
5. pro 2011

@krista1 a navic je mi zle od zaludku vecer, asi z prezrani...🙂)