"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@kristinandbaby
Ahojky ženo ! No to je dost, myslela jsem, že jsi tu na nás zapomněla ! 😀
Držím pěsti, tento cyklus vám to s přítel na 100% vyjde, věřím, že se ukáží // až budeš testovat, prostě musí !! 😀
Jinak já ZŘEJMĚ měla ovu včera, pekelně mě bolí břicho, zase :D Akorát je mi divné, že tak brzy, zkracuje se mi cyklus, ono lepší :D
Přítel teď není doma, dorazí až ve středu a poslední snženíčko bylo v sobotu, tak uvidíme ..
Podle pověr, kdyby to vyšlo, by to byla holčička 😀 😀
Ale to už přemýšlím dopředu :D Myslím na tebe ženo, pěkně sexíkujte a ozývej se častěji, pěkně tu na nás kašleš 😀 😀 !!

barbulinka1
19. pro 2011

@pajav budeš mít krásnýho většího ufonka 🙂 🙂 jsem ráda, všechny testy z krve co mi dělal jsou negativní ještě teda není test na toxoplazmozu, ale snad to bude v pořádku 🙂 a tedka 30.12 jdu na krev na ten screening tak snad to bude taky ok 🙂 to se těšíš co ? 🙂 a jak ti je ? 🙂 už se těšim na tvýho ufonka ve čtvrtek 🙂

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@barbulinka1
Ahojky kočko, to je nádhera !!!! .. Moc, moc, moc Vám gratuluji ! Fotečka je úžasná, prďolka roste jedna radost! 😵
Jen tak dál, dávej na sebe pozor ! 😵

barbulinka1
19. pro 2011

@petinkas No sama jsem se divila,minule jsem byla taková nesvá, když měla ta bublinka jen 3,36 mm, přišlo mi to málo, ale ufonek to dohnal 🙂 je to krásnej pocit vidět jak roste a vyvíjí se na utz 🙂 🙂

kristinandbaby
19. pro 2011

@pajiskazemlyna ÁÁÁÁle nezapomněla, ale hrozně práce a věcí okolo 🙂 Jinak tento týden mě tady budeš mít pěkně plný zuby, když jsem doma 😀 Já nevím jak s tou mojí ovulkou,no ale pojišťujeme to...a kor když mě pobolívá břicho 😀
Že se ti zkracuje cyklus je právě super, tak uvidíš kolik budeš mít teď..já jsem teda taky zvědavá kolik budu mít já 😀 Jinak se moc těším na Vánoce..ještě sněžit by mohlo, tady u nás v Pardubicích je pořád teplo 😖

barbulinka1
19. pro 2011

@pajiskazemlyna Moc děkuju 🙂 uplně jsem se lekla, jak vyrostl za těch 14 dní 🙂 ale je to užasný ho vidět 🙂 🙂

kixi
19. pro 2011

@zzaneta to me mrzi :( drzime moc pesticky do dalsiho snazeni a aby ms co nejdrive dorazila!

petinkas
autor
19. pro 2011

@barbulinka1 to věřím, já jdu zítra na 2. kontrolu - jsem taky moc zvědavá, jestli to dohnal a jak bude velký.. hlavně, aby byl v pořádku..

petit.a.nge
19. pro 2011

@barbulinka1 : teda to je nádherná bublinka 🙂 ......tak buď na sebe hlavně opatrná,ať roste takhle krásně dál. 😉

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@kristinandbaby
Tak to je dobře, jen si pěkně užívej volníčko, dokud můžeš, pokud možno si ho užívejte s mužem spolu, až budete tři, bude to složitejší ! 😀
😀
Už jste připravení na Vánoce a štědrý den? My jdeme zdobit stromeček teďka, tak se těším, já ty Vánoce prostě zbožňuju ! 😀
P.S. Na kdy přibližně ti vychází testování, kočko ? 😀

barbulinka1
19. pro 2011

@petinkas Neboj bude v pořádku, já jsem se taky bála, hlavně aby byl dost veliký, minule se ani na utz neukázalo jaký to je týden, jak byla bublinka malá, neboj všechno bude v pořádku, těšim se na tvoji fotečku zítra a držim pěstičky 🙂

barbulinka1
19. pro 2011

@petit.a.nge děkuju 🙂 jsem opatrná a štastná a doufám, že bude všechno v pořádku 🙂

petinkas
autor
19. pro 2011

@barbulinka1 Děkuju, my měli na minulé kontrole 5,9 cm - podle toho 6+3, teď jdu přesně po 14dnech, tak doufám, že pěkně poroste a podle UTZ budu alespoň 8+3.. Dneska jsem musela zvednout trochu těžší dřevěnou bednu, tak si teď celou dobu nadávám a hledám na netu. Ale snad to bude v pořádku. Zítra se ozvu 🙂..

barbulinka1
19. pro 2011

@petinkas spís 5,9 mm ne ? no vidis to my měli jenom 3,36 mm před 14 dny, budeš mít krásnýho ufounečka 🙂držim pěstičky a těšim se na fotečku zítra 🙂já jse taky tahala nákupy, protože jsem manžela neměla doma a bylo to v pohodě všechno, tak neboj 🙂

petinkas
autor
19. pro 2011

@barbulinka1 😀 ježiši mm - to by byl gigant 😀.. tak děkuju - budu spát klidněji, zítra ještě přežít v práci a v 15 h ho/ji uvidím a uslyším 🙂..

terulilinka
19. pro 2011

@twistinka123 jééé, tak to jsem měla taky 😀

kristinandbaby
19. pro 2011

@pajiskazemlyna Užívám, sice být na nemocenské se vůbec nevyplatí, ale prostě musím si odpočnout 😉 Jinak stromeček, výzdobu, osvětlení máme...napečeno skoro už mám a ve středu budeme dělat žrádelní nákup na štědrý den, jak u vás ?? Jinak MS by měla dorazit až v lednu a to na 3.1.2012..pokud počítám že by měla mít 34 dní 🙂 tak uvidíme a co ty ? Já jsem zvědavá kdy vůbec dorazí a jestli dorazí 😀

zzaneta
19. pro 2011

@kixi @twistinka123 děkuji holky, jste zlaté 🙂 smutná jsem chvíli byla, ale hned to přešlo. Přece jen je to první snažení. Hlavně aby se mi ten cyklus nějak ustálil. Fakt mám pocit že ovulka byla o víkendu, vše tomu napovídá ale příjde mi to pozdě. I když někdo už tu psal že se to povedlo při ovulce 34DC. Tak uvidíme, teď si můžu s klidem dát víno 🙂

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@kristinandbaby
Však odpočívej, užívej Vánoce a vánoční atmosféru, však je máme jen jednou za rok 😀
Jinak my stromeček ještě nemáme, ale brzy budeme mít, napečeno mám, dárečk mám všechny a douklízím zítra nebo pozítří, jinak je vše snad hotové ! 😀
P.S. Doufejme, že ms nedorazí a na testíku budou // ! 😀
já ještě nevím, uvidím, až mi FF(fertility friend) vyznačí ovulaci, pak ti to řeknu přesněji, ale nejpozdější datum, kdy bych mohla začít testovat je 11.1. 😀 Takže vlastně od zčátku nového roku na sebe musíme myslet 😀 !!

kristinandbaby
19. pro 2011

@pajiskazemlyna
Přesně 😀 Každopádně nás to čeká až v lednu, tak uvidíme no 😉 třeba si ho vymodlím na Půlnoční mši na Štědrý večer..néé že bych byla nějaká pobožná, ale ta atmosféra je super! Já zrovna teď dárky balila....Těším se, už jen 5 dní 😀 Ty brďo já už chci bejt těhotnáá..už je to doba...

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@kristinandbaby
Taky si to říkám, že i když proti jiným snažilkám jsou 4 měsíce prdlajs, pro mě už je to docela dost na to, abych přemýšlela o tom, zda je u nás vše v pořádku ..
Doufám, že nemáme ani jeden z nás nějaké problémy, které by otěhotnění bránily .. ☹
Vánoce by nám mohly pomoct .. zařekla jsem se, že pokud to nevyjde tento cyklus, přestanu s měřením a sledováním se a nechám to náhodě, až to přijde, tak to přijde ..(samozřejmě budu ráda, když to bude co nejdříve) 😀
Já musím ještě pár dárečků dobalit a možná i něco malého dokoupím, ráda dělám radost 😀 🙂
Můžu se zeptat, co jsi koupila mamince a tomu svému mužíčkovi ? 😀

kristinandbaby
19. pro 2011

@pajiskazemlyna
Jojo, taky si říkám a já naopak koupím ovu testy 😀 si to vyměníme 😀 Já taky musím ještě koupit mužovi něco...zatím jsem mu koupila písek, parfém, klasika trenky ponožky 😀 a čepici....ještě dokoupím něco na fotbal, je profesionální fotbalista 😉 a mamce papiňák a koťátko, víš oni ji přejeli kocourka ☹ co kupuješ ty ??
Já se nejvíc těším na žrádlo 😀 😀

pajav
19. pro 2011

@barbulinka1 já jdu na screening 29.12. :o))))))) No mě je dobře, už mi neývá tak špatně,některé chutě se mi zase vrátily, ale pořád nejím všechno. Ani jednou jsem zatím nezvracela, bradavky bolí jen na dotek a bříško nezlobí 🙂 Jen rosteme a přibíráme na váze 😖 Už se nemůžu dočkaaaaat!! Je to celá věčnost 😀 Já chci ufonka!! 😵 A jak se cítíš ty? Mamčo?

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@kristinandbaby
Bramborový salát a řízky, jupíííí ! 😀
Taky jsem příteli koupila čepici, takovou která se mu hodí k bundě, protože si koupil novou modrou bundu a nosí k ní starou zelenou čepici - děs 😀
Ještě jsem mu koupila tričko a z fotolabu objednala perfektní hrneček s takovým vánočním motivem a naší fotkou, dneska jsem ho vyzvedla a vypadá to vážně skvěle ! 😵
A mamině jsem koupila poukaz na masáž, knížku a poukaz do kina, s tátou totiž sami nikam nechodí 😖
To s kocourkem je mi moc líto, koťátko je vynikající nápad!! Určitě bude mít radost ...
Joo a ještě plánuji tomu svému koupit nějaké lístky do divadla nebo tak něco 😀

barbulinka1
19. pro 2011

@pajav Já jdu nejdřiv na tu krev ten UTZ se pak dělá později, takže někdy v lednu myslim že řikal 9.1. 🙂 já jsem taky nezvracela ale někdy je mi blbě od žaludku, někdy je mi blbě z hladu, a chutě,no taky nemuzu všechno co jsem předtim milovala, např. ovocný jogurty, ted jedou čokoladovy jako je např. monte atd 😀 mě bolej prsa celý na dotek i bradavky, ale jeden den mín druhej víc, je to divny 😀 bříško už mám taky pěkný, zítra ho vyfotím, ale kg naštěstí zatím nerostou, ale to přijde 😀 Nebooj, už jen par dni a budeš mít ten nejkrásnější dáreček, fotečku ufonka 🙂 🙂

kristinandbaby
19. pro 2011

@pajiskazemlyna No my to letos nepřeháníme moc, protože peněz zrovna není nazbyt co si budeme povídat 😒 😒 od března bych měla měnit místo, tak jsem zvědavá zda to tak bude nebo ne 😉 těším se hrooozně na salátek a řízek..Teď jsem dodělala vaječný koňak, mňamka!!
@terulilinka Jak jsi na tom ty Teri ?? 😉

terulilinka
19. pro 2011

@kristinandbaby 28.by měla (neměla🙂) přijít mrška, tak vyčkávám 🙂

kristinandbaby
19. pro 2011

Takže příští týden..tak jsem teda zvědavá 😉 Už by to taky mohlo klapnout viď..já jsem hrozná nedočkavka 😀
@terulilinka

terulilinka
19. pro 2011

@kristinandbaby já taky, ale snažím se na to fakt nemyslet 🙂 i když dneska jsem viděla krásnýho kloučka v metru, tak jsem si říkala "už aby to bylo" 😀

kristinandbaby
19. pro 2011

@terulilinka Taky se snažím...ani jsem teda za posledních pár dní neměla myšlenky ani čas. Ale teď mám volno a zas jsem tam kde jsem byla 😀 hlavně nemyslím na to když nic necítím,ale jakmile ucítím břicho, už mi to šrotuje.."co to asi je"?? " ovulace" ? 😀