• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@gabuli202 už přišly?:slight_smile: pozitivní asi neni, ale co nejdřív bude!:slight_smile: ta testovací musí být silnější než kontrolní :slight_smile: já to tak měla, ale je fakt, že ten 1měsíc co jsem testovala jsem to hooodně zkoumala a každý den jsem myslela, že je a ono nic :grinning:
25. pro 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áááá, holky jsem nervoozní.. Kolik DPO bych asi měla testovat? Říkám si, že počkám do toho 28. ale od včera (co mě nahlodala kámoška) jsem pěkně nevrozní a nevím kdy udělat test...
25. pro 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Jojo, už přišly, ještě jednou moc děkuji!!! :slight_smile:
Bála jsem se, že ovu mít snad ani nebudu, ale myslím, že asi bude, nejspíš to vidím na zítřek. A to jsem dnes 21DC! :slight_smile:
25. pro 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ahoj, rika se ze nejdriv 10DPO, idealni spis 11-12. Aby to bylo jistejsi...
25. pro 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka test klidne udelej...ja taky testla...to jen kdyby nahodou...ale dalsi udelam az 28 DC...nez na to neustale myslet pro me je lepsi ho udelat, videt ze je negat a nechat to byt...samozrejme preju aby byly // ..kdyz nebudou svet se nezbori a testnes za par dni...drzim pesti :slight_smile:
25. pro 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Zkus, za to nic nedáš :wink: držím palečky !!
25. pro 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Zkus to, jestli to špinění byl uhnízdovací,tak hcg už roste :slight_smile: držim pěstičky :slight_smile:
25. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna Vánoční :o)
25. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@gabuli202 nemáš zač:slight_smile: no vidíš, každej jí má fakt jinak :slight_smile:

@sedivka
@kixi
@kristinandbaby
@barbulinka1 no holky, já jsem právě ovulku měla 15DC a dnes jsem 25DC, tak nevím.. jsem fakt nervozní a hrozně se bojím :grinning: já byhc to i zkusila ale bojím se co na mě vybafne :grinning:
25. pro 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
@terulilinka tak zitra to zkus. Ale jestli chces vetsi jistotu, zkus to pozitri :slight_smile:
25. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav teda, ty uz mas brisko :slight_smile: co oznamovani v rodine?
25. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no tak ono to už všichni věděli, jen babičky,které to ještě neví,se to dozví zítra a pozítří :slight_smile: My to s manželem nevydrželi a chlubili se skoro hned ze začátku, né všem,jen rodině, potom kamarádům. Už vidím babičky, začnou brečet,jako když jsme jim oznáili,že se budeme brát :o)
25. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Já bych do toho ráno šla...protože to špinění u tebe vypadalo nadějně :grinning:
25. pro 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no, asi joo.. dneska mi kámoška řekla, že mam nějaký větší prsa :grinning: já jsem u našich a mam tu jen jeden test (pro jistotu) ale ve středu ráno už jedu do Prahy, tak jestli zkusit nebo ne :slight_smile:
25. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby noooo, asi jo :slight_smile: já si spíš říkám jestli není brzo... :frowning2:
25. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkusíš a uvidíš...ale jestli špinění bylo zahnizďování, dušík už tam bude :wink: jéé to jsem zvědaváá
@terulilinka
25. pro 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Zkus to ráno, jestli to bylo opravdu to pravé špinění,tak bublinka už je zavrtaná a nějaké hcg bude, tak zkus ráno první ranní moč :slight_smile:
25. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Moc kráásné bříško :slight_smile: budem na tom asi podobně pořádný břicháčkové :grinning: jinak oznamování na štědrý večer dopadlo úžasně,všichni byli nadšení :slight_smile: :slight_smile: ted už jen aby zlatíčko bylo zdravé a vše bylo jak má :slight_smile:
25. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristinandbaby tak dobře, tak mi drž palečky! Kdyžtak mě máš na svědomí, že jste mě, holky, ukecaly :grinning::grinning::grinning:

@barbulinka1 děkuju, já to tedy zkusím!:slight_smile: tak mi drž!:slight_smile:
25. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me se zvetsily prsa, uz asi 3 dny zpatky :grinning: jsem 25 DC, ale moc tomu neverim :slight_smile:
25. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kixi já jsem taky 25DC a taky se mi prý zvětšily prsa :grinning:
25. pro 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi ty jsi vlastně testovala? a kdy? a kolik máš po ovu?
25. pro 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka tak to je dobry :slight_smile: ja vubec nevim kdy byla ovu...testla jsem 13 DC a to byl na testu duch..pak nic a pak uz jsem netestovala..no a tehu test jsem delala vcera a byl negat. takze jesti byla ovu treba 12 dc tak uz by tam mozna neco bylo..no kdovi...radsi na to moc nemyslim a necham to osudu :slight_smile:
25. pro 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi Jo, vlastně to jsi říkala, jsem si to nějak neuvědomila :slight_smile: no upřímně, teď najednou nevím jestli mam testovat, fakt se bojím :confounded:
25. pro 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka pockej jeste den. At to nemas zbytecne negativni. Btw taky se bojim az to fakt bude pozitivni :slight_smile:
25. pro 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no pokud ne zítra, tak už pak až 29. kdy budu už normálně doma:slight_smile: no já nevím ani čeho se bojím, jestli toho, že bude negativní, nebo pozitivní :grinning: spíš to negativní... :slight_smile: takže fakt nevím jak se teda rozhodnout co se týče testu..
26. pro 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ja osobne bych pockala. Vysledek pk bude na 100%. Zitra tam budes hledat ducha a nebudes vedet jestli sis ho tam vykoukala nebo ne :slight_smile:
26. pro 2011 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Tak co tak co ?? jsem zvědavka :grinning:
26. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ahojky, taky jsme zvědavá, tak co? :slight_smile:
jinak já jsem už 26DC a na OVU testech od 10DC pořád maximálně duch, tak jsem z toho jelen, jestli už ovulace byla nebo ne....minulej měsíc to bylo tak krásně jasný a tenhleten v tom mám guláš :grinning:
26. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný sváteční den! :slight_smile: jak jste prožily Vánoce? u nás to bylo parádní... pohodička, jen lenošení... Opravdu super. :slight_smile:

@pajav teda ty už máš krásné bříško! moooc ti to sluší. :wink: a co záda? je to lepší?

zatím papa holky, a krásný den. :slight_smile: :wink:
26. pro 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek