• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
@petanevesta moc tomu neverim, priznaky jsou jasne...jen ji ten start nejak trva...no a s tema ovu testama te naprosto chapu, ja delala v minulem cyklu jen pet a tobylo malo...tak ted budu muset poradne nakoupit...
30. pro 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky, tak jsem ráno testla, čárečka tam je, ale slabá....nesílí. tak zkusím odpo, to vyjela lépe. nebo to nakonec neklapne :unamused:
30. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Klapne to Luci, uvidíš. Hlavně klídek :slight_smile: Držím pěsti
30. pro 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta no sedím pořád pěkně na zemi a to do doby než to uvidím na UZ :wink:
30. pro 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Dobře děláš ale ona ta čárka nesílí ze dne na den nebo jo?
30. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já nevím, testuju prvně za život:slight_smile: jsem 29DC a 12DPO:slight_smile: neslábne to ne:slight_smile: ale nesílí...
30. pro 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Mooooc držím pěsti. Dobrý je že víš kdy máš ovu, já ne :(
30. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no jo no to poznám a testy mi to potvrdily. takže pokud to neklapne, na testy na ovu dlabu. neboj se ono to přijde!!!
30. pro 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 neboj, je to tam, musíš testovat obden to se zvyšuje hcg a je to líp vidět, já jsem taky testovala každej den pak taky mi přišlo, že nesílí, ale počkej zítra :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 děkuju moc!!!!
30. pro 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 prave jsem koukala na tve fotky a ta carka je tam fakt jasna Luci.. ale chapu ze si chces pockat na UZ.. jo jednou to prijde, ale kdy? :(
30. pro 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Luci vubec se neboj,hcg fakt stoupa obden takze zkus zitra a to bude urco silnejsi!I krev na hcg se bere aspon po dvou dnech.Kolikatku mas test-10 nebo 20 jednotek?
30. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja testla a jak jsem predpokladala, nic. Tak at uz jen ta mrska orazi...dava si pekne na cas :(
30. pro 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes ještě ráno prubla ovu test a koukejte, opravdu vy šel pozitivní test! Ale nechápu to, že mám ovu tak pozdě! Jsem 26DC!
30. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gabuli202 Tak tomu říkám pozitivní test :slight_smile: Koukám že teda je jedno jestli se testuje ráno nebo odpo? A taky mi minule přišlo že ovu jsem měla 32 DC - cyklus byl 35, prislo mi to divné ale četla jsem že některé holkdy to tak měly.
30. pro 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Já jsem to testla teď v 11 hodin a bylo to tak do 20 sekund :slight_smile: Na návodu je napsáno od 10 od rána :slight_smile:
No, tak to abysme se začali zítra snažit, myslíte že je možnost otěhu i dnes? :grinning:
30. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem prišla z nákupu a sehnala jsem mamatesty. prej ty co mám sou falešně pozitivní. tak jsem prubla ten a čárečka vyběhla,tak jupí, už tomu věřím:slight_smile:))
30. pro 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gabuli202 jj to je prubněte dneska. koukni na mě, ovu jsem měla v sobotu dle testu - teda jako pozitivní test. no a snažení bylo ve čtvrtek a pak až v neděli:slight_smile:
30. pro 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 jasný to zvládnete a kdyby to na vás přišlo, jsou jiné praktiky :slight_smile: tak se opatruj 2x více :slight_smile: pro rodinu to musela být bomba
30. pro 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123 jejda ty seš skeptická!!! Já taky nemůžu říct že by mi mamatest ukázal pořádné dálnice....jsou tam dvě čárky? jsou tak je to jasný
30. pro 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 hrozně Ti to přeju!!!! ale zároveň je mi dost smutno :frowning2: Ty máš takový štěstí!! Plivni na mě ten bacil :grinning:
30. pro 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já měla dnes ráno brutální těhotenskou depku....že na to nejsem připravená a že jsem tlustá a že nevím jak co chodí apod. :slight_smile: hrůza....tak jsme šli na procházku. Ještě jsme u rodiny, nejradši bych už byla doma, tchán pořád vyvařuje a já se na maso nemůžu ani podívat....tak se všechny držte
30. pro 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Ahoj,ja mela taky slaboulinke carky,delala jsem si tez tak 3-4 testiky po jednom az dvou dnech,pak uz jsem nemela a byly svatky,tak se mi nikam pro nechtelo.Dneska jsme byli nakoupit,tak mi to nedalo :grinning:,no a mrkni: :wink: dneska je to 39DC,testovala jsem tedkom,takze NE z ranni moci.Akorat nevim,kdy jsem mela Ovu
30. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Těhulky vy se rozrůstáte čím dál víc :slight_smile:))) A snažilky nezoufejte, brzo už i vy budete těhule :wink:)))

@hanickaa.d těhu depka je asi normální :wink: A tlustá? Koukni na mě :grinning:
@gabuli202 tak normální to je, já měla ovu asi 34-36DC :wink:

Přidávám,jak rosteme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Před (16.11.) a po (30.12.)
30. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123 Juuuu, tak to mam radost :slight_smile: Jupiiiiiiiiiiii :slight_smile:
@terulilinka Terezko, jsme na tom stejně, občas to tak padne, ale musíme jít dál :slight_smile: Jednou se přece zadařit musí :slight_smile:
30. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav tedaaa, ty vypadas tak na 4. mesic :wink: super!:slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123 tise gratuluju a tise zavidim :slight_smile: mas navic stedti, ze mas takhle kratke cykly, ze hned vis... Ja budu vecet tak nejdriv za 10dni :-/ tak se opatruj a at vse vyjde :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta No, musí.. ale co když taky ne?? stává se ze mě pesimista :grinning:

Holky, nějak to na mě padá, asi se tu nějakou dobu neukážu.. čím víc sem chodím, tím víc na to myslím.. a to nechci.. chci být překvapená a šťastná, když se to podaří alespoň malou "náááhodou".. Chci být snažilka, ale nebudu hlídat ovu, ani žádnou teplotu.. prostě se na to vyprdnu.. třeba se pak stane zázrak :dizzy_face:
30. pro 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sedivka zachvilku už tam budu :wink:)))
30. pro 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Dnes jsme to prubli po ránu, to má manžel nejvíc sil :grinning: A večer uvidíme, ale zítra určitě taky, tak by se to povézt mohlo. Já jsem hlavně šťastná, že tu ovu mám :slight_smile:
@pajav A z toho máš malou fazolku? :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek