• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@gabuli202 jojo přesně tak :slight_smile:))))
30. pro 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav A ještě já se zeptám, cykly jsi měla jak dlouhé? :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav A za jak dlouho ti ten ukázal, že jsi těhu? Po ovulce?
30. pro 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta noooo po vyasazení HA jsem měla cykly různé,ale v rozmezí 32-37 dní :slight_smile:

@gabuli202 ovu byla asi 21.10. a první pozitivní test jsem měla 1.11. takže až 11DPO :slight_smile: Den před tím byl ještě sněhobílý.
30. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 říkal dr že to tady vyjednal nějakej představenej města ale jak píšeš i kdyby to bylo víc tak bych do toho ty peníze dala :wink:
30. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 podle termínu porodu 14.7. ovulka vychází přesně na toho 21.10. :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Ano, to tak vychází :slight_smile: Nevýhoda toho, když je ovulka tak pozdě, že se musí čekat, jestli jsi těhu nebo se jen zpozdila MS :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Krááásný bříšenko :slight_smile: moc :slight_smile: taky jsem pěknej břicháček, ale nevadí mi to, zatím mám nahoře 300g a to příčítám ted tem svátkům, ale bříško mám pěkný hlavně večer :slight_smile: moc moc si to užívej, je to krááásný :slight_smile: :slight_smile:a opatrujte se :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav Děkuji :slight_smile: Taky jsem měla 35DC a říkala jsem si že aby byla ovulka 32DC je divné, ale vidím že může být. Hned jsem klidnější. Pro jistotu jsem si dneska koupila mamatest a zkusím jestli to třeba nevyšlo toho 32DC, dnes by to dím pádem bylo 12DPO. A MS jsem měla fakt málo, asi tři dny a slabě.
Krásně rostete :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabuli202 Tak vidíš, to je super, já měla taky ovu 22 DC a je z toho náš malej ufonek :slight_smile: stačí se snažit obden :slight_smile: my se snažili dva dny před ovu a pak den po ovu a vyšlo to :slight_smile: držim pěstičky :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak to je super, mamates nelže :slight_smile: to je krásný, hlavně se opatruj a dělej si ten mamatest ob den :slight_smile: čárečky budou krásně sílit :slight_smile:
30. pro 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 Hlavně, že ovu přišla! :slight_smile: Tak by se mohlo zadařit, uvidíme, ale rozhodně jsem víc v klidu, že ovu je
30. pro 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabuli202 Tak to je dobře, ted už si jen užít snaženíčko a vyjde to :slight_smile:
30. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabuli202 jojo to čekání bylo hrozný,ale já to tušila,protože MS nepřišla..:slight_smile:

@barbulinka1 hihi děkuji :slight_smile: tak já mám nahoře 3kg..:-/ Nevím,jestli moc jím nebo co :grinning: taky se opatrujte :wink:

@zzaneta třeba jo, proč ne :slight_smile: Tak zkus testnout i ted,já také testovala přes den,je to jedno,ukáže se to tak či tak :slight_smile: hm?
30. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav Testnu, MS by měla přijít až okolo 20.1. a to se mi čekat nechce, takže zkusím jen co dojdu domů, teď jsem ještě v práci :unamused:
30. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vás při ovu tak bolely prsa? To je neskutečný, fakt mš dost bolí. Teď jsme byli nakupovat v obchoďáku a já sebou málem švihla a k tomu mi bolí břicho :grinning:
30. pro 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 já jsem ani netušila,že ovu mám :o) Takže o příznacích nic nevím...
30. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav Ty prsa mám dost citlivý, každej to má asi jinak :slight_smile:
30. pro 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 no já mám prsa citlivá až ted :slight_smile:
30. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Pro Vás co řešíte zrovna ovulku, já jsem dnes 24 DC a cítím se na ní - uvidím zítra, jestli můj pocit byl správný (podle BT) :grinning: ale bolí mě vaječníky jako prase, takže asi joo a snaženíčko jsme pěkně pojistili, tak uvidíme, tentokrát už by to mohlo vyjíííííííít :dizzy_face: :grinning:
@kristinandbaby čauky ženo ! Myslím na tebe a přeji // místo nějaký mrchy ! :grinning: Doufám, že už ti nepřijde !! :grinning:
A fotku ? Tý jo, tak to musím nějakou najít :grinning:
@twistinka123 Moc moc gratuluji ještě jednou, hlavně na sebe dávej pozor, určitě bude vše v pořádku !! :dizzy_face:
Holky ostatní snažilky - do toho ! Tentokrát nám to určitě vyjde, musí ! :grinning:
30. pro 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,potřebuji poradit ohledně své 12 leté dceři,už půl roku má menzes,každý měsíc,ale ted ho měla naposledy semnou 25.11. a od té doby ještě ne,tvrdí že k ničemu nedošlo,ale já nevím jak to řešit,co se v takovém případě dělá?mám čekat nebo jí vzít k sobě na gyndu?díky za rady :wink:
30. pro 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander Ahoj, ja bych ji vzala spise k detskemu gynekologovi.Tam se myslim bude i vzhledem ke svemu veku citit lepe.Znama tam byla s dcerou cca ve 13 letech taky kvuli nejakym gyn.problemum.
30. pro 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander souhlasim se silvaaa. Detsky gynekolog je lepsi volba..A jak vam jde snazeni?:slight_smile:
30. pro 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka To ani nevím,že je dětský gynekolog,jsem blbá,to fakt slyším poprvé,jak nám jde snažení?no nějak jsem to vypustila z hlavy,jelikož nechvátáme,tak už to nehrotím,nic nesleduju a tento cyklus sme se snažili zatím 2 a 10.ledna se uvidí,jestli se to povede,tak to bude fakt náhoda :wink:
30. pro 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na všechny moc plivu!!!! určitě to půjde dál!!!! skeptická nejsem ale dokud neuvidím na UZ tak nevěřím...bohužel vím z ordinace jak to chodí. radost máme oba dva ale nechceme to zakřiknout...asi chápete :slight_smile:
30. pro 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak co nového? věříte na smolný den na pátek 13tého????
30. pro 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123
Ahojky, u mě teda nového nic, jen mě pěkně bolí břicho - snad konečně ta ovulace :grinning:
Takže budu za 14 dní testit jako šílená a doufat, že to konečně vyšlo, protože jsme se pojištovali dost dlouho dopředu ! :grinning:
a jinak na pátek 13. nevěřím, ale věřím na výklad karet a osud :grinning:
30. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ptám se protože 13.1 teoreticky bych měla být 6+0 a tudíž bych mohla už prubnout dr...ale bojím se jestli to nebude smolný den... neboj se klapne to....kolikátý měsíc snažení to je? koukni na mě....teda tukám, stále!!! :slight_smile:
30. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123
Nebooooj, všecko bude v pořádku ! Za necelých 9 měsíců z tebe bude úžasná maminka! :dizzy_face:
Teď už 5.měsíc se snažíme ... pořád doufám, že tentokrát už to vyjde ... musí ! :grinning:
Udělali jsme proto všechno,co jsme mohli ....
30. pro 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna plivám na tebe! a bereš něco???? já brala jen listovku a jinak nic
30. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek