"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
14. led 2012

@pajav supeeeer, mám tooo 😀 😀 Já se modlím, ať to je ještě panne a né váha 😀 manža je lev a já rybka 🙂

pajav
14. led 2012

@gabuli202 já jsem znamení nikdy nijak nestudovala,takže nevím co se o čem říká 🙂)

gabuli202
14. led 2012

@pajav Já se zase o to zajímám, ale hlavně, že bude mimi zdravé 🙂
A ještě otázečka, když zítra začnu 5.týden, tak to už začínám 2.měsíc?

pajav
14. led 2012

@gabuli202 tady podlé te tabulky se orientuj 😉 takže až budeš 4+4tt,tak začneš 2. měsíc 🙂

gabuli202
14. led 2012

@pajav super, tak teď už to snad chápu, moc děkuji!! 🙂

terulilinka
14. led 2012

@gabuli202 co máš proti vahám?🙂) já jsem ale taky ryba 😉

trolleey
14. led 2012

Ahojky holky, teda, vy jste se tady rozepsaly.. 🙂

@gabuli202 mám z tebe velikou radost! to je super. už jsi volala doktorovi? kdy jdeš na kontrolu? 🙂 já jsem taky ryba. ani nevím, co bude mimísek, když se narodí 29.7. jaké je to znamení?

@pajav ty už začínáš 15. týden? to je šílené, jak to letí. to je super. 🙂

kristinandbaby
14. led 2012

@terulilinka Ahojky, fakt už mi to lezlo na mozek nebo možná ještě leze :D tak se chci trošku uklidnit, říká se že když nejmí'n to mimčo chceš tak přijde, tak já kdybych měla tu práci tak bych si ji chvilku chtěla užít 😀 každopádně ti držím palečky !!! 😉

eficenka
14. led 2012

tak mi stopli fotoportrét - prý byl nějak natočený a nebyla mi vidět uplně celá tvář :D hlavně že mnoho maminek má na fotce brýle, vyfocenou půlku hlavy atd.... A nestopnou falešný profily :-P

twistinka123
14. led 2012

@eficenka jj s tím mě taky serou! 😀

gabuli202
14. led 2012

@terulilinka tak vesměs nic, ale byla bych raději pro pannu 🙂

@trolleey měl by to býtlev, pokud se nepletu 🙂 Tak další rybičkaa 😀 Jinak měla jsem jít k dr. 24., ale zřejmě půjdu už 20.! Už aby to bylo 🙂

twistinka123
14. led 2012

holky už vím proč mě alba nestopujou - mám je zamčené jen pro přátele a jelikož admini nemám v přátelíchtak je vůbec nevidí🙂 takže si je uzamkněte a mají smůlu🙂))

terulilinka
14. led 2012

@kristinandbaby děkuju, já tobě taky!!! jsem se tenhle měsíc nějak rozjela a pořád chodím někam pařit 😀 což se mi dloooouho nestalo 🙂 a co to budeš mít za tu práci?

terulilinka
14. led 2012

@gabuli202 to já taky, ale mam smůlu 😀 četla jsem, že jsou panny dost podobný rybám a mě s emoje znamení dost zamlouvá 😀

pajiskazemlyna
14. led 2012

@terulilinka
@gabuli202

Holky, jen že si píšete o těch znameních, já jsem LEV a jsem na to pyšná !! 😀 😀

sedivka
14. led 2012

@terulilinka ahoj, ja o pannach vubec nic nevim. Ale asi bych mela nastudovat 🙂)

sedivka
14. led 2012

@pajiskazemlyna ja jsem beran a manzel je vodnar. Miminko tedy nejspis panna

twistinka123
14. led 2012

@sedivka no mě taky mimi vychází na pannu🙂 já jsem vodnář a manžel rak 🙂

pajiskazemlyna
14. led 2012

@sedivka
Beran je můj přítel a vodnář je moje maminka 😀

terulilinka
14. led 2012

@pajiskazemlyna ááá, lvi nemam ráda 😀 ale musím říct, že tebe jo 😀

terulilinka
14. led 2012

@sedivka o panně píšou, že je jako dítě moc hodná a milá 🙂))

twistinka123
14. led 2012

@terulilinka 😀 tak to je super🙂

sedivka
14. led 2012

@terulilinka tak to bude mit s nami co delat 🙂)

myka21
15. led 2012

ahoj, holky dělám si testy od čtvrtka a ve čtvrtek byla 2 čárka slabší a pak v pátek se zvýšila ale i dnes je stejná jako v pátek. může být něco v nepořádku?

hanickaa.d
15. led 2012

@pajav jéé já jsem taky vodnář i manžel....dítě bude lev nebo panna, ale s pannou nemám nej zkušenosti 🙂 tohle ale asi neovlivnímě, kdy ta mrňata vylezou 🙂

hanickaa.d
15. led 2012

@trolleey bude to lev 🙂 svým způsoběm exibicionista, organizátor, dominantní, potřebuje být ve středu pozornosti 🙂 ale každý je jiný 🙂

gabuli202
15. led 2012

@terulilinka no, to bych neřekla, že jsou podobný rybám, panna je můj táta i mamka 🙂 jsou to fajn znamení, drží se při zemi, né jako my, ryby, pořád někde lítáme 😀

@pajiskazemlyna to bu´d, lvi jsou fajn, manža je lev 🙂

silvaaa
15. led 2012

@gabuli202 Ahoj, ja jsem vaha! 😠 😖 Pritel je beran a prcek,pokud se nenarodi cca 14-7 dni pred terminem,tak bude panna.Kdyz bude pospichat,stihnem jeste lva.Ale asi bych radeji panenku 😉 ,ma byt rok draka,tak ta panna to trosku sklidni 😀 . P.S. Ale je fakt,ze vahu jsem taky nechtela,nejsme zrovna nejlepsi znameni 😀 ,jo a hlavne jeste stira.

gabuli202
15. led 2012

Ahojky holky, tak poslední test je 15DPO-to je dnes, proč mi to sílí tak pomalu? Kdy už budu mít stejně silnou čárku jako testovací? 😒

gabuli202
15. led 2012

@silvaaa ahojky, nic pro váhám, ale jsou prostě hrozně váhavé 😀 😀
Lvíček je fajn, toho bych brala taky. 🙂