"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
1. únor 2012

@misam ahojky... pořád pořád bych chtěla testovat, ještě že jsem dala poslední tt manžovi a ten mi ho dá až v neděli... Podle BT asi nic nepoznám, tak trochu kolísá, ale ne zas moc jako na ms, ale ani se nedrží nahoře jako při těhotenství 😉
Na sobě nic nepozoruju, btv. teď na večeři jsem měla rajče s půlkou tatarky, ale to je u mě normální 😀
Každý mi říká, že až začnu jíst normální jídla, tak budu těhu ☹
Já se tak těším na neděli, až testnu, i když tam nebude nic, tak se začneme snažit znova....

eficenka
1. únor 2012

@krista1 tak koukán na graf... Zatím máš takový "nijaký" výkyvy.... Ale ještě na tom asi nic moc nejde poznat.... Zkus měřit dále a tak za týden uvidíš, jestli tam byl nějaký pokles více dní a pak vzestup.... Budu sledovat 😉

sedivka
1. únor 2012

@twistinka123 ahoj, tak to je super 🙂 ja dobry, nevolnosti pryc, akorat ranni cisteni zubu je tragedie. Pupek mi vecer taky roste. Sileny 🙂 ja mam kontrolu pristi utery. Tak jsem zvedava 🙂

twistinka123
1. únor 2012

@sedivka já jsem jak koule,budu se muset krotit☹ sice mi tomáš říká že ne, ale myslím že trošku zadek vyrostl☹

sedivka
1. únor 2012

@twistinka123 fakt? Tak to ja zatim nic, akorat kolem 15h zacne vylejzat brisko a vecer to vypada jak 4.mesic 🙂 uz jsem nakoupila par volnejsich trik, aby to v praci hned neprasklo 🙂

maybay
2. únor 2012

@twistinka123 vubec se nekrot a uzivej si 🙂

maybay
2. únor 2012

@krista1 tak uz jsem vyzkousela cajik a i my chutna, tak snad pomuze.

twistinka123
2. únor 2012

@maybay no ale ne tak moc🙂 co ty jak je?

maybay
2. únor 2012

@twistinka123 kdyz si telo zada 🙂 ja zatim nic, cekam az se vse dozvim od doktora , takze na mrvem bode

sedivka
2. únor 2012

@maybay zas to vsechno pak po porodu shazovat...brrrr 🙂 Ale omezovat se hodne, to zas ne 🙂 Tak proste normalne 🙂

silvaaa
2. únor 2012

@krista1 Aha,to jsem nevedela,ze uz takovou dobu....Ale to porad nic neznamena.Kamaradka to mela taky tak,snazili se dokonce asi 2 roky,uz z toho byla spatna.Pak to vzdala,ze je jeste mlada a nebude se na to upinat a treba casem...no a asi rok po tom,co uz to nijak nehrotili otehotnela a ted ma 3 mesicniho chlapecka 😵 .A do prace chodila dokonce az do materske,ale dela v kanclu.Takze se Vam urcite taky zadari,drzim palce!!! 🙂 😉

maybay
2. únor 2012

@sedivka to urcite shodis raz dva.

sedivka
2. únor 2012

@maybay tezko rict...ale lepsi shazovat par kilo nez hodne 🙂 preci jen chci bejt pekna manzelka, ne rozkydla mamina, i kdyz je jasny, ze postava dostane zabrat a bude trvat, nez se priblizi puvodnimu stavu 🙂)))

petanevesta
2. únor 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska 16DC(vyvolávačka), 8DPO a je mi dneska nějak zvláštně, jak kdyby byl divnej tlak....a to se chystám odpoledne do fitka s kámoškou - no, budu to muset vycvičit 🙂 Pořád jsem zvědavá, kdy to vlastně příště dostanu a nejradši bych už testovala 🙂) dle původní přirozený MS jsem 29DC, takže teoreticky bych mohla testnout někdy o víkendu nebo v příštím týdnu, ale spíš mám dojem, že z toho nic nebude, moc jsme se v lednu neměli možnost snažit 😒

krista1
2. únor 2012

@misam Ahoj,no zatím to jde jakš takš,vůbec se v tom grafu nevyznám,mám ho ve fotoblogu,je celkem divný,jinak dneska jsem měla teplotu stejnou jak včera.A co ty,jak pokračuješ?

krista1
2. únor 2012

@eficenka Dobře,díky za radu,no doufám,že tam ta ovulka půjde vidět,dneska jsem se měřila až po noční,co jsem se vyspala,trochu jsem se bála,že to bude vysoké,ale v pohodě.Jinak neboj,třeba to výjde.Doufej a počkej do neděle,ještě že máš tak skvělého manžela a schová ti ty testy,jinak by si to nevydržela 😀

krista1
2. únor 2012

@maybay je dobře,že ti čajík chutná,taky mi chutná,doufám,že ti pomůže a bude k něčemu,manžel už jí vitamínky?

krista1
2. únor 2012

@silvaaa Jo díky moc,snad to co nejdřív výjde,já bych teda dva roky ještě čekat nechtěla,doufám,že do roka se to podaří.A vůbec nevím,jestli až budu těhu,tak jestli zůstanu v práci,máme tam tak vypatlané ženské,furt se jim na mě něco nelíbí,přitom jen dělám svou práci a ony pořád něco komentují...je to o nervy,a já na to nervy nemám ☹

gabuli202
2. únor 2012

@petanevesta Ahojky Peti, však uvidíš, já bych o víkendu ještě netestovala. DRžím ti palečky! Já jsem taky 16DC a stále čekám na ovu, už aby byla!! ☹

misam
2. únor 2012

@krista1 Ahoj, graf máš opravdu takový trochu divoký 🙂. Ale možná to je díky tomu, že to měříš v různou dobu. Doporučuje se měřit aspoň 3 měsíce. Tak uvidíš, jak to bude pokračovat.
Já na tom jsem bledě....myslím že zítra budu 1DC..chjo ☹

twistinka123
2. únor 2012

@sedivka tak jsem měla UZ dneska, foto máš v albu🙂

eficenka
2. únor 2012

@misam
@krista1
ahoj holky... tak jsem 11DPO, 26 DC, ale cítím se na mrchu..... BT sice ještě stoupla nahoru o 2 stupně, ale dneska mě v práci uplně bolelo břicho jako na MS ☹
Tak uvidíme.... Už včera jsem loudila z manžela, kam testy schoval, ale nedá se odbýt, prej až o víkendu 😀 !!!

twistinka123
2. únor 2012

@eficenka tak to já měla pocit taky na MS a ta ale nedorazila🙂

eficenka
2. únor 2012

@twistinka123 tak se necháme překvapit.... Dneska jsem šla v práci několikrát na záchod a nic 😀 Kéž bys měla pravdu.... Ať už je ta neděle!!!

twistinka123
2. únor 2012

@eficenka 😀 já jsem taky dosti netrpělivej človíček🙂))

eficenka
2. únor 2012

@twistinka123 před pár dny jsem dala naštěstí poslední tt manželovi, ten ho schoval a řekne mi až v neděli, kde je.... Jinak bych ho dávno už vyplácala... ALe zase si říkám, že zítra 12DPO by už mohla být čárka 🙂

twistinka123
2. únor 2012

@eficenka to nevím, mě se ukázala čárka 3dny před MS. nevím kolikátý den po to bylo už.

mmirunda
2. únor 2012

@eficenka a já bych si klidně koupila další 🙂 tak jsem zvědavá.....

eficenka
2. únor 2012

@twistinka123 já bych taky byla zítra 3 dny před MS... Ale budu kvůli manželovi testit až v den MS, pokud teda nepřijde 😠

twistinka123
2. únor 2012

@eficenka co by docházela!!!! 😉