"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zuziiiiicek
11. únor 2012

@harley26 je to normální, já jsem takhle strávila včerejšek 😀 a co jsem dělala dneska je jasný z toho, že jsem se přidala do téhle diskuze😀

harley26
11. únor 2012

@zuziiiiicek dik, hned se citim lip 🙂) kdyz vim, ze v tom nejsem sama. Myslim, ze chlapi to prozivaji uplne jinak. Berou to tak nejak vic v klidu a rozumem. My uz se snazime od cervence, sice ne moc intenzivne, ale ted tu ovulaci beru velice zodpovedne 🙂)

terulilinka
11. únor 2012

@zuziiiiicek noo snažíme se, už skoro půl roku 😉

terulilinka
11. únor 2012

Holky, jak poznáte ten "plodný hlen"?😀 nebo jak se tomu říká :D Já mam dnes celý den výtok a nechápu proč :D

harley26
11. únor 2012

@terulilinka ja plodny hlen a podobne veci nepoznam vubec :D nebo vubec nechapu, jak si nekdo muze kontrolovat cipek! ja ani poradne nevim, jak bych ho hledala :D

wann14
11. únor 2012

@terulilinka Ten by mel byt pruhledny a mit takovou tahlou konzistenci, jako vajecny bilek 🙂 To je prej ten spravny, ktery signalizuje plodne dny 🙂

wann14
11. únor 2012

@harley26 No hlen poznam, ale s tim cipkem jsem na tom asi jako ty 😉

zuziiiiicek
11. únor 2012

@harley26 nápodobně, koukám že si budeme rozumět.😀 donedávna jsem nevěděla co je bazální teplota, vím už sice jak se měří, ale stejně bych asi nepoznala co to kdy znamená☹ a o tom hlenu jsem se dozvěděla až teď tady...

harley26
11. únor 2012

@zuziiiiicek ja mela sileny problem i s ruznyma zkratkama, jedine co sem chapala hned bylo HA - hormonalni antikoncepce, takze nejaka DPO apod. to pro me byla spanelska vesnice, ale clovek to nastesti rychle pochyti. Nejvetsi zahadou pro me zustavaji u tehulek ty tydny, jak hlasi 4+3 apod. ale to clovek asi pochopi, az je tehotny :D jak si uzivas vikend? Ja byla dneska na nakupy, udelala sem si radost a neco pokoupila, tak sem spokojena 🙂

harley26
11. únor 2012

@zuziiiiicek a odkud si - hádám - Zuzi? 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@harley26 jj Zuzka🙂 z Brna..a ty?

kora1
11. únor 2012

@terulilinka jee, dobra otazka 🙂 Ja bych taky chtela vedet, jestli ten hlen jako pozorujete v kalhotkach (pardon tedy, nevim, jak bych to nejak taktne opsala.. 😎 nebo jaaak? 🙂
A cipek tedy vim, kde mama, ale vubec ho jako nejak neumim pozorovat 🙂))))

Holky, novinka, brouzdala jsem na netu a nasla jsem normalne test muzske plodnosti domaci, se spolehlivosti vice jak 95% na pohyblivost a mnozstvi spermii..Jak v CR tak tady v It, jsou i ruzne znacky a pry jsou shodne s temi, co pouzivaji v diagnostickych centrech. jen tam je jeste prohlizeji v mikroskopu..
Mate s tim nektera zkusenost? Mne to prislo v me situaci super, jak chci poslat manzela na ten spermiogram, tak jsem to objednala a zkusime to nejprve doma. 😵 😵 mne je tech chlapu lito, prece jen to neni nejprijemnejsi zkouska..A rikam si, kdyby tam bylo neco zasadniho, tak to test pozna, jinak nejpodrobneji to skouknout vzdycky v nemocnici..ale je to jak s testama na otehotneni, tam taky je to vice jak 97% spolehlivosti. tak jestli nekdo mate nejakou zkusenost, pisnete mi, dekuji 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@harley26 s těma zkratkama jsi mě pobavila😀 já jsem se snažila DPO dokonce vygooglovat, samozřejmě nic🙂 ale už jsem celkem v obraze, chce to praxi na takovýhle stránkách🙂 no to jak těhulky hlásí např. 4+3 tt chápu tak, že je ve 4 týdnu těhotenství + 3 dny🙂 možná mě někdo vyvede z omylu🙂 já si užívám až moc, mám šílenou lenoru, tak brouzdám na netu, chtěla jsem uklízet a nic jsem neudělala, muž mě nepochválí😀

harley26
11. únor 2012

@zuziiiiicek Ja sem jana a kousek od Brna, z Hradiste. 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@harley26 těší mě😉

zuziiiiicek
11. únor 2012

@kora1 jůůů o tomhle vůbec nevím...nemůžeš hodit odkaz na ten test?

kora1
11. únor 2012

@harley26 chachacha ted jsem si precetla tvuj prispevek z minule stranky, ze se z tebe stal magor z otehotneni a jak jste se nemeli snazit 2x 😀 😀 😀 To vubec ne, to je uplne v poho!!!!! 🙂
A jinak naprahuji ruku k podani, ja jsem se tim posedla mesic zpatky.. 😝 😵 😔
@zuziiiiicek moment, hodim odkaz...dobre,ze? Dobry napad 😉

kora1
11. únor 2012

@testmuzskeplodnostidomaci
http://www.prozdravi.cz/test-muzske-plodnosti.html
i cena neni prehnana,ze? Mam radost, snad to bude fungovat 😉

harley26
11. únor 2012

@zuziiiiicek taky me tesi. O uklidu mi ani nemluv, ja totiz uklizim poradne vzdycky v sobotu. A dneska sem to jaksi kvuli tem nakupum nestihala a ted se mi uz ale vubec nechce, taky nebudu od muze pochvalena :D ten muj je navic docela pedant na poradek 😀 a co svatba? Kdy ses vdavala?

harley26
11. únor 2012

@kora1 tyhle stranky a podobne internetove zdroje jsou pro nas snazilky opravdova zhouba :D a jak jste na tom se snazenim vy? 🙂

kora1
11. únor 2012

@harley26 ja vlastne jeste dnes vecer pojistim a pak budu jen cekat.opozdila se mi tento mesic ovulace, mela jsem ji 19DC..a tak nevim, zda se opozdi i ms nebo co bude..mivam cykly 28/29
Manzel je ale lazar, lezi v posteli a je cely nachlazeny, ale horecku nema.
@otazka Holky, snazite se, ikdyz jste zrovna nachlazeni a nepouzitelni? 😅
@harley26 jojo, pro nas je to zhouba..☹
Ja jsem taky mela dnes uklizet (u nas jsem zase na poradek ja trochu pedant 🙂..), ale jsem desne lina a nic jsem neudelala, jsem taky nejaka nachcipana, chjo, tak snad zitra. A ty uz taky nic nedelej 🙂 Bud solidarni..🙂
No a jsme se snazili vcera rano, podle @eficenka 😀 nevim, zda jsi cetla prispevek, ale uz nikdy vice... 😀 Ja radeji odpoledne ci vecer, nebo v noci 😝

hanickaa.d
11. únor 2012

@eficenka mně takhle jednou kontrolovali, ani si mě nevzali bokem, hned za pokladnama!!!! Vybírala jsem si tehdy barvu na vlasy a podle pána jsem byla podezřele dlouho u stojanu a pak jsem se vrátila. Já jsem byla nasraná, taková potupa, tak jsem jim ukázala tašku, borec se na půl huby omluvil, tak jsem mu řekla že slovo promiň nic nespraví a ať si vyčistí kamery...chápu, že je to jejich práce, ale socky nechytaj pač mají z nich strach a taky jak někdy vidím ty sos tak by jim uteko i dítě...

hanickaa.d
11. únor 2012

@kixi jéé kixi ty uý jseš těhule??? ani jsem to nepostřehla 🙂 tak velká gratulace, v kterém jseš?

harley26
11. únor 2012

@kora1 takze to budeme testovat ve stejny termin 🙂 to uz sme tu tri takove 🙂 to budou nervy 🙂))) jinak ten prispevek sem asi necetla. Ja se radsi snazim rano, to byvam vic čilá, večer sem většinou unavenejsi, pokud v sobe nemam flasku vina, to sem pak dejou veci 😀 😀 😀

harley26
11. únor 2012

@kora1 jinak tedka to docela radi ty bacily, i muj manzel neni uplne OK, ale snazit sme se proste museli, v tomhle pripade jde i nemoc stranou 🙂

gabuli202
11. únor 2012

@zuziiiiicek Zuzi, ty jsi z Brna? Konečně někdo poblíž 😀 Já jsem z Tetčic, jestli ti to něco říká, hned vedle Rosic 🙂

kixi
11. únor 2012

@hanickaa.d ahooj, no zatim si tak nerikam 😀 vim o tom ani ne tyden, dneska jsem 5+0, ale mimi bude mladsi, protoze ovulka probehla pozde...takze uvidime...ve stredu jsem byla u mudr na kontrole a byla bublinka, ted ve stredu jdu znova...tak snad to bude dobre 🙂

lucille85
11. únor 2012

@kora1 Je klidne se snazte!Ja jak jsem mela pozitivni ovu test tak na manzela taky cosi lezlo,rymecka no.Ale jak videl test tak se dal rychle do kupy a zvladl to i dalsi dny,aspon to rozhybal 😀.Ale kdyby mel chlap horecku vic jak 38 tak to bych nechala byt,by mel uvareny spermie.

A jak jste resili cetnost tak podle chute,ale pro kvalitu je pry nejlip obden.No my jeli kolem ovu denne a ocividne to nevadilo...
Jo a s tim hledanim info to jsem delala taky,i manzel se ptal kolik uz to ma bunek,kdy se to asi zahnizduje a tak...a jak jsem zacla spinit tak jsem toho nechala a ono zrovna to byl priznak ze hnizdi...
Vsem snazilkam co maj ted ovu drzim palce!A za 10-12 dni tu chci videt fota pozitivnich testu!

Dotaz pro tehotny-mate taky obcas uplne blby sny?Ja posledni dobou jo,treba ze se mi jako uz narodilo mimino a nic na nej nemam,je divne velky,neumim ho oblict, vykoupat a podobny blbosti...

hanickaa.d
11. únor 2012

@kixi áááá tak to je super, že se zadařilo...koukala jsem, že baštíš Utrogestan právě 🙂 tak hlavně ať se vše udrží a je v pořádku!!!!

kora1
11. únor 2012

@lucille85 diky 😉 Uzivej si tehu 😵