"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zuziiiiicek
12. únor 2012

@lola024 jo a je jedno jestli ráno nebo večer, já si dávám před spaním, byla jsem tak zvyklá brát HA tak na to nezapomínám🙂 však klidně se ptej, já jsem ráda, že můžu taky s něčím poradit😉

wann14
12. únor 2012

@harley26 Ahoj Jani, ano da se otehotnet i po ovulaci, myslim ze jeden, dva i tri dny po neni vubec nic ztraceno 🙂

zuziiiiicek
12. únor 2012

@wann14 a před ovulací?? lépe řečeno 9.DC? já bych si to tak přááála...

eficenka
12. únor 2012

ahoj holky! tak se zase ozývám k večeru... jindy ani není čas 🙂 Sice jsem teprve dnes 5+0, ale už nejbližší příbuzenstvo ví, že jsem těhotná...
CHtěli jsme to co nejdříve říct dědečkovi, včera jsme se dozvěděli že má zase rakovinu... Před 2 lety se "vyléčil" a byl teď na kontrolním CT a zjistili že už má metastáze uplně všude - aorta, plíce, játra..... ACH JO a začal to trochu vzdávat, tak jsme mu to museli říct, aby bojoval a mohl se na něco těšit...
Bude to težké jestli nám odejde.... Většinou se říká že když se někdo narodí tak někdo odejde, ale proč?!!!

harley26
12. únor 2012

@wann14 ahoj 🙂 to je potesujici zprava. Chci pro to udelat v tomhle cyklu maximum. O to horsi pak ale bude mozne zklamani :( Jak se ti vede? A co vikend? My tu meli dneska rodinu na navsteva. takze bylo veselo.

eficenka
12. únor 2012

@kora1 tak hlavně že budete mít chuť oba 😀 😀
Mě se teĎ na začátku těhu chuť nějak ztrácí 😉 Ale manžel je chápavej a už mě ráno nebudí 😅

harley26
12. únor 2012

@zuziiiiicek tak to vim zase já :D jj, pred ovulaci se da taky otehotnet a je to dobre kdyz byste chteli holcicku, ty spermie si muzou par dni klidne na to vajicko pockat - pokud maji dobre prostredi pro preziti, verim, ze jim u tebe je dobre, tak by vydrzet mely 😀

harley26
12. únor 2012

@eficenka no jak sem si cetla kdysi tvuj prispevek, ze te budi klidne i ve 2 rano tak sem se nestacila divit 😀 me kdyby nekdo budil kvuli cemukoli v tak nekrestansky cas, tak se nedocka vubec niceho, mozna tak mrceni ve smyslu at neotravuje 😀

eficenka
12. únor 2012

@harley26 taky párkrát zavrčím, nebo se skoro nehejbu, tak po pár minutách jde se psem klidně ve 3 ráno na procházku 😉 Ale teĎ od těhu už mě nevzbudil ani jednou 😀

harley26
12. únor 2012

@eficenka zase se mu musi pricist plusove body, ze to snazeni opravdu brat zodpovedne 😀

pajiskazemlyna
12. únor 2012

@harley26
Plodných dní je cca 6 .. 4 před ovulací a 2 dny po ovulaci, záleží jestli je plodný hlen a "zdravé" spermie 😀

eficenka
12. únor 2012

@harley26 😀 😀 musím říct, že ranní buzení bylo i v době "nesnažení se".... Akorát teď v době snažení jsem byla víc přístupnější a nemusel tak často ráno se psem .... Ale muž mě vždycky nějak dokáže naladit... teda ten MŮJ

kora1
12. únor 2012

@harley podle me 1 den po ovulaci je nadeje 😉

wann14
12. únor 2012

@zuziiiiicek Uz ti odpovedela, Janca vidim...ale jak pise..tak da, holcici spermie jsou pomalejis, linejsi ale prezivaji dele..takze by si mohly na to jak se vajicko uvolni pockat...zatimco klucici spermie jsou rychlejsi,ale mene odolne... takze pokudje touha po chlepeckovi tak nejelepe delat v dobe ovu 🙂 takze ma odpoved je ano da 🙂

harley26
12. únor 2012

@pajiskazemlyna do tech dnu po ovulaci bych se jeste vlezla, ale s tim hlenem si nejsem uplne jistá 🙂 Ty si na tom ted s cyklem jak? Kolikaty den?

harley26
12. únor 2012

@wann14 kez by to bylo tak jednoduche, co? Rict si, tak, dneska bychom prosili holcicku, sup do postele a bylo by zadelano 🙂

wann14
12. únor 2012

@harley26 Jani, ale co vim tak jak si pisu s jednou holcinou tady s MK, tak to jde i po vice jak dvou dnech...oni nejak jeste neplanovali a ujelo jim to tak na pul a je z toho tehu 🙂 takze fakt to jde 🙂

pajiskazemlyna
12. únor 2012

@harley26

Tak to je dobře, třeba to vyjde ! Moc bych Ti to přála ...! 😵
Já jsem dneska 25DC a ovulace se zřejmě teprve blíží, ale je mi jedno kdy bude, hlavně když proběhne a zadaří se 😀
Akorát teda mi dnes nebylo moc dobře, mám teplotu a bolí mě v krku, tak doufám, že to bude zase dobré 🙂
Jinak my se snažíme 1x/den většinou ... Uvidíme, po půl roce už by to ale mohlo vyjít 😀

kora1
12. únor 2012

@harley tak i vice dnu, jak rikaji holky..🙂 Drzim pesti, kdy ti ma prijit ms? A s tema antibiotikama nahodou nevis? Muzou ublizit kdyz si clovek neni jisty, jestli je v tom? Ja tomu tenhle mesic nadeje nedavam,..malo snazeni. Ikdyz zase bylo de èpred ovu nebo v den ovu, tak teoreticka nadeje je, ale jsem uz ze vseho zblbla a asi i zmagorena 😀 😀 nebudeme testovat spolu?
@lola24 mas nejake priznaky? My oba delame s manzou ve zdravotnictvi, nekdy se to hodi 🙂 Jj, mam 32 🙂. A ty?

zuziiiiicek
12. únor 2012

@harley26 😀 děkuji, já jsem asi jen chtěla slyšet, že je to možný🙂 ráda bych se na to přestala tak upínat, ale nějak to nejde☹ já bych možná raději chlapečka, ale je mi to v podstatě jedno, hlavně ať je to zdravý a žravý 😀

kora1
12. únor 2012

@pajiskazemlyna drzim pesti! sakris, vy jste teda snazivci 😝 😀 urcite bude!!|
Muzu se te taky zeptat na to same, kdyby ti MUDr predepsal na anginu antibiotika, vzala by sis je v teto chvili?
@harley co bys chtela, holcicku nebo chlapecka? Mne jsi to taky psala o te holcicce 😵 😵 😵 😀

harley26
12. únor 2012

@pajiskazemlyna 1x denne, tak takove snazeni obdivuju 🙂 My nejsme zrovna nejvic aktivni. Ale tak snad se zadari i tak 🙂 o tom case mi nemusis povidat, vim jake to je, my uz jedeme 7 mesic ....

terulilinka
12. únor 2012

@silvaaa Ježiš :( tak to mě moooc mrzí ☹ Chudák, vůbec si nedokážu představit jaká bolest a stres to musí být 😕

wann14
12. únor 2012

@kora1 Ahoj, rekni sve dr. ze se snazite, tak kdbyby to slo jestli byti mohla napsat ATB ktere se v tehu smeji...jsou to ATB penicilinove rady a cefalosoriny I. a II. generace 🙂 nekdy neleceny zanet muze byt nebezpecny vic, jak kdyz beres ATB, takze ja bych si je vzala 😉

harley26
12. únor 2012

@kora1 s tema antibiotikama fakt netusim, jak to je, ale myslim si, ze kdyz je plod zdravy, tak toho zvladne bez ujmy hodne 🙂 navic driv testy nebyly a zenske urcite antibiotika braly a ani to nevedely. Ja cekam - nebo vlastne doufam ze se nedockam - menstruaci az 26.2. Ty budes testovat kdy? Ja mela v patek pozitivni ovulacni test, takze nevim jestli byla ovu vcera, ale asi jo, nebo ze by v patek vecer .. tohle moc nevim jak funguje. Ale ve ctvrtek sem mela injekci pregnylu.

kora1
12. únor 2012

@zuziiiiik podle mne mas krasny priznaky ovulace dnes, ty nemuzes nebo nechces hupsnout na manzela? 🙂 😅

pajiskazemlyna
12. únor 2012

@kora1
@harley26

Když ono to není snažení jako snažení, máme sex oba rádi, takže spíš takto 😀
Jinak ta ATB .. já vůbec nevím, ale při snažení o miminko si myslím, že to není úplně vhodné ..

harley26
12. únor 2012

@kora1 me by to bylo asi uplne jedno, sice holcicku bych chtela asi vic, ale i chlapecek je uzasny 🙂 hlavne sem zvedava, jak to nase miminko jednou bude vypadat! na koho bude podobne. My sme s manzelem totiz uplne rozdilne typy 🙂

kora1
12. únor 2012

@harley26 my jedeme ve stejne linii 😵 Ja jsem mela taky ovuli v sobotu, teda velmi pravdepodobne, snazeni v pa rano..vy jste tomu dali urcite vic,vid? 😵 😀 No ja vzhledem k tomu, ze se mi posunula ovulace o 5 dni nevim, zda se opozdi i ms nebo jak to bude, dle meho pravidelneho cyklu by mela mrcha mrchata dojit 20/2, ale dle ovulace 25/2, nevim☹ Ale budem si drzet palce 🙂 harley, ty urcite otehotnis! 😵

wann14
12. únor 2012

@harley26 no me to povidej, kdyby to bylo tak jednoduche, tak uz jsem davno tehu 😉 jj 7.mesic je uz na palici, hruza...jj jak pises, kdybychom si rekli ze chceme bud to nebo to abylo to hned 🙂