"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
13. únor 2012

@lucille85 ahoj Luci a jak si vedete vy? 😉

lucille85
13. únor 2012

@dashyyy no u mě zatim vše stejný, za týden jdem zase na kontrolu...Včera mě teda docela zas píchalo v bříšku a bolel mě spodek, tak jsem si na noc práskla dva prášky magnesia, takže probíhá asi zvětšování bazénu 😀 ...Občas prcek "bublinkuje" jestli to teda je on a ne střeva...co Ty a mimi?

dashyyy
13. únor 2012

@lucille85 to je dobře máš hodně statečný miminko jen tak dál 😉 náš prďola je v pohodě jen mám občas pocit jak už mi teďka není tolik zle jestli je všechno v pořádku ale jdu za týden na kontrolu po pěti týdnech tak už aby to bylo 😉 jinak se prcek už taky ozývá minulou neděli jsem měla jen půl břicha takovou bouli jsem neviděla a potom se boule pohnula a břicho zase normální a před víkendem slabounké bublinkování nejsem si jistá těma střevama ale můj prd to nebyl 😀

sedivka
13. únor 2012

@lucille85 mrskalo tam nohama i rukama 🙂 tak jako zlehka 🙂 Jinak byl otocenej vetsinou zady.. priste jdu až 29.2. rovnou na prvotrimestralni screening 🙂

lucille85
13. únor 2012

@dashyyy jo to mám taky tak, občas boule a sem tam bublinky...ale už aby mi pořádně nakopal, abych věděla že je ok...mně blbě nebylo ani předtim, ale neboj, určitě je vše v pořádku!

dashyyy
13. únor 2012

@lucille85 vážně se to moc lepší až teďka si to začínám trošku užívat teďka už mě zase bere pohlaví hrozně se těším až nám to dr řekne ale to až za dalších 5 týdnů prej dost mě natahuje=) necháte si říct co to je?

lucille85
13. únor 2012

@dashyyy no jasně chceme to vědět, ale já myslim, že když bude mimčo dobře natočené a nožky od sebe tak by to mělo jít vidět už ten příští týden, se zeptej 😀 my už něco viděli ten minulej, tak si počkáme jestli nám to na tom velkym potvrdí, i když já chci zdravý miminko hlavně, co bude mít mezi nohama je mi vlastně jedno...a hlavně v tom 20tt už je to přece jen spolehlivější...

dashyyy
13. únor 2012

@lucille85 no on mi s největší pravděpodobností nebude dělat ani UTZ a prej to dřív než ve 20. ani neříká kvůli tomu že si nemůže být jist ale co tak si počkáme je to zvědavost ale zdraví je nejdůležitější to je jasný!

pajiskazemlyna
13. únor 2012

Co myslíte holky, bude zítra silnější nebo takto už to stačí ? 😀

gabuli202
13. únor 2012

@pajiskazemlyna Páji, myslím, že už by to mohlo stačit, vypadá stejně silně jako testovací, jupí jej 😀

gabuli202
13. únor 2012

@zzaneta Žany, tak jak si to tady čtu, jsme na tom hodně stejně s tou ovu. Bradavky mi taky pekelně bolí 🙂

petanevesta
13. únor 2012

@pajiskazemlyna myslím, že na to můžete hupnout 😀

pajiskazemlyna
13. únor 2012

@gabuli202
@petanevesta

Jupí jej, my na to holky hupnem ! 😀

lucille85
13. únor 2012

@pajiskazemlyna no já bych už na nic nečekala, šup šup zadělávat! 😀

kora1
13. únor 2012

@pajiskazemlyna ukazkova ovule 😉 tak supajda 😀

kora1
13. únor 2012

@lola24 haha, tak jestli v lekarne dela lokalni drbna a manzel tam byl pro tehu test, tak to uz tam klidne muzes i pro tu listovku! 😀 😀
Klientu je jak kdy, jsou lepsi a horsi obdobi, samozrejme jaro a leto je nejlepsi..
No plati obecne znama pravidla, rozhodne ne alkohol 😉 , omezit kavu, NE light vyrobkum, ne prilis sladkostem a bile mouce, ano ovoci a zelenine, plnotucnym mlecnym vyrobkum. nejist syrove veci, kvuli moznym infekcim..

@snazenicko holky, jsem rada, ze jsme na to vcera s manzilkem jeste hupsli, mam vetsi nadeji tenhle mesic.., kez by 😵 😵

zzaneta
13. únor 2012

@gabuli202 Gábi asi to tak bude 🙂 Já teda netestuju, ale příznaky teda zřejmě jsou, takže pak budeme stejně testovat 🙂 a stejně najdeme // když už máme tolik věcí stejně 😉

evik19
13. únor 2012

Ahoj holky, jsem tu po pár dnech a koukám, že se tu povídalo jako o život🙂 Mám jednu otázku, máte některá zkušenosti s kazetkovým těhotenským testem Day 7? Pořád mi totiž vrtá hlavou, že mi minulý měsíc vyšel slabě pozitivní, i když jsem těhotná (zřejmě) nebyla, protože pak přišla MS a doktorka potvrdila, že o těhotenství nejde. Duchy mi taky vyšly na testech, které se prodívají v Tescu. Máte s nimi nějaké zkušenosti? Já jsem teď 31 DC, těhotenské příznaky veškeré žádné, ovulace si myslím taky neproběhla, Mamatest zcela jasně negativní a na testu z Tesca, citlivost 25, se dá po velkém snažení opět vykoukat duch. Nedělám si žádné iluze, spíš je mi o to víc jasné, že ani minulý měsíc šlo jen o planý poplach. Spíš mě jen zajímá, jak můžou prodávat něco, co evidentně nefunguje? A jak jste na tom vy? Nějaké nové pozitivní zprávy anebo zkušenosti s falešně pozitivními testy?

gabuli202
13. únor 2012

@zzaneta Žany, takt to by bylo úžasnýýýýý!!! A kdy plánuješ testovat? 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@gabuli202 No trochu se bojím testovat a říkala jsem si že prostě počkám jestli dojde MS která je plánovaná na 1.3., ale ten den jdeme na ples tak asi pár dní předtím. A Ty?

kora1
13. únor 2012

@evik19 ja tedy osobni zkusenost s falesne pozitivnim testem nemam, ale z chemickeho hlediska je nemozne, ze je falesne pozitivni. Falesne negativni ano, naopak ne. Neberes nejake hormony? To by detekovalo. Jinak proste podle me fakt ne.

gabuli202
13. únor 2012

@zzaneta No, jak poznám, kdy má MS dojít?? 😀 už se v těch mých cyklech neorientuju 🙂 Jak jsem už psala, v sobotu odjíždíme na hory, což budu 6DPO a budeme se vracet 13DPO, takže buď mrcha do té doby dojde a nebo ne a já testnu jak dojdeme 🙂

kora1
13. únor 2012

@gabuli202 Gabi, vsazim 100:1 ze to nevydrzis 😀

gabuli202
13. únor 2012

@kora1 No, ale budu muset, když budu na horách a nebudu mít s sebou test 😀

evik19
13. únor 2012

@kora1 Kori, díky za odpověď...Hormony žádné neberu, jen sem tam léky na reflux - inhibitory protonové pumpy, ale to se teď snažím velice omezovat, takže si vezmu tak max 2 měsíčně a to ještě nikdy ne v druhé půlce cyklu po ovu. Myslíš, že by to mohlo mít vliv? A má vliv, když se druhá čárka ukáže až po časovém limitu, např po 15 minutách?
Taky jsem se chtěla zeptat, jak to dopadlo s tvou ovulkou, přišla? Nějak mi to tady v tom závalu přispěvků uniklo...

eficenka
13. únor 2012

@gabuli202 😀 😀 ale i na horách se dá koupit tt 😀
Tak držím palce, ať po vydařené dovolené koukají //

kora1
13. únor 2012

@gabuli202 nechci te nahlodavat, ale i na horach jsou lekarny ehm ehm 😀 😀 😀

kora1
13. únor 2012

@evik19 to si nemyslim, inhibitory protonove pumpy nemohou zpusobovat pozitivitu HCG..Ale zkus zagooglovat na tema falesne pozitivni tehu testy a uvidis, co ti reknou, jsem sama zvedava, ale ve skole nas ucili, ze stat se to nemuze. Tak nevim.
Jojo, ovulka prisla, ale o 5 dni pozdeji nez mela, tak ted nevim, jak dorazi ms, podel ceho se mam ridit 😉
Jo a tehot.test by nemel byt pozitivni ani po 15 min..
Jeste me napada, ze nejake cysty se mohou produkovat HCG, ale nejsem lekar, chtelo by to dotaz na MUDr.

gabuli202
13. únor 2012

@eficenka
@kora1 ale ve Švýcarsku se mi těhu test nebude chtít kupovat 😀 😀 Prostě to nebudu hrotit, to vydržím, třeba to tu řeším úplně zbytečně a mrcha doleze dřív než dojdedu domů, ale to bych opravdu nerada ☹ jen se bojím těch teplých bázenů ☹

nasaluca
13. únor 2012

Ahojte holky, už dlouhou dobu chodím "špehovat" do této diskuze, jsem spíš ten čtecí typ, ale už bych se k vám ráda přidala. Jinak tento měsíc máme už třetí snažící, tak snad to tentokrát vyjde. Vám se tady daří dost rychle, co tak sleduju, tak třeba chytnu taky ten "bacil" 🙂