"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
14. únor 2012

@kora1 aha,tak je možné,že já jsem tu ovulku nestihla změřit,protože jsem se jednou měřila po sedmé hodině a pak znovu po sedmé hodině nebo kolem osmé a tak jsem to asi nestihla včas ☹ No pro mě je to taky nepraktické,prostě se snažením jsme se trefili a teď uvidím,jestli včas nebo taky jestli manželovy spermie byly dostatečně akční 😀 Protože měl špatný spermiogram,víš?!Jinak ti přeji krásného Valentýna

krista1
14. únor 2012

@terulilinka to je super,to víš,že to pak stačí ob den,ono každý den taky není moc dobré,protože spermie potřebují nějaký čas na to aby se znovu vytvořily 😉 Krásného Valentýna

eficenka
14. únor 2012

@krista1 zatím žádná změna není 🙂 občas pobolívá bříško, ale nic jiného... Včera mi manža říkal, že se mi zvětšují prsa , že sou krásně kulatý 😀 😀 jsem myslela, že po něm něco hodím!
Hele, mě první měsíc snažení jedny testy taky vůbec nic neukázaly.... Většina holek ale i doktoři říkají, že OVU testy bývají docela nepřesný.... Hlavní je, že po měření BT se OVU ukázala a tak snad nebrání nic tomu, abys za chvíli byla těhulka 😉 😉 Držím palečky!!!

eficenka
14. únor 2012

@kora1 😀 dneska si dávám trochu pohov, jen mě čeká nádobí a žehlení... A pak tu konečně bude všechno udělaný a pustím se do pletení!!! Na gymplu jsem pletla ponožky, šály a čepice... Tak se chci naučit i světříky, snad se to povede 😀

harley26
14. únor 2012

Holky, dobre rano. Tak sem docela v rozpacich. Ja si normalne nemerim BT, ale dneska sem to nevydrzela. V pa nebo sobotu byla ovulace a ja mela rano BT jenom 36,6. Neni to malo? nemela by byt vyssi v pripade tehotenstvi??

kixi
14. únor 2012

@harley26 ahoj...z jednoho zmereni nepoznas nic...teplota kolisa a to i v pripade tehotenstvi...bud merit kazdny mesic, kazdy den a nebo vubec...z jedne teploty nic nepoznas a akorat se vynervujes...sama to moc dobre vim, protoze jsem takto taky vysilovala 🙂

nasaluca
14. únor 2012

@harley26 Málo to není, může se ještě zvednout. Ale pokud si ji neměříš pravidelně, nevíš jaká teplota bývá v té folikulární fázi cyklu a nemůžeš tedy porovnávat. Třeba ji v té první polovině máš nižší (např. kolem 36,3) a teď se ti zvýšila a může se zvyšovat dál nebo být jen kolem těch 36,6. Z jednoho měření nic objektivního nezjistíš.

hance09
14. únor 2012

Ahoj holky,nakukuju do vaší diskuse už od října,kdy jsem vysadila antikoncepci,ale říkala jsem si,že to nebudu tak sledovat a stresovat se...no a už je únor a pořád nic,i když spoustě z vás už se zadařilo 🙂...zatím jsme na to nešli "vědecky",ale teď si chci začít měřit BT,abych zjistila,jestli mám vůbec ovulaci,doufám,že mám 🙂

eficenka
14. únor 2012

@harley26 😀 hele, mě se teplota po ovulaci držela v rozmezí 36,6 - 36,8... a na testu 13DPO byly// , tak držím palce!!!

eficenka
14. únor 2012

@hance09 ahoj Vítej mezi námi 😉 Myslím, že se nám tu postupně daří, tak držím palečky a tfuj tfuj - posílám těhu bacily 😝
Jinak my jsme se snažili 4.měsíce, 3.měsíce nic a tak 4.měsíc jsem začala měřit BT a šup jsem těhu 😀

krista1
14. únor 2012

@eficenka Díky moc Evičko,no snad máš pravdu.Teplota to ukázala,ale teď po té Proveře mám teplotu pořád stejnou už ode dne co ji beru,tak snad to bude opravdu jen tou Proverou,zkoušela jsem se měřit později a teplota se zvýšila(byla jsem vyprovodit ke dveřím Toma a pak jsem šla ještě spát)No vidíš,aspoň něco pozitivního,chlapi jak vidí větší prsa,no tak co...líbí se mu to 🙂 Doufám,že sme se do ní opravdu trefili a že spermie byly dost aktivní,uvidíme za pár dní.Ale už mě bolí podbřišek,takže asi nic...a o prsách ani nemluvím,to mi dělá vždycky před MS a při brání Provery.No hlavně ať ste s mimi v pořádku a co ty vešky,nic,že?!Jsem ti to říkala 😉

krista1
14. únor 2012

@eficenka a mě si těhu bacil neposlala ☹

krista1
14. únor 2012

@eficenka a máš podle čeho plést?Myslím ty svetříky a vlnu máš?Jakou barvu?

terulilinka
14. únor 2012

@lucille85 já mám taky nějaký levnější, našla jsem ho doma 😀 akorát nepípá ale funguje 🙂 dneska teplotka zase roste 🙂)

eficenka
14. únor 2012

@krista1 vešky zatím nic, naštěstí! 😀
A proveru musíš brát ještě jak dlouho? No tak když Tom bere nějaký vitamínky, tak spermie budou aktivnější,ne 😀 ?

krista1
14. únor 2012

@harley26 Ahojky,BT teplota se ti zvýší v případě těhu až se uhnízdí vajíčko v děloze,oplodněné samozřejmě,takže tak 10dní to trvá po ovulce,takže neklesej na mysli a hodně štěstí 😉

terulilinka
14. únor 2012

@krista1 děkuju! Vám taky!! hlavně hodně milování 🙂)))

krista1
14. únor 2012

@eficenka jo bere vitamínky a taky už dobral hormony,tak snad to pomohlo 🙂 No Proveru už dobírám,už jen dva dny a konec,pak by měla dojít do 7dnů MS,teda i dřív,uvidím.

krista1
14. únor 2012

@terulilinka no ono je jedno jaký máš teploměr,hlavně měř vždy z postele a nevstávej po probuzení,to je pro mě někdy dost problém,když se mi chce na záchod,ale zatím se držím.Tak hodně štěstí a graf máš tady na koníkovi?

eficenka
14. únor 2012

@krista1 no seženu nějaký rady na internetu 🙂 ponožky jsem zvládla i čepice, tak svetříky zvládnu taky... Kdyžtak zavolám babičce, ta plete snad uplně všechno 😀
Mám koupenou bílou, světle modrou a světle zelenou a žlutou a melírovanou... Tak to nějak zplácám dohromady 😉 😉

eficenka
14. únor 2012

@krista1 KRisti, Tobě posílám estra veliký strašně nakažlivý těhu bacil, na ten Ti nepomůže ani žádný očkování 😀
TFUJ TFUJ PŠÍÍÍÍÍÍK 🙂 a máš to!

krista1
14. únor 2012

@eficenka tak to jo,no já si myslím,že na netu je dneska už všechno,tak ať najdeš a ať se ti ten svetřík podaří 😉 Já jdu teď k těhotné kámošce,tak snad mě taky nakazí těma těhu bacilama🙂 Je asi v 8tt

krista1
14. únor 2012

@eficenka tak díííííky moooc,snad se nakazím 😀 😀

krista1
14. únor 2012

@eficenka tak já valím,tak ať se ti daří pletení.Papa a odpoledne jak příjdu od kámošky tak se stavím,snad to tady stihnu dočíst 😀

eficenka
14. únor 2012

@krista1 pa a nezapomeň se nakazit 🙂

harley26
14. únor 2012

Holky, vy jste proste zlaté! zvedly ste mi naladu o sto stupnu, nic merit nebudu a necham se prekvapit.

zzaneta
14. únor 2012

Ahoj holky.. poslední dobou mi trvá dlouho než vás vždycky dočtu, to tu rozjíždíte 🙂

@eficenka Evi to jsem zvědavá na Tvé výtvory 🙂 Jak Ti jinak je, dobrý?

eficenka
14. únor 2012

@harley26 určitě to jednou vyjít musí.... Vzpomínám si pokaždé, jak sem byla zklamaná když přišla MS....
A tak jsem začala měřit BT, nebyla jsem si jistá že mám ovulaci a povedlo se...Držím palce!

eficenka
14. únor 2012

@zzaneta zatím snad vše v pořádku, včera mě tak více pobolívalo bříško, ale asi vše ok... Ve čtvrtek jdu zase k doktorce, tak se těším jestli se bublinka zvětšuje, srdíčko možná ještě nebude 😒 (budu 5+4).
Až bude něco upleteno, tak určitě přidám fotky 😀 Ale nebudete se mi smát!

hance09
14. únor 2012

@eficenka jééé...já jsem teď dostala vlnu pod stromeček,že si upletu svetr,ale pořídili jsme si koťátka a s těma se plete blbě 🙂