"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@terulilinka
Tak to máme dost podobně, taky jsme tento měsíc nějací náruživí! 😀 😀
Snad to vyjde.. jsi trošku napřed, tak ti straaaaaašně držím palečky !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

terulilinka
14. únor 2012

@pajiskazemlyna jenom o dva dny 🙂)) taky ti je moc držííííím 😵

harley26
14. únor 2012

@terulilinka
@pajiskazemlyna
@gabuli202
@kora1
holky my vsechny mame plus minus ovulace pri sobe, takze ze statistickeho hledisla si rikam, ze aspon 2 by meli byt po tomhle cyklu tehotne 😀

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@harley26
Já doufám, že nám to vyjde všem ! 😀 😀

A pravděpodobnost je veliká ! 😵

Všem nám snažilkám držím palce holky ... 😵 😵 !!
P.S. Na těhulky samozřejmě taky myslíme !! 😵

kora1
14. únor 2012

@harley26 tyyy jo, no neco na tom bude, porveme se o prvni a druhe misto? 😀 😀 😀
Holky, vsem nam to moc preju, fakt 😉
Hezkeho valentyna vam vsem a dobrou

PS. ja uz bych nejradsi testla, sakra...jsem na palici.Jsem od pulnoci 5DPO...tuky tuky na hlavicku (svoji vlastni) 😀 😀

pajiskazemlyna
14. únor 2012

@kora1
Držím palečky ! 😵
5DPO je ale na testování opravdu brzy, to sama dobře víš ! 😀

Za takových 10 dní už by mohly být dálnice !!! 😵

terulilinka
14. únor 2012

@harley26 kéž by 😀

harley26
15. únor 2012

@kora1 :D tak to vítej v klubu! Mě totalne hrabe, furt na to myslim, dokonce sem zacala merit teplotu, ikdyz vim, ze to nema vubec smysl, kdyz sem nemerila predtim, ale dneska sem mela 36,7 a vcera 36,6, takze trosku povyskocila 🙂 je to na palici. V tomhle pripade bych byla stastna za stribrnou medaily - a to ja sem hooodne souteziva, takze normalne me zajima jen prvni misto 😀

harley26
15. únor 2012

Holky, ja furt nevim, kolikaty mam pocitat den, ze sem po ovulaci. Ve ctvrtek sem byla na folikulometrii a byl mi pichnut pregnyl, v patek sem mela pozitivni ovu test. Tak myslite, ze mam pocitat ze ovulace byla v patek nebo v sobotu? Doktorka mi ale rekla, at na to vletime v patek vecer.

hance09
15. únor 2012

Holky to čekání vám nezávidím teda...já jsem teď na začátku cyklu,ke konci je to vždycky hrůza,jsem tak netrpělivá 🙂...tak ať se všechny dočkáte vytoužené dálnice 😉

harley26
15. únor 2012

@hance09 a ty si na tom jak? Jak dlouho se snazite? 🙂

hance09
15. únor 2012

@harley26 Vysadila jsem v říjnu,ale nějak cíleně jsme se nesnažili,ani jsem nezkoumala ovulaci...to mám v plánu až teď pomocí BT....jsem si říkala,že nebudu stresovat ,ale červíček už hlodá 🙂

harley26
15. únor 2012

@hance09 jj, to tady znaji vsechny, kterym se to nepovedlo cca. do 3 mesicu, pak uz nad tim špekuluje každá 🙂) tak at se brzo zadari!

hance09
15. únor 2012

@harley26 Díky,nápodobně! 🙂

kora1
15. únor 2012

@harley cauvec 😉 Ja jsem na tom stejne jako ty, na chlup! Zacala jsem merit teplotu v sobotu!!! nikdy jsem nemerila 🙂 No a mam 36.9, nebo 37, ALE nebyla jsem ok zdravotne, tak to nemusi nic znamenat, a presne jak rikas, z par teplot se neda nic odhadnout, ale chci pokracovat pristi mesic 😉
Jinak s ovuli mam stejne dilema, asi u me byla v patek...u tebe bych rekla v pa, v sobotu (tedy tipuji v noci z pa na so 😉 😀 😀 😀
Jezis, budeme cekat spolu?
Pekny den holky! 😵

harley26
15. únor 2012

@kora1 Hihi, takže my dvě v tom jedeme opravdu spolu :D Kdy se chystas testovat? Zkusime to v nedeli? Ty jo, to mas celkem vysoke teploty, to by mohlo byt nadejne 🙂 ja uz to zase zapomnela, ale jak dlouho se snazite? A co jinak noveho? Co ted delas? Si doma nebo v praci?

eficenka
15. únor 2012

@terulilinka
@pajiskazemlyna
@gabuli202
@kora1
@harley26
@hance09
@krista1
doufám že sem z Vás snažilek na nikoho nezapomněla a posílám těhu flusanec 🤐 🤐 🤐
Je vás tu tolik, že pravděbodobnost otěhotnění alespoň na 2 vyjde, další měsíc 3, další měsíc 3 a už budete všechny těhule 😉
1.Po třetím cyklu byla netěhotných zhruba polovina nevěst.
2.Po šestém cyklu byla netěhotných zhruba čtvrtina nevěst.
3.Po desátém cyklu byla netěhotných zhruba desetina nevěst.
4.Po dvacátém cyklu byla netěhotných zhruba setina nevěst.
5.Po třicátém cyklu byla netěhotných zhruba tisícina nevěst.
V tabulce to vidět není, ale po šedesátém cyklu zbyde jedna netěhotná nevěsta. Ta má v každém dalším cyklu, stejně jako všechny ostatní nevěsty, jen 20% šanci na otěhotnění

heaven_angel
15. únor 2012

@gabuli202 jee, to je mily.. Pedro jsem taky mela moc rada a jeste takovy karamelovy lizatka s kravickou 😀

Holky, jinak byl dort vyborny, s ovocem, tvarohem, piskotem.. ja nerada ty maslove kremy, takze mi udelal fakt radost 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@harley26 Já taky patřím mezi vás 🙂

heaven_angel
15. únor 2012

@harley26 drzim moc palce, at to tentokrat vyjde a v nedeli tu najdu radostny zpravy 🙂 kolik budes DPO?

zzaneta
15. únor 2012

@pajiskazemlyna Páji to je jasné, proto tu jsme 🙂 abychom v tom nebyly samy 😵
Já se mám fajn, teda když pominu pár faktorů 🙂 Včera jsme si zašli na véču, dostala jsem kytku, milý čokoládky a měli jsme fajn večer 🙂
Jinak s tím seznámením, my se náhodou seznámili na netu, byla jsem nemocná a nudila se, tak jsem zašla na chat, kam normálně nechodím a on mi napsal. Trochu jsme si psali, poslali fotky a sešli jsme se asi po týdnu a už se nepustili 😀 Zaujal mne svou výškou, očima a taky tím že na prvním rande jsme si měli o čem povídat, celé 4 hodiny. Pak musel bohužel na firemní večírek, ale hned druhý den jsme zase byli spolu 😵 😵
a holky @pajiskazemlyna @gabuli202 máme to stejně, málokdy děláme něco bez sebe 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@eficenka Evičko, já chci taky flusanec ☹

terulilinka
15. únor 2012

@eficenka jsi zlatá, děkuju!:-*

eficenka
15. únor 2012

@zzaneta jé, promiň na Tebe jsem zapomněla - odpovídala jsem 7mi holkám, ale těhotenství tam mám vypočítáno pro 8, takže i s Tebou 😉
TAk tfuj, tfuj tfuj, musí to vyjít!!!

zzaneta
15. únor 2012

@eficenka Uuuuuuf, to jsem si oddechla 😀 Děkuji 🙂
Co Tvoje situace, ještě jsi doma? Už jsi mluvila se zaměstnavatelem?

petanevesta
15. únor 2012

@eficenka ještě já chci flusaneček! 😀 😉

gabuli202
15. únor 2012

@pajiskazemlyna Pájii, tak doufám, že dnes se budeme snažit o 106!!! 😀 Včera byl krsný pozitivní testík! 🙂 Jinak na hory se moc těším, alespoň příjdu na jiné myšlenky, ale stejně pokud by nedošla mrcha, tak budu napnutá jak struna 😀 A ještě k tomu manžovi. Manža má 4x týdně tréninky, takže to je tak jediné, kdy jde pryč, jsem ráda, že má koníček, jinak bysme se pořád doma zbláznili 😀

gabuli202
15. únor 2012

Ahoj holky, tak to vypadá, že manža mě nakazil tou svojí nemocí ☹ No nic, budu se kurýrovat, ať se aspoň do těch hor zbráborám!! Pamatuju si to dobře, že holky těhulky otěhotněly, když byly trošku nemocné? 😀

kora1
15. únor 2012

@harley26 Harley, ja jsem nad tim premyslela a tento mesic si nadeje nedavam, protoze partner mel horecku, ja mam ted atb (ikdyz ta, co se muzou v prip. tehu), ovulace je posunuta a ani nevim, kdyz vidim ty testy holek (Gabca a Pajiskazemlyna), zda ten test mam fakt pozitivni...proste na h....
Ale ta teplota me trochu povzbudila, idkyz...nebyla jsem uplne ok, tak mozna je to imunitni system jeste..nevim.
Ale ty to mas jasne tenhle mesic, mas ovulu jasnou, injekci navic a zadne potize, takze...HURA 😵 😵 😀
No merim teplotku dal. Dnes mi dorazi domu ovu a tehu testy (objednane z netu) a ten domaci test na pohyblivost a mnzozstvi spermii, tak testnu manzu doma (vnitrne vim, ze je v poradku, ale pro jistotu..).
Takze tak je to se mnou. A uz si me zapamatuj!!! 😝 😀 My se snazime uplne stejne jak vy a jedu v tom celem s Tebou, jsem se na Tebe takto prilepila 🙂)
Jsem v praci jako kazdy den, vcera jsme byli na veceri v cinske restauraci a dostala jsem me oblibene frezie 😵 😵

Holky, jestli se plive, tak jsem pripravena to odchytavat!!! 😀

Jdu vas docist

evik19
15. únor 2012

Ahoj holky, tak já už jsem 33 DC ( a tipuji tak 8 DPO - ale tím si nejsem jistá) a těhu test stále jako ten sníh, co mi padá za oknem. Aby nebylo radosti málo, tak jdu za chvilku k zubařce s vypadlou plombou, neeeeeeee ☹
Valentýna jsme si ale užili, dostala jsem kytičku a čokošku, procházeli jsme se po zamrzlé přehradě pod hvězdičkama a pak šli na véču.
Jak jste se tady holky bavily o tom seznámení - s náma je to složité, známe se už 9 let, nejdřív jsme byli jen nejlepší kamarádi, co bez sebe nedají ani ránu, pak jsme začali každý chodit s někým jiným, ale pořád se vlastně víc vídali spolu. No a pak se to tak nějak seběhlo a zamotalo.... Prvních pár let nebylo díky nedořešeným vztahům z minulosti moc hezkých, takže jsme se střídavě scházeli a rozcházeli, ale stejně věděli, že bez sebe nevydržíme - nikdy jsme se na sebe nedokázali zlobit a nevidět se víc než 1 den. Pak manžel onemocněl a najednou nám oběma došlo, co je v životě důležitý a na co se patří vykašlat. Za měsíc jsme se k sobě nastěhovali a vlastně poprvé za celou dobu spolu začali oficiálně chodit. Za rok a kousek mě pak požádal nádherně romanticky o ruku a za dalšího půl roku jsme se brali. Od té nemoci je to dva a půl roku a nám se změnil život naprosto od základů a dneska už vůbec nechápem, proč jsme tak blbli. No a stejně jako dřív, ani teď bez sebe nedáme ani ránu. Stejně máme za ty roky všechny kamarády společný - i ty, co byli původně jen moji anebo jeho. Však to samy znáte. Taky nám dneska přijde k smíchu, když nám kamarádi závidí, jakej máme nádhernej vztah - je to prostě tím, že už jsme si tím peklem prošli a víme jaký to je, bát se jeden o druhýho. Stačí si na to jen vzpomenout a hned je člověk na toho druhýho hodnější🙂
Omlouvám se za příběh, kterej asi nedává moc smysl🙂