• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
tak to je dobrý, včera jsem si koupila v práci k pití takouvé to drahé pití z aloe vera, abych jako pila něco lepšího a ted jsem se dočetla,že se aloe nesmí v těhotenství a ani při kojení vůbec užívat :unamused: Ach jo připadá mi,že dělám všechno špatně.
20. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka Tak to není ..Jen jsi to nevěděla, to se stane .. hlavně že to není nic horšího a víš, z čeho to je ..
Příště už si aloe nekoupíš no :D
20. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: tak já už vím,proč mě to bříško tak bolí!! Nějak se totiž zase zvětšilo :grinning: To je děs, že u některých to jde tak rychle!! Už dva dny mi je blbě a to důležité...už dva dny nekouřím,což je u mě nevídané :grinning: Je to na dobré cestě,nemám na to totiž vůbec chut! A už jsem si koupila dvoje legíny :wink:))) :grinning:
20. lis 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, už jsem tu dlouho nebyla a to proto, že jsem poslendí dobou tak strašně unavená, že bych jen spala, je to normální? No a blbě je i teda taky dost. Sice nezvracím, ale když si k některým jídlům jen přivoním, tak se mi obrátí žaludek. Věci, které normálně miluju bych teď za žádnou cenu nesnědla a věci co vůbec nejím, tak na ty ám chuť. Se z toho asi zcvoknu :grinning:
20. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak teď sem se vrátila z pohotovosti - zase mně chytl zánět močáku takže zábava - antibiotika ... zase ....

@bassatorka: pro jednou to miminku neublížilo a víckrát už si aloe nekoupíš :slight_smile: nedělej si s tím starosti, nemůžeš najednou vědět všechno :slight_smile:
20. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte jujda,to znám..:-// přeji brzké uzdravení!! :slight_smile:
20. lis 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem 22DC,mám bolesti jako na menzes,tak jsem zvědavá kdy to přijde :wink:
20. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander držím palečky :wink:
20. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem manželovi nadhodila téma jaké jméno :slight_smile: Tak si myslím,že v tom máme nakonec jasno, když kluk,bude po tátovi MILAN, když holka, bude to SÁRA :slight_smile:))) A je to :wink:
20. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav: děkuji :slight_smile: ... a jinak jména schvaluju :slight_smile: líbí se mi obě :slight_smile: a hlavně je fajn že jste se s manžou schodli :slight_smile:
20. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav ak to gratuluju, my se s manžou 100% neschodneme. Máme každý úplně jiné představy o jménu, mě se strašně moc líbí pro holčičku Amálie, ale to on nechce ani slyšet, tak budu muset zapracovat na city :wink:
20. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav díky a gratuluji :wink:
20. lis 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, všem těhulkám gratuluji...:slight_smile:)) My s manželem se snažíme teprv patý měsíc..Ale nejvíc mě štve, že týden až čtrnact dní před menzesem jsem nafouklá, mám hlad, bolí mě břicho.. Stalo se mi to poprvé minul. měsíc a teď znovu..:frowning2:( Byli jsme na dovolené, tak doufám, že to vyjde :slight_smile:))
20. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckawest tak snad ju,už by bylo na čase vid? :wink:
20. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaander To doufám, jsem ráda, že jsem našla toto fórum, jinak si o tom nemám ským promluvit..:slight_smile:))))) :sunglasses:
21. lis 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav ahojky=) taky už máme jména Filípek a Adélka :wink: bez dohadování jsme se krásně shodli :wink: a s tim pupkem jsme na tom stejně jsem dost hubená takže je na mě všechno dost vidět :unamused: a prcek dává dost zabrat sice už mě tolik nebolí břicho bývá mi trošku špatně celý den :grinning:
21. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak ještě přikládám pro zajímavost :grinning: jsou zprava doleva 18. 19. a 20.11. dneska jsem netestovala protože mi dala ráno zabrat zubní pasta :grinning:
21. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy Tak to je krásný, pěkný kolejnice máš :slight_smile:...doufám, že nám se taky zadařilo, trošku mě pobolívají prsa, ale nechci si dělat test dřív než má přijít MS a to bude tak za týden :sunglasses:
21. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdravim Vás, omlouvám se za pomlku, ale bylo toho nějak moc...Díky všem co na mě myslíte a držíte palce. HCG z pátku bylo 119, takže roste zatim dobře, což ale stále nic neznamená. Ve středu mě čeká další odběr a utz, to už by mělo být snad vidět, kde to je. Bříško mě pobolívá, špinění trvá, i když už trochu míň, a šíleně mě bolej prsa...Bohužel vyhlídky nic moc...všem přeju ať // stále sílí a jste v pořádku, případně ať se brzy zadaří!
21. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta držím pěsti :wink: !!!
21. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 ahojky, už jsme se tu bály, co s Tebou je tak dobře, že píšeš... jak to myslíš, že vyhlídky nic moc? snad bude všechno v pořádku
21. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no ta sliznice byla v to úterý jen 3mm takže asi neni moc šance že by to bylo v děloze...i když našla jsem někde že nějaká holka otěhotněla i se 4mm...Ale moc to nevidim, to špinění taky nevěstí nic dobrýho...Ale dík za podporu, snažim se na to moc nemyslet, stejně s tim nic neudělám :frowning2:
21. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 drž se a myslíme na tebe dál!!!
21. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lucille85 držíme všechno, co máme!
21. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, taky jsem s početím měla problémy a nyní jsem v 6tt :sunglasses: Pomohlo mi shodit 6kg, cvičit a jíst pravidelně a zdravě. Ale na každého možná funguje něco jiného...Hodně moc štěstí všem a co nejdříve ty dvě vysněný // :wink:
21. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 Taky moc drzim pesti, drz se!

Ja dneska testovala a bohuzel test negativni, tak treba priste. Ach jo. :unamused:
21. lis 2011 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jinak zdravím z práce. Já jsem dnes 33 DC, prsa bolí pořád, ale špatně mi naštěstí ještě není. Dnes jsem volala k dr. a jsem objednaná až na 29. 11., aby prý bylo něco vidět.. Jenže jsem v práci zjistila, že ten den máme zrovna poradu a jindy odpoledne se tam nedostanu :frowning2:. Mám se přeobjednat až na ten další týden - tzn. 6. 12.? - není to moc pozdě? První den poslední MS byl 20. 10. Díky za radu
21. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas Ahojky, já jsem poslední menses měla 11.10. a k doktoru jdu až 1.12., takže si myslím, že by to mělo být naprosto v pořádku. Chápu, že v práci občas dělají problémy, já jsem tlumočnice a jsou chvíle, kdy to beze mě "nejde" :confounded:
21. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to mrzí, že na testu nic nevidím a pak přijde ms.. Už je mi blbý i o tom někomu říkat, že příznaky jsou, ale nic ztoho.. Spíš si myslím, že si to tělo u mě vytváří samo.. Před svatbou jsme se báli otěhotnět a teď to nejde... Klaním se těm, co to nevzdávaj po race a více letech :slight_smile:)) Také jsem začla cvičit a jíst víc ovoce, tak uvidíme...:slight_smile:))
21. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 ahoj budu držet pěsti at v pátek víš víc a dobře to dopadne.
21. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek