• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@dashyyy Ahoj dnes máš jít k mudr ne? Já jsem zvědavá,když jsme otěhotněli stejně co tam u tebe už uvidí ,tak dej vědět :slight_smile: Mimochodem Filip se mi takyc moc libí :slight_smile:
21. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon Snad příšte tam budou // držim palce
21. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka Dekuju, ale nevim nevim. Manzel uziva antibiotika, tak to asi zrovna nepomuze :confounded:
21. lis 2011 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 Myslim na tebe a moc drzim pesti at vse dopadne dobre ... drz se
21. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 Taky na tebe moc myslím ! A držím palečky, ať se mimísek dobře uchytí a vše je v pořádku ! Hlavně se opatruj ..

Jinak já jsem holky dneska 18 DC a po ovulce ani stopa ? :unamused: To zase bude dlouhý cyklus, já se na to vykašlu :zipper_mouth:
Všem již zjištěným i nezjištěným budoucím maminkám držím palečky!
a přidávejte holky fotečky, ať se my snažilky můžeme kochat ! :dizzy_face:
21. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka ahojky, já se dneska teprve objednávala ale mám si zavolat až zítra takže půjdu nejdřív ve středu :frowning2: můj dr. ordinuje jen dva dny v týdnu takže jsem se ještě neměla kdy objednat.. taky jsem zvědavá a dneska mi v práci říkali, že mi nějak roste břicho :grinning:
21. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes 23DC a chvílema bolesti na menzes,no uvidíme kdy to přijde :wink:
21. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 25DC a břicho mě bolí už tři dny...:frowning2:
21. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander a @luckawest holky držte se buďte trpělivé však uvidíte :wink:
21. lis 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckawest není zač=) vím o čem mluvím břicho jako při MS mě bolí už skoro 14 dní :unamused: a asi úplně jen tak nepřestane... žít se s tím dá :grinning:
21. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy :slight_smile:) to jsi dobrá.. Mě to vyděsilo min. mesic, vždy mi bylo zle až při MS, ale teď hodně před ní, asi se mi mnění tělo a dospívám:slight_smile:)))
21. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckawest no to u nás je to bublina ale uklidnilo mě že to takhle mají skoro všechny holky tady :grinning:
21. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckawest a jak dlouho se snažíte a tak???????
21. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málo, teprv 5 měs. jsme spolu 10tý rok :slight_smile: normálně jsem vklidu, ale poslední dva měsice šílím, můj strýc se pokouší s manželkou o dítě víc jak 10 let, proto se bojím a má sestra otěhotněla hned po vynechání antikoncepce, ale tu já nikdy nebrala...
21. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Málo, teprv 5 měs. jsme spolu 10tý rok normálně jsem vklidu, ale poslední dva měsice šílím, můj strýc se pokouší s manželkou o dítě víc jak 10 let, proto se bojím a má sestra otěhotněla hned po vynechání antikoncepce, ale tu já nikdy nebrala...
21. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckawest a teplotku měříš?? a co dr bylas pro nějakou radu nebo na kontrole? :wink:
21. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy ale vdaná jsem 5 měs.
21. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy byla se zánětem, bojím se vyšetření, on mi řekl, že to budeme řešit až v červnu, po roce, dřív to prý nemá cenu, jím tabletky kys. citronove a manzel vitamin e v tabletach :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckawest tak to je hezký :wink: my se zatím nebrali jsme spolu přes rok a celou dobu co spolu chodíme spolu ui bydlíme a budujeme... měla jsem předtím chlapa skoro 7let a jsem strašně ráda, že jsem s ním nezůstala.. nikdy jsem nebyla tak happy jako s tímhle :wink:
21. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy jo taky mi řekl, že už patřím mezí starší prvorodičky a to mi je 25 let :slight_smile:)
21. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy tak to je lepší, že jsi štastná, já to beru na čtyři roky vztahu, manžel je část. invalidní, takže beru život po nehodě :slight_smile:)))), od te doby jsme jako pár i se společným bydlením..
21. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy omlouvám, že ti to tak říkám, říkám to všem, ale ne aby nás litovali, ale aby ostatní věděli, že se dá žít i tak..:slight_smile:))))
21. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckawest vesměs to chápu.. jsou lidi, které takováhle životní událost spojí daleko víc a nebo naopak.. naštěstí patříte do té první skupiny a to je podlě mě krásný! :wink:
21. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas je to to trochu později, ale zase toho více uvidíte :slight_smile:
21. lis 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dámy, u mě nic nového, dneska 7DC tak uvidíme jak dopadneme tento měsíc :slight_smile: včera jsme si udělali radost v IKEA tak ještě trochu poutrácet než přijdou jiné starosti :slight_smile:
21. lis 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy děkuji, jen ten mrňous knám moc nechce :slight_smile:))
21. lis 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky co jste chtěli brožurky, už jsem to dostala do emailu takže vám to jdu rozeslat!!!! tak doufám že vám to pomůže!
21. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak dnes jsem 14DC, jsem pořád nafouklá, jak kdybych snědla balon :grinning: Ale manžel bere od čtvrtka antibiotika, myslíte, že to má velký vliv na snažení? :unamused:
21. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek