• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
jo a holky bude lepší když si to vytisknete, budete vtom mít lepší přehled!:slight_smile:
21. lis 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucille85 Dobře to dopadne! Držím palečky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@dashyyy taky krásná jména! Filípek se mi taky moc líbí :wink: O břichu už ani nemluvím,tu bolest už beru jako součást života :grinning: A už třetí den je mi zle...fuj tajbl totok :grinning: Dnes se jedna kolegyně ptala druhé, jestli nejsem těhotná,že jsem jiná i v obličeji :grinning: To už je druhá co se ptá..ty ženský to snad vycítí nebo co :unamused: :unamused: ale nic jsem zatím neřekla,ještě je čas :wink:
21. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte to tam všechny tak pěkné těhulkování!
21. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 už tisknu :grinning: :wink:
21. lis 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chci se zeptat kdy ma cenu jit doktorovi po zjisteni pozitivniho vysledku? diky :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 že by další těhuli? :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já tu dlouho nebyla a závidim když to tady čtu :P já pořád nic a to mám už zase 7dní spoždění :/ ach jo...
21. lis 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybyste zjistili že nějaká stránka chybí, sem s tim:slight_smile:
21. lis 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 já jdu na první kontrolu až 21.12 to budu 8+4 a bude už krásně vidět srdíčko
21. lis 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickaa.d uvidime :slight_smile:
@golymetr no ja bych aspon potrebovala aby mi potvrdili krev, nebo tak, abych vedela ze tehu test nelhal :slight_smile: a jeste co znamena + 4? jsi 8 tt to chapu ale to + ne :slight_smile: fakt se v tom vsem zatim neorientuju, tak se omlouvam, jesti je to debilni otazka :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 nemáš se zač omlouvat to +4 je jako dni ktomu 8 jakože osmí týden + čtyři dny :wink:
21. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky, tak jsem dneska byla u dr :slight_smile:tak jsme viděli bublinku 3 mm velikou, je tam , kde má být, tak se mi ulevilo :slight_smile: dva dny jsem trochu špinila než jsem našla //,to si myslim, že bylo uhnizdování a ted už vubec nic, jen občas tlaky v podbříšku, tak jsem mu řekla a hned mi radši předepsal utrogestan, nemáte s ním někdo zkušenost ? a nevim jak ho mám brát jestli vaginálně, nebo ho spolknout :(děkuju za radu :slight_smile: jinak jdu na kontrolu další 5.12 a snad už bude vidět srdíčko a ve středu ještě na krev :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123 ahojka, muzu se zeptat, nevis neco o utrogestanu ? doktor mi ho radši předepsal, protože jsem dva dny trochu špinila, ale ještě před tim než jsem našla dvě čárečky, ted vubec nic a nevim jak ho mám brát jestli vaginálně nebo spolknou a jestli je to dobry na podporu bubliny :slight_smile: děkuju moc :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 bere se tak nebo tak...je to napsané i na krabičce...doktor ti neřekl?
21. lis 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 je to na udržení těhu:slight_smile: není to nic špatného neboj!
21. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no právě že neřekl, nebo jsem to nějak přeslechla co říkal a v letáku píšou, že v těhotenství se může jen v prvním trimestru a to vaginálně, tak nevim :(
21. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no jako ptal se mě jestli je chci, a nakonec řekl, že radši jo, když tam proběhlo to špinění, ale bylo to fakt minimálně, tak ale třeba lepší, aspon se bublinka líp udrží :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 tak když to tam píšou! tak jo:slight_smile: já to nemám ted u sebe:slight_smile:
21. lis 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 píšou tam APLIKUJE SE POUZE VAGINÁLNĚ, tak asi jo :slight_smile: tak snad to bublince pomůže, i když mi to přijde že je to zbytečný, když nešpinim, ale i tak to nebude špatně, když to budu brát ne ?
21. lis 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 gratuluji k bublince :slight_smile:) řekl ti v kolikátém jsi? Asi ještě ne že,mě totiž taky ne. Mě ani neřekl,jak mám velikou bublinku :frowning2: Já toho dr. asi opravdu změním,nelíbí se mi jeho přístup a komunikace...:-/ Ve čtvrtek uvidím,snad už bude mimísek vidět a mohl by i překvapit se srdíčkem :wink:)
21. lis 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 neeee to není nic špatného neboj se fakt!
21. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav jéééé pojd k nám:slight_smile:
21. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr aaaa :slight_smile: tak :slight_smile: diky moc za vysvetleni :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav koukali jsme na to a podle toho jak je bublinka veliká a podle všeho jsme počali 29.10 a počítal to podle ms, takže 5+6 myslim, ale určitě bude o týden menší, měla jsem posunutou ovulaci a že víc uvidíme za 14 dní :slight_smile: ještě jdu ve středu na krev, tak jsem zvědavá :slight_smile: jeee, to už by mohlo být srdíčko, vid ? :slight_smile: jeee a uz budes mit fotečku :slight_smile: ja se tech 14 dní asi nedočkám.. :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak jo, snad to bude ok, mám ho brát ráno a večer jeden, tak dnes začnu :slight_smile: ještě že tě tu máme :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 však jsem ti moc nepomohla. došla ti brožurka?
21. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já jsem asi nedávala e mail nebo kam jsi to posílala, ale budu ráda, když mi to pošleš:slight_smile: jsi hodná :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 aha tak pošli do IP za chvíli jdu od PC:slight_smile:
21. lis 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Moc děkujuuuuuu :slight_smile: Máš tam mejlík :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 máš to na mailu?
21. lis 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek