• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
holky dělala jsem poslední testík který jsem měla doma :grinning:
22. lis 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@golymetr dálnice jak blázen :wink:
22. lis 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy děkuji víc asi sílit nemůže :grinning:
22. lis 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy taky mooc gratuluji! :slight_smile: zatím to nikomu nechci říkat, až jak mi to potvrdí doktor! :slight_smile: tak mu zkusím zítra zavolat, a uvidím, co mi řekne! :slight_smile: já tomu pořád nevěřím! už ať to mám potvrzené od doktora!!
22. lis 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@golymetr krásná dálnice!!! :slight_smile: gratuluji!!
22. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktora a jsem v pořádku, jak jedna z vás psala, je to špinění díky vysazení HA takže mi spadl velký balvan se srdce :slight_smile:
22. lis 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey No tak to je super!! :grinning: Vidím,že se Vás nakazilo víc než dost :slight_smile: Veliká gratulace!!!! :wink:

@hanickaa.d Chodím k Tempírovi,více holek s ním není spokojená, nevlastní sestra k němu chodila a čekala dvojčata a nakonci pátého měs. o obě přišla..dává i menší vinu jemu,že zanedbával kontroly :frowning2:

@petit.a.nge Všechny kontakty beru :slight_smile:) Můřeš mi ho poslat do IP? Děkuji :slight_smile:)

@ange_de_la_morte Snad nebudu hledat dlouho :slight_smile:)

Dobré ránko jinak všem, mě je dnes zase tak zle :-/ Bych šla nejradši marodit...
22. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr já chci taky tak krásný čárky :wink:
22. lis 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem 24DC,má smysl ještě zkoušet do menzesu? :unamused:
22. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander ale i když nevíš kdy je ovulace, nemá cenu dělat to každý den, zvlášť když vás to nebaví takhle často. Obden až ob dva dny to v pohodě stačí, ty mršky v tobě něhjakou dobu vydrží... :slight_smile:
22. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka oki,dík :wink:
22. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander : to je blbý jak se z toho začíná stávat povinnost , tak leda hlídat ovulku a poctivě se snažit jen v době kolem ovulace a jinak jen když je nálada, sama to vidím na manželovi, že když má náladu tak je to jiné než když ví že dneska bysme se měli snažit

@trolleey: velká gratulace, krásné dvě čárečky :slight_smile: a co manžel na to ?

@golymetr: tak to jsou párádní čáry jak hrom :slight_smile:
22. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander já jsem měla ovu až 34DC, šance je vždy :wink:
22. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte manžel na mě hleděl, díval se, pořádně ještě neviděl, jak byl rozespalý a pak mi říká: co to je? :grinning: a pak se pořádně zaměřil a říká, co to znamená? :grinning: :grinning: a pak jak jsem začla slzet, tak už slzel taky a málem mě nepustil do práce, jak byl šťastný! :slight_smile: :grinning: tak jsme si pobrečeli štěstím, ale zatím jsme si řekli, že to nikomu říkat nebudeme, než nám to potvrdí doktor, a pak jsem šla do práce.. ale vůbec nemůžu pracovat.. v hlavě se mi honí snad úplně všechno... :grinning:

@pajav moc děkuji, a taky děkuji za nakažení.. :grinning:

dívala jsem se jen tak ze zvědavosti na těhotenskou kalkulačku, a jestli vše bude pokračovat jak má (což doufám, že bude) tak termín porodu by byl 1.8.2012 :slight_smile: jak jste na tom vy?
22. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey 23.7. podle kalkulačky :grinning: a ještě jednou moc gratuluju.. musíme si to všechny hezky užívat :wink:

jinak jsem konečně objednaná a to až na 6.12., ale za to prý už bude všechno vidět a mám na sebe být opatrná a kdyby cokoliv tak hned dojet k dr. mám super sestřičku :sunglasses:
22. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey Mo moc gratuluji!! :slight_smile: Jak dlouho jste se snažili? :slight_smile:
22. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy tak to máme jen o kousíček :grinning: já jsem tam ještě nevolala. Asi jim zavolám zítra. a uvidím, co mi řeknou. už se strašně těším!!!! hihi :slight_smile:

@gabuli202 v srpnu jsem vysadila HA a teď to konečně klaplo.. a vy? :slight_smile:
22. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey já myslím 15.7. :slight_smile:))
22. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trolleey: mám z vás obrovskou radost .... taky už bych chtěla najít dvě čárky :(
22. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky, já vám to všem tak přeju....měla jsem ovulaci minulý týden v pátek, tak jsem fakt zvědavá, jestli se nám to taky povedlo :slight_smile:) už abych se taky mohla otestovat, příští týden na to vlítnu :grinning:
22. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav tak to budeme všechny rodit na etapy.. :grinning: každý týden fotka miminka :grinning:
@ange_de_la_morte určitě ti to co nejdříve taky vyjde. držím palečky!!!!! :wink:
22. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey :grinning: :grinning: :grinning: to jo no hezky den po dni :grinning:
22. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já jsem chytla močák:frowning2: mám antibiotika ch jo:frowning2: budte na sebe opatrné a žádné randění na mezi:slight_smile:
22. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey My se teď nažíme druhým měsícem, tak uvidíme, kéž by nám to taky klaplo! :slight_smile:
22. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak na to už je dost zima ne? :grinning: močák je potvora jsem to měla před měsícem a půl a od tý doby mám v praci deku a hezky si balím záda... jsi s tím doma?
22. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy nene nejsem, krom toho že běhám mi nic není, ještě jsem to podchytila v začátku:slight_smile: a vzhledem k tomu že makám v soukromém zařízení a máme tu všechny odbornosti, skoro, tak hned mám nasazený antibiotika, poslanou moč na kultivaci a tak:slight_smile: zlaté naše paní doktorky:slight_smile: těším se domů, vemu si hunatý ponožky, nátělník a tak:slight_smile:
22. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak to máš obrovskou výhodu a závidím :wink:
22. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě dnes zase začaly bolet prsa, spíš jen bradavky a zdá se mi, že je mám nějaké ztvrdlé :grinning: A taky jsem permanentně nafouklá. Buď to dělá má psychika, nebo nevím :grinning:
22. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes ráno opět špinění :( to už je 3 dny. tak jsem zavolala k mudr jestli nemůžu přijet už dnes. Tak mě vyšetřil,takže těhotná jsem :grinning: Zárodek je tam kde má být (uff :dizzy_face: ) ,ale nelíbí se mu ta krev :cry: Takže mám neschopenku a okamžitě ležet.
22. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes pocituju bolestivé píchání přímo tam dole,až se toho vždy leknu a zařvu au. :unamused:
22. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek