• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
@gabuli202 jo psychika je hrozná,ani nemluvím,už to budu muset vypustit z hlavy nebo zcvoknu :wink:
22. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 mám stejné "příznaky" :grinning:
22. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka hezky odpočívejte :wink:
22. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem se zařekla,že testy budu dělat až tak za dva týdny,připadám si jak nedočkavej mentál,už z toho blbnu a to dost brzo :frowning2:
22. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander Mám pocit, že čím víc to tu pročítám, tím víc mám příznaků :grinning: Asi bych to měla na chvíli vypustit :fearful:

@bassatorka Ale ty už jsi těhotná, takže to pak vše vysvětluje, já o tom pochybuju :unamused:
22. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey gratuluji :slight_smile:
22. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 přesně,hlídám každou reakci v břichu a přesto že dvě těhu mám zasebou,stále nevím k čemu co přikládat,už si to nepamatuju,jedině to,že mi nikdy nic nebylo a tudíž jsem to nikdy nepoznala :wink:
22. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy já mám takovej strach :pensive: Začal mluvit,že podle staré literutury krev vždy značí potrat :confused: ,ale samozřejmě,že to může být jen usidlování vajíčka atd atd. Ale jak řekl to potrat tak jsem teda měa slzy v očích. Jinak jsem 5+2tt a pokud vše půjde jak má tak 13.12 budu už mít první fotečku
22. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka tak dr. radši připraví na nejhorší teda aspoň většina dr... chápu, že Tě to vyděsilo asi bych byla úplně vyřízená=/ tak hlavně lež a vůbec nic nedělej.. těch 5+2tt to máš podle MS nebo ultrazvuku?
22. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander trošku jsi mě uklidnila tím, že v předchozích těhotenstvích jsi neměla žádné příznaky, takhle to může být i překvápko. Ale přesně jak říkáš, hlídám si každý příznak a už mi z toho trošku hrabe :grinning:
22. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy podle ultrazvuku
22. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey moc gratuluji krasne //, uz se tesim az je taky objevim, tak doufam ze to bude snad brzy :slight_smile:, tak se hezky opatruj, drzim pesti at je vse ok
22. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka nebud smutna, ted hlavne lez nic nedelej a bud na sebe opatrna, verim ze to dobre dopadne, tak se drz a drzim ti moc pesti :slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bassatorka přesně jak píše @wann14 buď opatrná ono to bude dobrý uvidíš
22. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 minulý těhu jsem si taky testy dělala moc brzo a furt nic,pak jsem jednou myla nádobí a koukla se až po delší době a byla tam slabá,ještě bylo stejně tak brzo,že dr.na ultrazvuku nic neviděl,strašil mě mimoděložním,musel vzít krev a ta to těhu potvrdila,takže s testama už nebudu chvátat,teprv jsem 24DC :unamused:
22. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander určitě souhlasím. Já jsem teprve 15DC :unamused:
22. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trolleey : snad

@twistinka123 : tak to si můžem podat ruky - já mám ze stejného důvodu antibiotika od neděle, brzké udzravení přeji

@bassarotka: tak velká gratulace s bublince :slight_smile: a dávej na sebe hlavně pozor
22. lis 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 tak to je strááášně brzo tos ještě nemusela mít ani OVU a nebo jen krátce po :wink:
22. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já někde četla,že ovu se dá zpočítat i tak,že když víte první den kdy má přijít menzes,tak odečíst 14 dnů,no nevím,každej tu píše že má ovu různě,tak podle toho se asi nedá řídit :unamused:
22. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No, já si ovu nepočítám, takže nevím :unamused: Hele, teď to bude asi úplně hloupá otázka, ale otěhotnět se dá jen při ovu?
22. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte to jsme dopadli co:slight_smile: aleto bude ok...akorát mě bolej záda - jako ledviny...hold si za to můžu sama svým pitným režimem :unamused:
22. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Jak vše pročítám, tak bez ovu se otěhotnět nedá. Ale když si vezmu, kolik proběhlo znásilnění a ty chudinky pak ještě otěhotněly, tak to byla velká náhoda :unamused:
22. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander: dá se to tak spočítat , ale problém že je pokud odečteš 14 dní počítám tím že tvoje luteální fáze je 14 dní ( to jest doba od uvolnění vajíčka do prvního dne menstruace) .... ale ne každý má tuhle fázi dlouho 14 dní, můžeš ji mít dlouhou týden a stejně tak i 3 takže pokud nevíš přesně jak ji máš dlouhou tak ti to nepomůže, navíc ne každý má přesně každý měsíc stejný cyklus ( třeba 26 dní a pak 31 dní) takže nevíš přesně kdy to dostaneš .... no tak či tak bych se tímhle určitě neřídila :slight_smile:

@twistinka123: to jo no .... tak já ledvidy vklidu ( sem zvyklá pít tak 3-4litry tekutin denně a to převážně vodu a bylinkové čaje) ale teda na to že mám od neděle antibiotika tak stejně chodím furt na záchod :/
22. lis 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte jaký máš? no ono totiž záleží co vyjde v kultivaci, třeba mi to bude muset zase změnit:slight_smile: uvidíme:slight_smile:
22. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 Ono je to u každý ženský jiný ale vesměs když si pročteš odborné články o tom jak tělo v tomhle směru funguje v naprosté většině to má s OVU souvislost.. nemusíš se trefit přímo do ní (taky jsme to nestihli a vyšlo to) ale je to +- pár dní :wink:
22. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123: Clotrimoxazol co 12h na 5 dní , a doporučené brusinky a probiotika a ve čtvrtek jdu k obvodní tak se uvidí jestli mi to ještě netáhne nebo ne
22. lis 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte hm já mám ofloxin:slight_smile: taky na po 12hod:slight_smile: neboj, budeme brzy fit!!! :slight_smile: musíme! ještě že nejsem těhu ted když jsem na hromádce:slight_smile:
22. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, děkuju za držení palečků, držte dál, ještě to bude třeba! Ale už to vypadá lépe než minulý týden-na kontrolu jsem šla nakonec už dnes - HCG 1085 (18DPO) a v děloze vysoká sliznice, na levém vaječníku žluté tělísko a v děloze taková maliličkatá tečička (no dle dr. "nepatrná kavitace")...Mimoděložní ještě úplně nevyloučil, ale snad ta tečka je to co myslím...říkal, že uvidíme, co z toho bude...další utz mám příští týden....
22. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucille85 už to zní lépe a určo máš užvybráno a bude to jen lepší! hodnota HCG je teda super!!! :wink:
22. lis 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já opět dnes koupila další test,ale opravdu na něj šáhnu nejdřív za týden :grinning:
22. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek